Пластикові горщики

Керамічні горщики

Бетонні горщики

Добрива для квітів

Грунт для квітів

Партнери

Lechuza - розумні горщики для квітів

Офіційним партнером бренду Лечуза/Lechuza в Україні наш інтернет-магазин є з 2000р. Кашпо Lechuza - розумні горщики з автополивом. На сторінках нашого сайту можна познайомиться з пристроєм розумних горщиків Лечуза, вазонів Flower Lover і кашпо Elise. Ви зможете підібрати для свого інтер'єру не тільки горщики Lechuza, але і субстрати Lechuza Pon, і добрива Compo. Суть догляду за квітами в кашпо Lechuza складається з контролю рівня води в кашпо. Всі вазони Лечуза оснащені системою автополиву, яка дозує надходження води до рослин. Така особливість дає можливість залишити квіти у вазонах Лечуза на тривалий час. Кашпо Flower Lover також мають систему автополиву, але відрізняються комплектацією. Їх особливістю є міцний матеріал, завдяки якому платікових горщики не б'ються. Кашпо Elise відрізняються стійкістю до УФ-променів, колір горщиків не змінюється під впливом УФ-променів, гарантія 2 роки. У нашому інтернет магазині квіткових горщиків представлено широкий асортимент горщиків, вазонів, кашпо з автополивом, добрив і субстратів Lechuza Pon, та необхідного приладдя до них, для того щоб не будучи агрономом Ви змогли правильно піклуватись про свої рослини, докладаючи до цього мінімум зусиль і часу.

Кашпо Lechuza, субстрати Lechuza Pon і добрива Compo

Якщо Ви вирішили прикрасити або оновити інтер'єр Вашого будинку, ми зможемо запропонувати Вам різноманітні горщики за формою, кольором і комплектацією. У разі якщо необхідно приділити увагу Вашим рослинам - у нас знайдеться все для цього - горщики і субстрати лечуза, горшки Flower Lower, кашпо Elise і добрива Компо, та наші рекомендації по їх використанню. Декоративні якості горщиків дозволять Вам створити прекрасні композиції, вписатися в самий стильний і сучасний інтер'єр, і безумовно, вигідно підкреслити квіти в ньому. Підвісні кашпо стануть прикрасою альтанки, тераси, перголи, павільйону або будь-якого іншого місця, де ці горщики технічно можливо повісити.

Горщики Лечуза

Розумні горщики Лечуза виготовлені з високоякісно пластика, завдяки чому горщики Lechuza можна використовувати на вулиці. Для попередження вимоканню рослин в горщиках з автополивом Лечуза є система зливу дощової води, яку можна не використовувати якщо горщики Лечуза знаходяться в приміщенні. Горщики відмінно поєднуються з інтер'єром і екстер'єром. Різноманітність форм і розмірів кашпо Lechuza дозволяють підібрати горщики для будь-якої рослини. З горщиками Лечуза будинок, дачу, терасу або балкон можна зробити комфортніше, а догляд простіше. Кашпо з автополивом Лечуза можна купити в нашому інтернет магазині квіткових горщиків і забезпечити собі кращий догляд за рослинами.

Чим горщики Лечуза відрізняються від інших?

  • вбудована система автополиву і зливу дощової води - турбота про рослини під час вашої відсутності
  • горщики Lechuza можна використовувати в приміщенні і на вулиці
  • це ударостійкі пластикові горщики з дуже якісним покриттям
  • наявність технічних горщиків і простота збірки - функціональність і зручність у використанні
  • великий вибір форм, розмірів, кольорів і аксесуарів до горщиків Лечуза

Горщики для квітів та рослин

Однозначної відповіді які горщики найкращі немає. Наш магазин пропонує Вам купити горщики для квітів від виробників,що заслужили довіру у користувачів, але ... Вибір буде залежати від Ваших фантазій, переваг і засобів, які ви готові витратити на горщики для квітів. Якість матеріалу, будь-то глиняні або пластикові горщики для рослин, будуть впливати не тільки на ваш вибір, але і здоров'я посаджених в них рослин. Пластикові та глиняні горщики для квітів мають свої переваги, але більшість віддають переваги пластику.

Переваги пластикових горщиків:

  • горщики пропускають сонячне світло і є незамінними для рослин з фотосинтезуючими корінням
  • в пластикових горщиках немає часу, завдяки чому виключається фактор випаровування і переохолодження коренів
  • пластикові горщики для рослин не пропускають воду
  • вони легші і зручніші у використанні
  • широка колірна гамма горщиків, функціональність і великий вибір

Статті

Які вибрати горщики для кімнатних рослин рослин?
Вибрати і купити горщики для кімнатних рослин не найпростіше завдання, враховуючи який великий вибір різних горщиків квітів зараз виробляється. І настав час з'ясувати, які з них варті уваги і є найкращими. Трохи нижче в нашій статті ми спробуємо дати характеристику переваг та недоліків різноманітних
Які горщики для фіалок правильно вибирати?
Вибір горщиків для фіалок починається з моменту, коли Ви вирішили укоренити листочок або чубуток. Це буде тимчасова ємність, яку з ростом фіалок потрібно буде замінити на більш простору. Але і до неї є певні вимоги, дотримуючись яких можна виростити чудову рослину.
Горщики на балкон
Балконом в квартирах оснащені практично всі сучасні будинки. І цьому є пояснення – адже балкон знаходиться на кордоні будинку і вулиці, і можна вийти з квартири на відкрите повітря, не виходячи з дому. Щоб максимально відчути єднання з природою, господарі облаштовують на балконі квіткові оазиси.
Горщики для орхідей
Багато з Вас не раз задавали собі питання, які вибрати і купити горщики для орхідей? На перший погляд просте завдання, взяти будь-який вподобаний горщик і посадити в нього орхідею. Тут можна піти двома шляхами: швидко купити горщики в інтернет магазині і чекати доставку, або самому поїхати в садовий