Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Матеріал:
Останні відгуки
Очень хорошее качество ,быстрая доставка,прекрасное обслуживание . Спасибо большое .. ...»
Светлана
Дуже бажаю купити таке відро лечузи. Чому не завозите? І совочки теж... ...»
Алла
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария

Добриво для кімнатних рослин і квітів

Мова Русский Українська
Добриво для кімнатних рослин і квітів

При виборі субстрату для конкретно взятої рослини треба з'ясувати, який же грунт йому потрібен за складом і кислотностю. Відносно характеристик і pH грунту можна почитати в категорії грунти для рослин. Для того щоб купити горщики і кашпо для квітів потрібно перейти в відповідну категорію товарів. До складу ґрунтів для квітів також входять добрива, але який би багатий на поживні елементи був грунт, з часом він виснажується.

Добрива для кімнатних рослин є комплексом поживних макро- і мікроелементів для підтримки фізіологічних процесів росту і розвитку. Кількість основних (азот, фосфор, калій) і інших поживних елементів (кальцій, цинк, магній, бор і т.д.) можна знайти на упаковці з добривом. Як правило, виробники добрив випускають вже готові комплекси, щоб покупець міг купити добрива для кімнатних рослин в потрібному обсязі і для конкретного виду рослин.

Ефективність добрив залежить від багатьох факторів (агрегатний стан, доза внесення, методу внесення і т.д.). За формою випуску (агрегатного стану) добрив їх поділяють на гранульовані, рідкі та суспендовані. Гранульовані добрива найчастіше використовують для вуличних рослин і вносять з розрахунку на м2 або гектар. Для кімнатних рослин їх використовують рідко, тому що, якщо помилитися з нормою внесення, можна отримати опіки коренів.

Рідкі добрива є найбільш використовуваними в кімнатному квітникарстві. Таке добриво для рослин може бути концентрованим і готовим до внесення. Концентровані рідкі добрива потрібно попередньо розвести водою в рекомендованій виробником пропорції. У готових для застосування добрив для кімнатних рослин доза внесення вказана на упаковці.

Суспендовані добрива являють собою двофазні добрива, в яких елементи живлення рослин утримуються в суспензії за рахунок додавання спеціальних агентів. При цьому поживні елементи можуть бути в рідкій і твердій формі, можуть бути водорозчинними і не розчиняється у воді.

Вносити добрива можна в грунт і обприскувати по листю. Ефективність добрив внесених «по листу» на 20-30% вище, ніж у тих, які вносили з поливом. Але потрібно бути уважним до концентрації, або можна отримати хімічні опіки листя.

Значення добрив для кімнатних рослин.

Відсутність підгодівлі для кімнатних рослин може призвести до загибелі рослин. Брак певних мікроелементів часто викликає неінфекційні захворювання. Але найчастіше недолік добрива проявляється в недостатньому розвитку рослин, жовтому забарвленні листя, відсутності цвітіння, деформації рослини і інше. Позитивною стороною таких симптомів є ідентифікація відсутнього елемента живлення по характерному тільки для нього ознакою. Наприклад, недолік азоту призводить до незвичайного світло-зеленого забарвлення рослини, а нижні листки жовтіють. Недостатня кількість фосфору викликає нехарактерне темно-зелене забарвлення, а листя можуть взагалі не жовтіти. У разі нестачі калію листя покриваються хлорозом, і ці ділянки листя з часом відмирають.

В нашому інтернет-магазині вам наданий широкий вибір добрив для фіалок, газонів, фікусів, драцен, бонсаїв, пальм. У нас можна купити якісні добрива для рослин і квітів в Києві або оформити доставку в інші міста України. Якщо інформації в каталозі магазина Вазон виявиться недостатньо, можна отримати консультацію у менеджера магазину. У нас кожен клієнт зможе купити якісні добрива для ваших домашніх рослин.

Оберіть підкатегорію

Показувати: список / сітка
Відображати:
- 30%
Добриво-аплікатор Compo для орхідей (Компо) використовують для відновлення кореневої системи орхідей, особливо під час цвітіння. Вони сприяють тривалому цвітінню і появи нових листочків. Підходять для використання на всіх видах орхідей. Період застосування - на протязі всього року. Характеристики..
240.00грн. 168.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
Compo спрей для орхідей (Компо) - засіб по догляду за листям орхідей. Добриво гарантує здоровий вигляд листя і їх сильне зростання. У зимовий період через спекотне повітря від опалення, листя орхідей особливо потребують догляду. Добриво підтримує водний баланс в листі і оберігає їх від пересихання. ..
181.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 30%
Добриво-палички Compo для орхідей (Компо) містить всі основні поживні макро- і мікроелементи, що забезпечує сильний і здоровий ріст. Немає небезпеки передозування добривом і втрати поживних речовин завдяки орієнтаціїї на потреби рослин в поживних елементів (комбінація повільно розчинного і швидкодос..
141.00грн. 99.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
- 35%
Добриво для троянд Compo (Компо), 1 кг - повільно розчинне комплексне добриво для троянд, що забезпечує тривале і пишне цвітіння рослин, а завдяки вмісту необхідних макро- і мікроелементів підвищується опір до пошкоджень хворобами та шкідниками. Тривалість дії - близько 3-х місяців. Характеристик..
304.00грн. 198.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
- 30%
Добриво Compo для балконних рослин (Компо) використовують для всіх видів рослин, що можливо виростити на балконі (сурфінії, петунії, пеларгонії, бальзаміни, маргаритки, герань..) Запобігає появі хлорозу на листях завдяки вмісту в складі залізу. Сприяє більш буйному і густому цвітінню. Характерист..
329.00грн. 230.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
Добриво для бонсай Compo (Компо) використовують для всіх видів рослин у формі бонсаїв. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для нормального здорового росту і резистентності до ураження хворобами. Характеристики: Вид: комплексні мінеральні добрива Тип: рідина Країна-виробн..
164.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Спрей для листя Compo (Компо) - засіб по догляду за листям рослин. Спрей для листя Compo гарантує здоровий вигляд листя і їх сяючий блиск. Характеристики: Вид: мінеральне добриво Тип: спрей Країна-виробник: Німеччина Період застосування: круглий рік Об'єм: 0,3л Переваги: ..
242.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
Добриво для зелених рослин Compo (Компо) використовують як комплексне мінеральне добриво для НЕ квітучих кімнатних рослин, декоративно-листяних рослин - ховея, фікуси, заміокулькас, драцена і інші. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи та підвищений вміст сірки для здорового росту і о..
233.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для зелених рослин Substral (Субстрал), 250мл. &Mdash; рідке комплексне мінеральне добриво для підгодівлі кімнатних декоративно-листяних рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують збільшення обсягу рослин..
106.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Добриво для орхідей Compo (Компо) - використовують як рідке комплексне мінеральне добриво для всіх видів орхідей. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для здорового зростання, пишного, яскравого цвітіння і опору рослин до ураження хворобами. Характеристики: Вид: мінеральні добр..
233.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для квітучих рослин Substral (Субстрал), 250мл — розчин органо-мінеральних добрив для підживлення всіх квітучих кімнатних рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують здоровий вигляд і яскравість листя пр..
104.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Добриво для квітучих рослин Compo (Компо) - використовують в якості комплексного мінерального добрива для всіх видів квітучих рослин, як кімнатних, так і балконних. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для здорового росту, пишного, яскравого цвітіння і опору до ураження хворобами. ..
216.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Substral Osmocote для квітучих рослин в пірамідках — це стійке добриво з підвищеною кількістю фосфору та калію для балконних квітів, серед яких: жоржини, імпатієни, пеларгонія, фуксія, сурфінія та інші. Правильно підібрані інгредієнти добрива Osmocote відповідають вимогам цих рослин і ..
101.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 30%
Універсальне добриво для кімнатних рослин Compo - використовують як добриво для комплексного підживлення кімнатних рослин. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для нормального здорового росту, густого, яскравого цвітіння і опору від ураження хворобами кімнатних і балконних рослин. ..
329.00грн. 230.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
Опис Розвиток рослин в значній мірі залежить від процесу фотосинтезу, який відбувається в хвої або листі. Чим зеленіша хвоя і листя, тим здоровіше і краще рослина розвивається, довше цвіте, стійке до посухи і хвороб. Substral Miracle Grow — це спеціальне добриво проти пожовтіння голок. В..
666.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha