Останні відгуки
Отличный грунт!!! После пересадки в него орхидеи она, наконец-то, пустила стрелы и зацвела!! До этого 2 года только листьями радовала)).. ...»
Ірина
Качество очень хорошее, пластик приятный на ощупь, плотный. Цвет насыщенный благородный! Очень рекомендую!! Цена меня приятно удивила! Спасибо огромно.. ...»
Елена
Добрый вечер,заказываю не первый раз всегда все было супер!!!даже посоветовала друзьям , и тут произошёл казус ,две недели ждали заказ , пришлось зано.. ...»
Оксана
Спасибо! Вазон порадовал. Жду акций и скидок, чтоб потихоньку заменить существующие на новые, "умные" и радующие глаз. :).. ...»
Татьяна

Кашпо Lechuza Cubico Premium

Мова Русский Українська
Кашпо Lechuza Cubico Premium

Lechuza Cubico купити

Інтернет-магазин квіткових горщиків для квітів може запропонувати Вам купити кашпо Lechuza Cubico Premium за найкращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

 

Кашпо Lechuza Cubico Premium за найкращою ціною Київ і Україна

Ми продаемо кашпо Lechuza Cubico з доставкою по всьому Києву і Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Кашпо Lechuza Cubico

Lechuza Cubico

Горщики Лечуза кубіко (Lechuza Cubico Premium) належать до класичних форм горщиків, які є новаторською розробкою німецької компанії Lechuza. Кашпо Лечуза кубиками укомплектовані вбудованою системою автополиву, яка здатна забезпечити посаджені в них рослини водою до дванадцяти тижнів, в залежності від влогоповикористання рослини і кількості води в резервуарі. Лечуза кубіко поставляються в широкій гамі кольорів, розмірних і фактурних рішень. Кашпо Lechuza Cubico представлені в чотирьох розмірах - шириною 22см, 30см, 40см і 50см. По фактурі Lechuza Cubico діляться на Lechuza Cubico Premium з глянцевою поверхнею і стандартним набором кольорів для Лечузи (білий, чорний, сіро-коричневий, еспресо і яскраво-червоний) і Lechuza Cubico cottage у яких поверхня нагадує плетіння з штучного ротангу (схожа на лозоплетіння).

Lechuza Cubico

Cubico cottage поставляється тільки в двох розмірах - шириною 30см і 40см. Вони виробляються в 4-х кольорах - білий, чорний, граніт і мокко. Окремою лінійкою компанія Лечуза пропонує Lechuza Cubico color з матовою поверхнею в трьох розмірах (ширина 22см, 30см і 40см) і 4-х кольорах - білий, сірий, мускатний і гранатовий. Як і всі горщики Лечуза Lechuza Cubico укомплектовані системою автополиву, яка і доглядає за Вашими рослинами протягом майже 12 тижнів, в залежності від того скільки води в резервуарі і наскільки вимогливо рослина. Рівень води в резервуарі відображає індикатор, вбудований в шахту для поливу Lechuza Cubico.

Показувати: список / сітка
Відображати:
18460
Кашпо Lechuza Cubico 22 Білий завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний посадковий горщик з висувни..
2103.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
18181
Кашпо Lechuza Cubico 30 Білий завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний посадковий горщик з висувни..
3894.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
18191
Кашпо Lechuza Cubico 40 Білий завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний посадковий горщик з висувни..
7182.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
15226
Lechuza Cubico Cottage 30 Білий займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Вони прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і відкритих прощадок. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubico Cottage 30 Біл..
2349.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15222
Lechuza Cubico Cottage 30 Граніт займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Вони прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і відкритих прощадок. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubico Cottage 30 Гр..
2349.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15225
Lechuza Cubico Cottage 30 Мокко займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Ці горщики для квітів прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і відкритих прощадок. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubi..
2349.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15246
Lechuza Cubico Cottage 40 Білий займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Вони прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і відкритих прощадок. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubico Cottage 40 Біл..
4699.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15242
Lechuza Cubico Cottage 40 Граніт займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Вони прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і саду. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubico Cottage 40 Граніт забезпече..
4699.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15245
Lechuza Cubico Cottage 40 Мокко займають особливе місце в лінійці горшків Лечуза через характерну текструру, яка нагадує плетіння з лози. Ці горщики для рослин прекрасно поєднуються з вуличними меблями і ідеально підходять для озеленення терас і відкритих прощадок. Як і глянцеві Cubico, Lechuza Cubi..
4699.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
18477
Lechuza Cubico Premium 22 Еспрессо завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з ви..
2103.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
18464
Lechuza Cubico Premium 22 Сіро-коричневий завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний посадковий горщ..
2103.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
18479
Горщик для квітів Lechuza Cubico Premium 22 Червоний завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний поса..
2103.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
18469
Lechuza Cubico Premium 22 Чорний завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластику, знімний посадковий горщик з вису..
2103.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
18182
Lechuza Cubico Premium 30 Еспрессо завдяки вбудованій системі автополиву здатний забезпечити себе і рослину водою на цілих 12 тижнів, в залежності від особливостей рослини і розташування вазона! У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний посадковий горщик з ви..
3894.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
18211
Lechuza Cubico Premium 30 Пудровий(18211) - горщик Лечуза Кубіко в нових пастельних кольорах. З дизайнерської точки зору стандартні кольори горщики не завжди підходять... Для того, щоб створити стильний вигляд важливі нюанси. Саме з цієї причини компанія Lechuza створила колекцію "Winter Editio..
3709.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Кашпо Lechuza Cubico Київ і вся Україна

Лечуза Кубіко Lechuza Cubico купити Київ, горщики Київ, Лечуза купити Харків, Одеса кашпо купити, Лечуза Дніпро, Умань, Дніпро, Донецьк Lechuza Cubico, Запоріжжя купити кашпо, Бердичів, Запоріжжя, Львів Lechuza Cubico, Львів, Бердянськ, Кривий Ріг Лечуза, Миколаїв , Миколаїв, горщики Маріуполь, Луганськ, Вінниця Lechuza Cubico купити Вінниця, Макіївка, Херсон, Лечуза Херсон, Чернігів вазони, Чернігів, Полтава, Полтава горщики купити, Лечуза Черкаси, Черкаси, Хмельницький, Хмельницький, Суми, Суми, Лечуза Житомир кашпо, Житомир , Чернівці Lechuza Cubico Чернівці, Горлівка горщики і, Рівне, Городок, Рівне, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Кропивницький Lechuza Cubico Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Lechuza Cubico Івано-Франківськ горщики, Кременчук кашпо, Тернопіль, Тернопіль Lechuza Cubico Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лечуза Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лечуза Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари, Бровари Lechuza Cubico, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов горщики, Кадиївка, Костянтинівка.
Купити Lechuza Cubico або уточнити наявність - телефонуйте: (067) 467-89-12

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha