Останні відгуки
Самые качественные удобрения, которыми я пользовался. Никаких ожогов, трава растёт на глазах. Я доволен, похожих по качеству пока не нашел.. ...»
Виталий
Покупала горшки Lechuza? качество на высоте! Покупкой довольна).. ...»
Анна
На самом деле очень годный горшок. Выбор остановился на нем, потому что жена так решила)) Я не спец, но мне понравился, выглядит достойно и с какими т.. ...»
Семен
Приехал целый, без царапин, а то я уже обожглась купив такой в другом магазине, а он оказался с царапинами, а я не посмотрела на новой почте, пришлось.. ...»
Виктория

Кашпо Lechuza Balconera

Мова
  • Русский Русский
  • Українська Українська
Кашпо Lechuza Balconera

Кашпо Lechuza Balconera купити

В інтернет магазині баклнонних ящивік для квітів у Вас є можливість купити кашпо Lechuza Balconera за найкращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

 

Кашпо Lechuza Balconera за найкращою ціною Київ і Україна

Ми продаєм кашпо Лечуза Балконера з доставкою по всьому Києву і Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Кашпо Lechuza Balconera

Lechuza Balconera

Балконні ящики Лечуза Балконера (кашпо Lechuza Balconera) являють собою серію балконних вуличних горщиків. Але це не просто балконники...горщики укомплектовані системою автополиву, яка дозволяє забезпечити рослину водою протягом 12 тижнів, в залежності від споживчість рослини і кількості води в резервуарі. Під час Вашої відсутності система автополиву подбає про Ваші рослини, а також зменшить стрес для них від нерівномірного і нерегулярного поливу. У нижній частині горщиків передбачений спеціальний гвинт для того щоб дощова вода, наповнивши резервуар, виливалася назовні. Кріпляться горщики до поручнів за допомогою спеціальних пристосувань, які надійно кріпляться до горщика і дають можливість витримати конструкції будь-яку негоду.

Різноманітність Lechuza Balconera

Горщики Лечуза Балконера діляться на кашпо Lechuza Balconera color і кашпо Lechuza Balconera cottage.Lechuza BalconeraВідрізняються вони текстурою і кольорами. Lechuza Balconera color відзначаються яскравими, насиченими кольорами і мають матову поверхню. Lechuza Balconera cottage мають текстуру штучного ротанга (нагадує плетіння лозою). Вони прекрастно гармонують з усіма вуличними меблями. Горщики цієї серії виробляються в 4-х кольорах - білий, мокко, чорний і антрацит. За розмірами Lechuza Balconera діляться на два розміри - довжиною 50см і 80см, ширина і висота і них однакова, але Lechuza Balconera 80 складаються з двох посадочних горщиків. Купіть Лечузу і Ваші рослини будуть Вам вдячні!

Показувати: список / сітка
Відображати:
- 20%
Кашпо для балконних квітів Lechuza Balconera Color 50 Білий чудовий вибір для прикраси балконів, лоджій і підвіконь. Матова поверхня здатна перетворити навколишній простір. Lechuza Balconera Color 50 Білий виглядає ефектно, легко миється, стійка до високих і низьких температур, а також ударів і паді..
1340.00грн. 1072.00грн.

Базовано на 4 відгуках.
- 21%
Балконні горщики для квітів Lechuza Balconera Color 50 Мускатний чудовий вибір для прикраси балконів, лоджій і підвіконь. Матова поверхня здатна перетворити навколишній простір. Lechuza Balconera Color 50 Мускатний виглядає ефектно, легко миється, стійка до високих і низьких температур, а також удар..
1355.00грн. 1072.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
- 21%
Кашпо Lechuza Balconera Color 50 Сірий чудовий вибір для прикраси балконів, лоджій і підвіконь. Матова поверхня здатна перетворити навколишній простір. Lechuza Balconera Color 50 Сірий виглядає ефектно, легко миється, стійка до високих і низьких температур, а також ударів і падінь. За допомогою кріп..
1355.00грн. 1072.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
- 20%
Балконний ящик Lechuza Balconera Color 80 Білий чудовий вибір для прикраси балконів, лоджій і підвіконь. Матова поверхня здатна перетворити навколишній простір. Lechuza Balconera Color 80 Білий виглядає ефектно, легко миється, стійка до високих і низьких температур, а також ударів і падінь. За допом..
1804.00грн. 1443.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
- 20%
Горщики для балкона Lechuza Balconera Color 80 Мускатний чудовий вибір для прикраси балконів, лоджій і підвіконь. Матова поверхня здатна перетворити навколишній простір. Lechuza Balconera Color 80 Мускатний виглядає ефектно, легко миється, стійка до високих і низьких температур, а також ударів і пад..
1804.00грн. 1443.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Lechuza Balconera Color 80 Сірий чудовий вибір для прикраси балконів, лоджій і підвіконь. Матова поверхня здатна перетворити навколишній простір. Lechuza Balconera Color 80 Сірий виглядає ефектно, легко миється, стійка до високих і низьких температур, а також ударів і падінь. За допомогою кріп..
1804.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 20%
Кашпо Lechuza Balconera Cottage 50 Білий ідеальний вибір для прикраси балконів, підвіконь і заміських будинків. Кашпо має Плетені текстуру зовні нагадує плетіння з штучного ротанга, і прекрасно поєднується з усією вуличними меблями. Поверхня Lechuza Balconera Cottage 50 Білий виглядає ефектно, легко..
1340.00грн. 1072.00грн.

Базовано на 3 відгуках.
- 20%
Кашпо Lechuza Balconera Cottage 50 Граніт ідеальний вибір для прикраси балконів, підвіконь і заміських будинків. Кашпо має Плетені текстуру зовні нагадує плетіння з штучного ротанга, і прекрасно поєднується з усією вуличними меблями. Поверхня Lechuza Balconera Cottage 50 Граніт виглядає ефектно, лег..
1340.00грн. 1072.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
- 20%
Кашпо Lechuza Balconera Cottage 50 Мокко ідеальний вибір для прикраси балконів, підвіконь і заміських будинків. Кашпо має Плетені текстуру зовні нагадує плетіння з штучного ротанга, і прекрасно поєднується з усією вуличними меблями. Поверхня Lechuza Balconera Cottage 50 Мокко виглядає ефектно, легко..
1340.00грн. 1072.00грн.

Базовано на 2 відгуках.
- 20%
Балконний ящик Lechuza Balconera Cottage 80 Білий ідеальний вибір для прикраси балконів, підвіконь і заміських будинків. Кашпо має Плетені текстуру зовні нагадує плетіння з штучного ротанга, і прекрасно поєднується з усією вуличними меблями. Поверхня балконного ящика Lechuza Balconera Cottage 80 Біл..
1804.00грн. 1443.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
- 20%
Балконні ящики для квітів Lechuza Balconera Cottage 80 Граніт ідеальний вибір для прикраси балконів, підвіконь і заміських будинків. Кашпо має плетену текстуру що зовні нагадує плетіння з штучного ротанга, і прекрасно поєднується з усією вуличними меблями. Поверхня Lechuza Balconera Cottage 80 Грані..
1804.00грн. 1443.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
- 20%
Горщики на балкон Lechuza Balconera Cottage 80 Мокко ідеальний вибір кашпо для прикраси балконів, підвіконь і заміських будинків. Кашпо має Плетені текстуру зовні нагадує плетіння з штучного ротанга, і прекрасно поєднується з усією вуличними меблями. Поверхня Lechuza Balconera Cottage 80 Мокко..
1804.00грн. 1443.00грн.

Базовано на 1 відгуках.

Кашпо Lechuza Balconera Київ та інші міста України

Кашпо Лечуза Балконера Lechuza Balconera купити Київ, горщики Київ, Лечуза купити Харків, Одеса кашпо купити, Лечуза Дніпро, Умань, Дніпропетровськ, Донецьк Lechuza Balconera, Запоріжжя купити кашпо, Бердичів, Запоріжжя, Львів Lechuza Balconera, Львів, Бердянськ, Кривий Ріг Лечуза, Миколаїв , Миколаїв, горщики Маріуполь, Луганськ, Вінниця Lechuza Balconera купити Вінниця, Макіївка, Херсон, Лечуза Херсон, Чернігів вазони, Чернігів, Полтава, Полтава горщики купити, Лечуза Черкаси, Черкаси, Хмельницький, Хмельницький, Суми, Суми, Лечуза Житомир кашпо, Житомир , Чернівці Lechuza Balconera Чернівці, Гор спритна горщики, Рівне, Городок, Рівне, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Кропивницький Lechuza Balconera Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Lechuza Balconera Івано-Франківськ горщики, Кременчук кашпо, Тернопіль, Тернопіль Lechuza Balconera Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лечуза Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лечуза Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари, Бровари Lechuza Balconera, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов горщики, Кадиївка, Костянтинівка.
Купити кашпо Lechuza Balconera - телефонуйте: (067) 467-89-12