Добриво для зелених рослин Substral (Субстрал), 250мл (#1757101)

Добриво для зелених рослин Substral (Субстрал), 250мл
Наявність: Є в наявності
Доставим максимально швидко
Substral Виробник: Substral
Доставка:
  • Кур'єром по Києву, безкоштовно при замовленні від 1500грн
  • По Україні перевізником Нова Пошта, за діючими тарифами
Оплата:
  • За безготівковим розрахунком
  • На карту банку
  • Готівкою при доставці
  • Післяплата перевізника
115.00грн.

Опис Добриво для зелених рослин Substral (Субстрал), 250мл

Опис

Добриво для зелених рослин Substral (Субстрал), 250мл. &Mdash; рідке комплексне мінеральне добриво для підгодівлі кімнатних декоративно-листяних рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують збільшення обсягу рослини і яскравості листя протягом усього року. Спеціалізоване рідке добриво для декоративно-листяних рослин Субстрал можна використовувати для підгодівлі вуличних рослин. Склад Вітал-Актив і Рауд-Плюс збільшує біологічну активність рослин, покращує засвоєння поживних речовин з грунту і всмоктування води. Підвищений вміст заліза в добриві запобігає хлорозу (пожовтінню листя). Регулярне використання добрива Субстрал для зелених рослин знижує стрес рослин і підвищує стійкість до хвороб. Купити добриво для зелених рослин Substral, 250мл. можна у вигляді концентрату і подальшим розведенням з водою перед використанням.

Рекомендації

Добриво для зелених рослин Substral використовують для підгодівлі декоративно-листяних рослин в будинку і на вулиці. До таких рослин належать: пальми, дифенбахія, шефлери, папороті, педілантус, інжир, фікуси, аїр, санхеціі, хамаломени, циртомиума, каладіуми, хамедореи, фатсії, ледебурії, драцени, радемахери, метросідероси, сілагінели,птериси, гіпоестес, строманта, плектрантус , гинура, хамелаціум, стреліція, платіцеріум, нертера, клузія, клеродендрум, солейролія (гелксина), пеллея, аспарагус, адиантум (Венерине волосся), сансевієрія, калатея, алоказия, араукарія, аспідістра, пилея, монстера, маранта, трахикарпус, хлорофітум, ховея, юка, циперус, фіттонія, нефролепис, фатсия, кротон, аглаонема, кордилина, азістазія, джункус (Ситник), прімуліна, рівіна, дріміопсіс, ірезіне, аморфофаллус, арундінарія, альпінія, геліконія, гетеропанакс, неомаріка, леея, брейнія сніжна, ціанотіс, кардамон, блехнум, дюшенея індійська, кімнатна каменеломка, скірпус (очерет), гептаплеурум, офіопогон, сідерасіс, офіопогон японський, мюленбекія, палісота, ктенанта, рапіс, ноліна (Бокарнея), пуансетія (Різдвяна зірка), криптомерія, бегонія королівська, індійський лук (птицемлечник хвостатий), фінікова пальма, дізіготека, рео.

Склад

Кислотність (рН) 6,5
Компоненти мінерального добрива NPK 7:3:5 + мікроелементи, гумус
Загальний азот (N) 7%, в тому числі 1,7% нітратного азоту, 1,8% амонійного азоту, 3,5% азоту сечовини
Водорозчинна пятиокись фосфору (P2O5) 3,0%
Водорозчинний оксид калію (K2O) 5,0%
Водорозчинні мікроелементи залізо (Fe) 0,06%, марганець (Mn) 0,01%, мідь (Cu) 0,002%, цинк (Zn) 0,002%, молібден (Мо) 0,001%.
Вміст хлору Без хлору

 

Застосування

Березень-вересень: удобрювати рослини один раз на тиждень 1/2 ковпачка на 1л води.

Жовтень-лютий: удобрювати рослини раз на місяць 1/2 ковпачка на 1л води.

Горщики з автополивом: удобрюйте при кожному поливі 1/2 ковпачка на 3л води.

Вуличні рослини: змішайте 1 ковпачок (14 мл) з 1 літром води.

Догляд та збереження

Зберігайте добриво для зелених рослин Substral в закритій упаковці, в вертикальному положенні, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей і домашніх тварин місці, при температурі 5-30 ° C. У разі потрапляння в очі негайно промити великою кількістю води. Зверніться до лікаря, якщо у вас виникнуть будь-які симптоми.

Термін придатності: 5 років при дотриманні умов зберігання.

Характеристики Добриво для зелених рослин Substral (Субстрал), 250мл

Характеристики
Тип: Добриво

Відгуки Добриво для зелених рослин Substral (Субстрал), 250мл

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари