Останні відгуки
Самые качественные удобрения, которыми я пользовался. Никаких ожогов, трава растёт на глазах. Я доволен, похожих по качеству пока не нашел.. ...»
Виталий
Покупала горшки Lechuza? качество на высоте! Покупкой довольна).. ...»
Анна
На самом деле очень годный горшок. Выбор остановился на нем, потому что жена так решила)) Я не спец, но мне понравился, выглядит достойно и с какими т.. ...»
Семен
Приехал целый, без царапин, а то я уже обожглась купив такой в другом магазине, а он оказался с царапинами, а я не посмотрела на новой почте, пришлось.. ...»
Виктория

Кашпо Lechuza Cubico Premium

Мова
  • Русский Русский
  • Українська Українська
Кашпо Lechuza Cubico Premium

Lechuza Cubico купити

Інтернет-магазин квіткових горщиків для квітів може запропонувати Вам купити кашпо Lechuza Cubico Premium за найкращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

 

Кашпо Lechuza Cubico Premium за найкращою ціною Київ і Україна

Ми продаемо кашпо Lechuza Cubico з доставкою по всьому Києву і Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Кашпо Lechuza Cubico

Lechuza Cubico

Горщики Лечуза кубіко (Lechuza Cubico Premium) належать до класичних форм горщиків, які є новаторською розробкою німецької компанії Lechuza. Кашпо Лечуза кубиками укомплектовані вбудованою системою автополиву, яка здатна забезпечити посаджені в них рослини водою до дванадцяти тижнів, в залежності від влогоповикористання рослини і кількості води в резервуарі. Лечуза кубіко поставляються в широкій гамі кольорів, розмірних і фактурних рішень. Кашпо Lechuza Cubico представлені в чотирьох розмірах - шириною 22см, 30см, 40см і 50см. По фактурі Lechuza Cubico діляться на Lechuza Cubico Premium з глянцевою поверхнею і стандартним набором кольорів для Лечузи (білий, чорний, сіро-коричневий, еспресо і яскраво-червоний) і Lechuza Cubico cottage у яких поверхня нагадує плетіння з штучного ротангу (схожа на лозоплетіння).

Lechuza Cubico

Cubico cottage поставляється тільки в двох розмірах - шириною 30см і 40см. Вони виробляються в 4-х кольорах - білий, чорний, граніт і мокко. Окремою лінійкою компанія Лечуза пропонує Lechuza Cubico color з матовою поверхнею в трьох розмірах (ширина 22см, 30см і 40см) і 4-х кольорах - білий, сірий, мускатний і гранатовий. Як і всі горщики Лечуза Lechuza Cubico укомплектовані системою автополиву, яка і доглядає за Вашими рослинами протягом майже 12 тижнів, в залежності від того скільки води в резервуарі і наскільки вимогливо рослина. Рівень води в резервуарі відображає індикатор, вбудований в шахту для поливу Lechuza Cubico.

Показувати: список / сітка
Відображати:
Кашпо Lechuza Cubico 22 Білий завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний посадковий горщик з висувни..
1965.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горщики для квітів Lechuza Cubico 22 Блакитний завдяки вбудованій системі автополиву спосіб забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект горщиків для квітів входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика,..
1965.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Lechuza Cubico 30 Білий завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний посадковий горщик з висувни..
3709.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
- 20%
Кашпо Lechuza Cubico 40 Білий завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний посадковий горщик з висувни..
6712.00грн. 5370.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
Lechuza Cubico Cottage 30 Білий займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Вони прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і відкритих прощадок. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubico Cottage 30 Біл..
2237.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Lechuza Cubico Cottage 30 Граніт займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Вони прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і відкритих прощадок. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubico Cottage 30 Гр..
2237.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Lechuza Cubico Cottage 30 Мокко займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Ці горщики для квітів прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і відкритих прощадок. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubi..
2237.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 20%
Lechuza Cubico Cottage 40 Білий займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Вони прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і відкритих прощадок. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubico Cottage 40 Біл..
4475.00грн. 3580.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
Lechuza Cubico Cottage 40 Граніт займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Вони прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і саду. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubico Cottage 40 Граніт забезпече..
4475.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 20%
Lechuza Cubico Cottage 40 Мокко займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Ці горщики для рослин прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і відкритих прощадок. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubi..
4475.00грн. 3580.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
Lechuza Cubico Premium 22 Еспрессо завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з ви..
1965.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 35%
Lechuza Cubico Premium 22 Сіро-коричневий завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний посадковий горщ..
1965.00грн. 1277.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
- 35%
Горщик для квітів Lechuza Cubico Premium 22 Червоний завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний поса..
1965.00грн. 1277.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
- 35%
Lechuza Cubico Premium 22 Чорний завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний посадковий горщик з вису..
1965.00грн. 1277.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
- 20%
Lechuza Cubico Premium 30 Еспрессо завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з ви..
3709.00грн. 2967.00грн.

Базовано на 0 відгуках.

Кашпо Lechuza Cubico Київ і вся Україна

Лечуза Кубіко Lechuza Cubico купити Київ, горщики Київ, Лечуза купити Харків, Одеса кашпо купити, Лечуза Дніпро, Умань, Дніпро, Донецьк Lechuza Cubico, Запоріжжя купити кашпо, Бердичів, Запоріжжя, Львів Lechuza Cubico, Львів, Бердянськ, Кривий Ріг Лечуза, Миколаїв , Миколаїв, горщики Маріуполь, Луганськ, Вінниця Lechuza Cubico купити Вінниця, Макіївка, Херсон, Лечуза Херсон, Чернігів вазони, Чернігів, Полтава, Полтава горщики купити, Лечуза Черкаси, Черкаси, Хмельницький, Хмельницький, Суми, Суми, Лечуза Житомир кашпо, Житомир , Чернівці Lechuza Cubico Чернівці, Горлівка горщики і, Рівне, Городок, Рівне, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Кропивницький Lechuza Cubico Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Lechuza Cubico Івано-Франківськ горщики, Кременчук кашпо, Тернопіль, Тернопіль Lechuza Cubico Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лечуза Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лечуза Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари, Бровари Lechuza Cubico, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов горщики, Кадиївка, Костянтинівка.
Купити Lechuza Cubico або уточнити наявність - телефонуйте: (067) 467-89-12