Останні відгуки
Очень и очень классный горшок чтобы поставить на стол. Покупал два таких. В один посажены две каланхое (белые и красные), во второй горшок посажены фи.. ...»
Виталий
Очень классный горшок. В два крайние посажены каланкое (белые и красный) а по центру посадил газонную траву, когда вырастет подвяжу плетёной верёвкой... ...»
Виталий
Для мене це не новина бо вже маю таких 2 горшки і дуже задоволена. Зараз купила ще 4 шт. собі і колезі. Це супер горшкі . Всім рекомендую бо вони то.. ...»
Анна
На удивление этот вазон elise оказался достойным конкурентом по качеству с более дорогими горшками.. ...»
Каролина

Кашпо Lechuza Rondo

Кашпо Lechuza Rondo

Lechuza Rondo купити

В інтернет магазині високих горщиків для квітів у Вас є можливість купити кашпо Lechuza Rondo за найкращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

 

Кашпо Lechuza Rondo за найкращою ціною Київ і Україна

Ми продаемо горщики Lechuza Rondo з доставкою по Києву та по всій Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Кашпо Lechuza Rondo

Lechuza Rondo
Lechuza Rondo

Кашпо Лечуза Рондо (Lechuza Rondo) ідельно вписуються в будь-який інтер'єр і прекрастно підкреслюють красу будь-яких посаджених в них рослин. Поєднання кашпо з моделями серії Classico ідеально доповнює загальну картину. Високі горщики Lechuza Rondo виробляються в двох розмірах: діаметром 32 см (висота 56см) і діаметр 40см (висота 75см). Внутрішній посадковий горщик Rondo 40 можна використовувати і з кашпо Diamante 40. На сьогодні в роздріб ми продаємо тільки Lechuza Rondo 32 та Lechuza Rondo 40 в декількох колірних рішеннях - білий, червоний, чорний і сіро-коричневий. Інші кольори Лечуза Рондо 40 доступні для Вас під замовлення. Кашпо Lechuza Rondo укомплектовані вбудованою системою автополиву, яка дає можливість забезпечити посаджені в них рослини водою до 3-х місяців, в залежності від того скільки води в резервуарі і наскільки вимогливо рослина. Досконала форма високих горщиків Lechuza Rondo дозволяє представити Ваші рослини в найвигіднішому світлі.

Показувати: список / сітка
Відображати:
15789
Материал: пластик Поверхность: глянцевая Страна - производитель: Германия Диаметр: 32см Высота: 56см Посадочный объём: 13л Объём резервуара: 4л   В комплект Lechuza Rondo 32 Черный входят: внешнее кашпо из качественного прочного немецкого пластика, съемный посадочный ..
3578.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15780
У комплект розумного горщика Lechuza Rondo Premium 32 Білий входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір горщика так, що вони непомітні для оточуючих. З..
3578.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
- 15%
15797
У комплект кашпо для рослин Lechuza Rondo Premium 32 Еспрессо: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір кашпо для рослин так, що вони непомітні для оточуючих..
3578.00грн. 3041.00грн.

Базовано на 2 відгуках.
15784
У комплект кашпо для вазонів Lechuza Rondo Premium 32 Сіро-коричневий: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір кашпо з автополивом так, що вони непомітні дл..
3578.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
15799
У комплект кашпо з автополивом Lechuza Rondo Premium 32 Червоний: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір кашпо з автополивом так, що вони непомітні для ото..
3578.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
15743
У комплект горшків для вазонів Lechuza Rondo Premium 40 Антрацит: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір горшків для вазонів так, що вони непомітні для ото..
6269.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15740
У комплект розумного горшка Lechuza Rondo Premium 40 Білий входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір горшка так, що вони непомітні для оточуючих. За ..
6269.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
15757
У комплект горщиків для вазонів Lechuza Rondo Premium 40 Еспрессо: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір горщиків для вазонів так, що вони непомітні для о..
6269.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
15744
У комплект кашпо для квітів Lechuza Rondo Premium 40 Сіро-коричневий: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір кашпо для квітів так, що вони непомітні для от..
6269.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15748
У комплект горщиків для вазонів Lechuza Rondo Premium 40 Срібний: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір горщиків для вазонів так, що вони непомітні для от..
6269.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15759
У комплект кашпо з автополивом Lechuza Rondo Premium 40 Червоний: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір кашпо з автополивом так, що вони непомітні для ото..
6269.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15749
У комплект кашпо для квітів Lechuza Rondo Premium 40 Чорний: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. Приховані ручки стильовані під колір кашпо для квітів так, що вони непомітні для оточуючих. ..
6269.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Кашпо Lechuza Rondo Київ та інші міста України

Кашпо Лечуза Рондо Lechuza Rondo купити Київ, горщики Київ, Лечуза купити Харків, Одеса кашпо купити, Лечуза Дніпро, Умань, Дніпропетровськ, Донецьк Lechuza Rondo, Запоріжжя купити кашпо, Бердичів, Запоріжжя, Львів Lechuza Rondo, Львів, Бердянськ, Кривий Ріг Лечуза, Миколаїв , Миколаїв, горщики Маріуполь, Луганськ, Вінниця Lechuza Rondo купити Вінниця, Макіївка, Херсон, Лечуза Херсон, Чернігів вазони, Чернігів, Полтава, Полтава горщики купити, Лечуза Черкаси, Черкаси, Хмельницький, Хмельницький, Суми, Суми, Лечуза Житомир кашпо, Житомир , Чернівці Lechuza Rondo Чернівці, Горлівка горщики, Р вно, Городок, Рівне, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Кропивницький Lechuza Rondo Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Lechuza Rondo Івано-Франківськ горщики, Кременчук кашпо, Тернопіль, Тернопіль Lechuza Rondo Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лечуза Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лечуза Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари, Бровари Lechuza Rondo, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов горщики, Кадиївка, Костянтинівка
Купити кашпо Lechuza Rondo - телефонуйте: (067) 467-89-12