Останні відгуки
Пользуюсь Compo лет 8-мь. В связи с уменьшением своих доходов весной 2017 попробовал другое удобрение. Результат - в нескольких местах трава сгорела. .. ...»
Геннадий
Спасибо, горшок подошёл, для цветов самое то. Советую этот интернет магазин, в нем можно и много качественных горшков купить и консультацию получить.. ...»
Руслана
Самые качественные удобрения, которыми я пользовался. Никаких ожогов, трава растёт на глазах. Я доволен, похожих по качеству пока не нашел.. ...»
Виталий
Покупала горшки Lechuza? качество на высоте! Покупкой довольна).. ...»
Анна

Кашпо Lechuza Cararo

Мова
  • Русский Русский
  • Українська Українська
Кашпо Lechuza Cararo

Lechuza Cararo купити

В інтернет магазині "Вазон" у Вас є можливість купити підлогові кашпо Lechuza Cararo за найкращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Підлогові кашпо Lechuza Cararo найкраща ціна Київ і Україна

Ми продаєм горщики для підлоги Cararo з доставкою по всьому Києву і Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Підлогові кашпо Lechuza Cararo

Lechuza Cararo
Lechuza Cararo

Підлогові кашпо Lechuza Cararo досить об'ємні горщики для великих приміщень. Кашпо такого такого розміру найкращим чином підійдуть для організації великого простору розділивши його на більш дрібні площі. Як і всі кашпо з автополивом, Lechuza Cararo володіють вбудованою системою автополиву, яка здатна забезпечити посаджені в них рослини водою до дванадцяти тижнів! Серія Лечуза кареро виготовляються в декількох кольорових рішенях, але тільки в одному розмірі. Довжина підлогових кашпо - Lechuza Cararo 75см, ширина 30см. і висота 43см. Такого розміру горщики створюють об'єм 52літри, якого достатньо для посадки декількох рослин. Lechuza Cararo можна купити в декількох кольорах - білий, чорний, сіро-коричневий, червоний і еспрессо. Для горщиків такого розміру важливо зберегти мобільність, так як велику вагу ускладнює пересування, і для вирішення цього завдання підлоговий горщик Lechuza Cararo укомплектували двома роликами, які ховаються під горщиком залишаючись непомітними. Така конструкція не зіпсує дизайну кашпо і дозволить пересувати вазони у всіх напрямках. З горщиками Cararo можна оформити приміщення по своєму смаку - об'єднати або розділити простір, створити актент в потрібних місцях, а в підсумку, надати бажаний вид кімнаті, офісу або іншого житлового приміщення. Вам не варто переживати за квіти, турботу про них візьме на себе система автополиву яка доглядає за Вашими рослинами. Рівень води в резервуарі відображає індикатор, вбудований в шахту для поливу, і коли відмітка опускається до нижньої межі, значить слід підлити води в кашпо і тоді можна забути про полив рослин ще надовго.

Показувати: список / сітка
Відображати:
Великі підлогові горщики для квітів Lechuza Cararo Білий, завдяки своїй особливій формі в серії Лечуза, допоможуть Вам організувати простір в будинку, готелі, кафе, рестране, терасі або офісі. Будь-які зміни в інтер'єрі можна зробити за допомогою підлогових кашпо - об'єднати або розмежувати ..
5593.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 35%
Горщики для квітів на підлогу Lechuza Cararo Еспрессо, завдяки своїй особливій формі в серії Лечуза, допоможуть Вам організувати простір в будинку, готелі, кафе, рестране, терасі або офісі. Будь-які зміни в інтер'єрі можна зробити за допомогою горщиків на підлогу - об'єднати або розмежувати ..
5593.00грн. 3635.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
Горщики для квітів Lechuza Cararo Сіро-коричневий, завдяки своїй особливій формі в серії Лечуза, допоможуть Вам організувати простір в будинку, готелі, кафе, рестране, терасі або офісі. Будь-які зміни в інтер'єрі можна зробити за допомогою підлогових горщиків для квітів - об'єднати або розмежувати п..
5593.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Підлогові кашпо для квітів Lechuza Cararo Червоний, завдяки своїй особливій формі в серії Лечуза, допоможуть Вам організувати простір в будинку, готелі, кафе, рестране, терасі або офісі. Будь-які зміни в інтер'єрі можна зробити за допомогою підлогових кашпо для квітів - об'єднати або розмежу..
5593.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 30%
Горщики для квітів Lechuza Cararo Чорний, завдяки своїй особливій формі в серії Лечуза, допоможуть Вам організувати простір в будинку, готелі, кафе, рестране, терасі або офісі. Будь-які зміни в інтер'єрі можна зробити за допомогою підлогових горщиків - об'єднати або розмежувати простір, розс..
5593.00грн. 3915.00грн.

Базовано на 0 відгуках.