Останні відгуки
Самые качественные удобрения, которыми я пользовался. Никаких ожогов, трава растёт на глазах. Я доволен, похожих по качеству пока не нашел.. ...»
Виталий
Покупала горшки Lechuza? качество на высоте! Покупкой довольна).. ...»
Анна
На самом деле очень годный горшок. Выбор остановился на нем, потому что жена так решила)) Я не спец, но мне понравился, выглядит достойно и с какими т.. ...»
Семен
Приехал целый, без царапин, а то я уже обожглась купив такой в другом магазине, а он оказался с царапинами, а я не посмотрела на новой почте, пришлось.. ...»
Виктория

Scheurich (Шойрих) кашпо купити

Мова
  • Русский Русский
  • Українська Українська
Scheurich (Шойрих) кашпо купити

Scheurich (Шойріх) горшки купити

В інтернет магазині "Вазон" Ви можете купити кашпо для квітів Scheurich за найкращою ціною з доставкою по Києву і всій Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Горщики для квітів Scheurich (Шойріх) з Німеччини за найкращими цінами - Київ і Україна

Купити горщики Scheurich з доставкою по Києву і всій Україні можна в нашому інтернет магазині. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або задати питання по формі зв'язку.

Scheurich горшки

Scheurich
Горщики Scheurich

Неповторні горщики Scheurich є лідерами європейського ринку горщиків для рослин в сегменті квітів і кімнатних рослин. Горщики і аксесуари бренду виробляються в Німеччині і вважаються одними з кращих водонепроникних виробів вищої якості. Завжди перебуваючи попереду конкурентів в області інновацій і дизайну, всі горщики Шойріх виготовляються в тісній співпраці зі спеціалізованими агенціями в області товарів для будинку. Всі серії горщиків Scheurich мають унікальний дизайн або фактуру підтверджуючи їх гасло "Do not Copy", що інтерпретується, як не створювати того, що вже створено. Якщо Ви побачили щось дуже подібне по дизайну кашпо Scheurich, можете не сумніватися, це копія і компанія володіє розробкою оригіналу. Варто також відзначити повагу і турботу бренду про навколишнє середовище, завдяки чому горщики Scheurich не шкодять навколишньому світу.

 

Кашпо Scheurich - різноманіття...

У колекції кашпо Scheurich присутні керамічні та пластикові горщики для квітів. Деякі з них можна використовувати на вулиці, а деякі виключно всередині приміщень. З широкого асортименту кашпо Шойріх купити в нашому магазині можна дзеркальні керамічні кашпо Mirror Silver, пластикові класичні горщики Lineo, кашпо Wave Globe і високі горщики Wave Globe Slim. Дзеркальні кашпо для квітів Mirror Silver виготовлені з глини і покриті срібною металевої глазур'ю. Mirror Silver можуть бути в формі еліпса, куба, класичної круглої форми, а також у формі спеціально для орхідей. Кашпо для квітів Lineo - пластикові вуличні кашпо круглої форми діаметром 30см в бежевому, чорному, світло-і темно-коричневому кольорах. У кашпо Лінео будуть прекрасно почувати себе більшість рослин, що не перевищують по висоті 60-80см. Якщо звичний вид горщиків вас стомлює і не викликає нових емоцій, можете пересадити рослини в кашпо Wave Globe. Ці пластикові кашпо виробляються в двох розмірах по висоті, а також можуть бути від 30 до 60см в діаметрі. Відмінністю серії кашпо Wave Globe є хвилястий зріз верху горщика, завдяки чому вони набувають модерністський стиль. Високі горщики Wave Globe Slim зовнішнім діаметром 40см і висотою 80см. Кашпо Wave Globe за текстурою нагадують кам'яні горщики, і відповідно виробляються в гранітно-білому, гранітно-коричневому і гранітно-чорному кольорах.

Читати далі...
Показувати: список / сітка
Відображати:
Вазон Scheurich Wave Globe Slim 80 гранітно-чорний це високі вазони для квітів. Характерною особливістю вазонів Wave Globe є хвилясті верхні краї, досить товсті стінки, і зовнішній вигляд, схожий на справжні кам'яні горщики. Вузькі високі вазони широко використовуються і прикрашають не тільки ві..
3190.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горшки під вазони Scheurich Wave Globe пластик 30 гранітно-білий виглядають як справжні кам'яні кашпо. Цегляні і кам'яні горшки під квіти користуються великою популярністю на терасах, але у них є два незначних недоліки: вони дуже промерзають і досить важкі. Пластикові горщики під вазони, з і..
595.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Пластикові горщики для квітів Scheurich Wave Globe пластик 30 гранітно-коричневий виглядають як справжні кашпо з каменю. Цегляні і кам'яні горщики для квітів користуються великою популярністю на терасах, але у них є два незначних недоліки: вони дуже промерзають і досить важкі. Пластикові горщики..
595.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горщики на ніжці для квітів Scheurich SkyPot Зелений створені спеціально для насаджень, де мало місця, вже посаджено багато рослин, але хочеться більше квітів. Skypot від Scheurich допоможе вирішити проблему розумним способом. По-перше, горщики для квітів на ніжці можна розмістити над основним покро..
544.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горщики для квітів на ніжці Scheurich SkyPot Сірий створені спеціально для насаджень, де мало місця, вже посаджено багато рослин, але хочеться більше квітів. Skypot від Scheurich допоможе вирішити проблему розумним способом. По-перше, квіткові горщики на ніжці можна розмістити над основним покровом ..
544.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вуличні горщики для квітів Scheurich Wave Globe пластик 30 гранітно-чорний виглядають як справжні кам'яні кашпо. Цегляні і кам'яні горшки під квіти користуються великою популярністю на терасах, але у них є два незначних недоліки: вони дуже промерзають і досить важкі. Пластикові вуличні горщи..
595.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Scheurich Mirror Silver 18 - це горщики в формі гальки для ваших рослин. Кашпо з серії «Дзеркальні горщики» роблять кожен будинок наповненим світлом надаючи благородство вашим апартаментам. Кашпо Mirror Silver є справжнім дзеркалом, тому, що жоден дорогоцінний метал не володіє таки..
289.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горщики Scheurich Mirror Silver 22 - це дзеркальні кашпо в формі гальки для ваших квітів. Кашпо з серії «Дзеркальні горщики» роблять кожен будинок наповненим світлом надаючи благородство вашим апартаментам. Кашпо Mirror Silver є справжнім дзеркалом, тому, що жоден дорогоцінний метал не в..
538.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо на ножці для квітів Scheurich SkyPot Білий створені спеціально для полісадників, де мало місця, вже посаджено багато рослин, але хочеться більше квітів. Skypot від Scheurich допоможе вирішити проблему розумним способом. По-перше, кашпо на ніжці можна розмістити над основним покровом рослин, і ..
544.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Scheurich Wave Globe Slim 80 гранітно-білий це високі пластикові горщики для квітів. Характерною особливістю кашпо Wave Globe є хвилясті верхні краї, досить товсті стінки, і зовнішній вигляд, схожий на справжні кам'яні горщики. Вузькі високі горщики широко використовуються і прикрашають не..
3190.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Scheurich Wave Globe Slim 80 гранітно-коричневий це високі кашпо для квітів. Характерною особливістю кашпо Wave Globe є хвилясті верхні краї, досить товсті стінки, і зовнішній вигляд, схожий на справжні кам'яні горщики. Вузькі високі кашпо широко використовуються і прикрашають не тільки ві..
3190.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Scheurich Lineo 30 гранітно-коричневий - класичні круглі горщики з непростими властивостями. По-перше: кашпо Lineo 30 гранітно-коричневий своїм простим дизайном будуть доречні в традиційних і сучасних інтер'єрах і екстер'єрі. Горщики Lineo виготовлені з міцного пластику, лег..
590.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Scheurich Lineo 30 гранітно-чорний - класичні круглі горщики з непростими властивостями. По-перше: кашпо Lineo 30 гранітно-чорний своїм простим дизайном будуть доречні в традиційних і сучасних інтер'єрах і екстер'єрі. Горщики Lineo виготовлені з міцного пластику, легкого, ал..
590.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Scheurich Lineo 30 коричневий - класичні круглі горщики з непростими властивостями. По-перше: кашпо Lineo 30 коричневий своїм простим дизайном будуть доречні в традиційних і сучасних інтер'єрах і екстер'єрі. Горщики Lineo виготовлені з міцного пластику, легкого, але зовні на..
590.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Scheurich Lineo 30 пісочний - класичні круглі горщики з непростими властивостями. По-перше: кашпо Lineo 30 пісочний своїм простим дизайном будуть доречні в традиційних і сучасних інтер'єрах і екстер'єрі. Горщики Lineo виготовлені з міцного пластику, легкого, але зовні нагаду..
590.00грн.
Базовано на 0 відгуках.