Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Довжина, см:
Ширина, см:
Матеріал:
Форма:
Поверхня:
Розміщення:
Останні відгуки
Очень хорошее качество ,быстрая доставка,прекрасное обслуживание . Спасибо большое .. ...»
Светлана
Дуже бажаю купити таке відро лечузи. Чому не завозите? І совочки теж... ...»
Алла
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария

Lechuza Balconera Trio Cottage

Мова Русский Українська
Lechuza Balconera Trio Cottage

Lechuza Balconera Trio Cottage купити

В интернет магазине "Вазон" у Вас є можливість купити горщики з решіткою (гратами) для витких рослин Lechuza Balconera Trio Cottage за найкращою ціною з доставкою в Київ і всій Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Горщики (кашпо) для витких рослин Lechuza Balconera Trio за найкращою ціною Київ і Україна

У нас можна купити горщики з решіткою для витких рослин Lechuza Balconera Trio Cottage з доставкою по Києву і всій Україні. Питання доставки та наявності можна дізнатись за номером телефону або по формі зв'язку. За бажанням Лечуза Балконера Тріо Котедж можна забрати на нашому складі.

Lechuza Balconera Trio Cottage
Balconera Trio Cottage Lechuza

Lechuza Balconera Trio Cottage - горщики для вертикального озеленення

Горщики для вертикального озеленення Lechuza Balconera Trio Cottage виробляються в трьох кольорах - білий, граніт, мокко, і двох розмірах (різні по ширині) - Trio Cottage 30 і Trio Cottage 40. Горщики Lechuza Balconera Trio володіють дизайном, дуже схожим на Lechuza Balconera Cottage (фактура плетіння з ротанга, модульність і прямокутна форма), але з деякими відмінностями. По-перше: функціональне призначення. Кашпо Trio Cottage Lechuza використовують як підлогові горщики для розмежування простору на терасах, верандах, балконах, вуличних прощадках, садах і.т.д. Горщики з решіткою для витких рослин дозволяють більш широко використовувати площу без обмежень в фантазії. По-друге: конструктивні особливості. Trio Cottage 30 Lechuza складається з зовнішнього кашпо довжиною 100см, глибиною 32см, висотою 34см і шириною 30см. Усередині розміщені 3 посадкових горщика з окремими системами автополиву і обсягом 14літрів кожен. Кашпо Trio Cottage 40 Lechuza складається з зовнішнього кашпо довжиною 130см, глибиною 42см, висотою 44см і шириною 40см. Усередині розміщені 3 горщика для посадки рослин з окремими системами автополиву і обсягом 31літр кожен. Внутрішні горщики можна взаємозаміняти, наприклад, посадковий горщик від Trio Cottage 30 також підходить до Lechuza Cubico 30, а горщик для посадки від Trio Cottage 40 можна використовувати в Cube 40, Cubico 40. І по-третє: різноплановість використовуваних рослин. Горщики Lechuza Balconera Trio можна укомплектувати решіткою для витких рослин, тим самим значно расширювати асортимент вирощуваних в них рослин. Це можуть бути овочі - помідори, огірки, горох, квасоля, в'юнкі рослини - троянди, клематиси, жимолость, актинідія, виноград, плющ, а також - монстера, сциндапсус, філодендрон повзучий, сингониум і безліч інших рослин без обмежень ваших бажань і фантазії.

Розумні горщики Lechuza Balconera Trio в інтер'єрі

Розумні горщики Trio Cottage можна використовувати у внутрішніх приміщеннях (інтер'єрі) або в вуличних умовах (екстер'єрі). Досить масивні горщики дозволяють створювати декоративні зелені огорожі, якими можна розмежовувати простір в будинку, на балконі або терасі. Також в якості додаткових опцій можна купити решітку (сітку) для вертикального озеленення або тумбу (підставку) для Trio, яка збільшить висоту горщика на 15см і створить повітропроникний простір під горщиком. Якісні матеріали, з яких виготовлені Lechuza Balconera Trio Cottage забезпечують ударостійкість кашпо і стійкість до ультрафіолету, дощових умов і морозу. Плетена фактура розумних горщиків Lechuza Balconera Trio створює відчуття оригінальності і природність в будь-якому інтер'єрі. Гідросистема для автополиву буде забезпечувати безперебійний та рівномірний полив рослин тривалістю до 12 тижнів. Автополив Лечуза Балконера Тріо Котедж істотно полегшить догляд за квітами і буде сприяти більш здоровому вигляду і стану рослин.

Показувати: список / сітка
Відображати:
Підлогові горщики Lechuza Trio Cottage 30 Мокка, масивні коричневі кашпо на підлогу. Завдяки своїй особливій формі Лечуза Тріо Котедж Мокко допоможуть Вам організувати простір в офісі, будинку, готелі, кафе, ресторані, терасі або балконі. Найсміливіші зміни в інтер'єрі можна зробити за допомогою..
7000.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горщики з автополивом Lechuza Trio Cottage 40 Мокка, масивні коричневі кашпо на підлогу. Завдяки своїй особливій формі Лечуза Тріо Котедж допоможуть Вам організувати простір в офісі, будинку, готелі, кафе, ресторані, терасі або балконі. Найсміливіші зміни в інтер'єрі можна зробити за допомогою п..
11591.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Решітка для Lechuza Trio Cottage 30 являє собою сітку з умовно фіксованими вузлами. Фактично, це означає, що горизонтальні поперечні складові можна рухати по висоті, вибираючи оптимальне розміщення для рослин. Решітка або сітка Trio складається з двох горизонтальних опор, які кріпляться безпосереднь..
1868.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 33%
Решітка для Lechuza Trio Cottage 40 являє собою сітку з умовно фіксованими вузлами. Фактично, це означає, що горизонтальні поперечні складові можна рухати по висоті, вибираючи оптимальне розміщення для рослин. Решітка або сітка Trio 40 складається з двох горизонтальних опор, які кріпляться безпосере..
2335.00грн. 1564.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
Тумба (підставка) для Lechuza Trio 30 призначена для підвищення висоти горщика на 15см. Необхідність в підставці для Trio 30 обумовлена декількома перевагами. По-перше: комплектація горщика Lechuza тумбою для Trio 30 додасть всій конструкції вид елемента меблів, а не просто кашпо з рослиною. По-друг..
1868.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Тумба (підставка) для Lechuza Trio 40 призначена для підвищення висоти горщика на 15см. Необхідність в підставці для Trio 40 обумовлена декількома перевагами. По-перше: комплектація горщика Lechuza тумбою для Trio 40 додасть всій конструкції вид елемента меблів, а не просто кашпо з рослиною. По-друг..
2335.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Lechuza Trio Cottage 40 Білий з системою автополиву - масивні білі підлогові кашпо. Завдяки своїй прямокутній формі вазони Лечуза Тріо 40 Котедж допоможуть Вам організувати простір в офісі, будинку, ресторані, готелі, кафе, терасі або балконі. Найсміливіші зміни в інтер'єрі можн..
11591.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Lechuza Trio Cottage 40 Антрацит з системою автополиву - масивні антрацитові підлогові кашпо. Завдяки своїй прямокутній формі вазони Лечуза Тріо 40 Котедж допоможуть Вам організувати простір в офісі, будинку, ресторані, готелі, кафе, терасі або балконі. Найсміливіші зміни в інтер..
11591.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Lechuza Trio Cottage 30 Антрацит з системою автополиву - масивні антрацитові підлогові вазони з автополивом. Завдяки своїй прямокутній формі вазони Лечуза 30 Тріо Котедж Граніт допоможуть Вам організувати простір в офісі, будинку, ресторані, готелі, кафе, терасі або балконі. Найсміл..
7000.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Lechuza Trio Cottage 30 Світло-сірий з системою автополиву - масивні підлогові вазони з автополивом. Завдяки своїй прямокутній формі вазони Лечуза 30 Тріо Котедж Світло-сірі допоможуть Вам організувати простір в офісі, будинку, ресторані, готелі, кафе, терасі або балконі. Найсм..
7000.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Lechuza Trio Cottage 40 Світло-сірий з системою автополиву - масивні підлогові вазони з автополивом. Завдяки своїй прямокутній формі вазони Лечуза 40 Тріо Котедж Світло-сірі допоможуть Вам організувати простір в офісі, будинку, ресторані, готелі, кафе, терасі або балконі. Найсм..
11591.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Lechuza Trio Cottage 30 Бежевий з системою автополиву - масивні бежеві підлогові вазони з автополивом. Завдяки своїй прямокутній формі вазони Лечуза 30 Тріо Котедж Бежеві допоможуть Вам організувати простір в офісі, будинку, ресторані, готелі, кафе, терасі або балконі. Найсміливіші ..
7000.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Lechuza Trio Cottage 40 Бежевий з системою автополиву - масивні бежеві підлогові вазони з автополивом. Завдяки своїй прямокутній формі вазони Лечуза 40 Тріо Котедж Бежеві допоможуть Вам організувати простір в офісі, будинку, ресторані, готелі, кафе, терасі або балконі. Найсміливіші ..
11591.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Lechuza Balconera Trio Cottage горщики для витких рослин Київ і вся Україна

Горщики для витких рослин Lechuza Balconera Trio Cottage кашпо купити лечуза балконера тріо котедж кашпо Київ, Одеса, Львів, Донецьк, Миколаїв, Переяслав-Хмельницький, Умань, горщики Balconera Trio 30 Дніпро, Чернігів Lechuza Balconera Trio 40 Хмельницький, Полтава, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя кашпо Лечуза Балконера Івано-Франківськ, Коростень, Котовськ , Краматорськ, Кременчук, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, горщики ціна найкраща кашпо Київ, Кіровоград, Коломия, Комсомольськ, вазони для витких рослин Кривий Ріг, Лубни, Луганськ кашпо Львів, Львів, Макіївка Маріуполь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нікополь, Нова Каховка, Новоград-Волинський, Обухів в купити Одеса, Павлоград, Чернівці, горщики для витких рослин Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Тернопіль кашпо Мукачево, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський Коломия, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Трускавець, Ірпінь, Миргород, Алчевськ, Біла Церква, Бровари, кашпо Balconera Trio 30 Вінниця, Вишневе кашпо Горлівка найкраща ціна Дніпродзержинськ, Сторожинець, Стрий, кашпо Суми Тернопіль, Ужгород, Умань, Дніпро горщики Лечуза Донецьк, Дрогобич, Дунаївці, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, горщики Славута, Сміла, кашпо Лечуза Харків, Херсон кашпо ціна найкраща Хмельницький, Черкаси купити Lechuza Balconera Trio Cottage Чернігів, Чернівці найкраща ціна Шостка, Южноукраїнськ.
Купити Lechuza Balconera Trio Cottage горщики для витких рослин - телефонуйте: (067) 467-89-12

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha