Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Останні відгуки
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария
Грунт в большей степени состоит из коры, серамис практически отсутствует (единичные крупные) В грунте оказался паутинный клещ. Теперь думаю что с ним.. ...»
Людмила
Горшок отличный, но он не бежевый, даже близко. Это тауповый цвет, серо-коричневый, но не беж. У меня претензий нет потому как выбирал по фото, и вжив.. ...»
Роман

Грунт Compo Sana купити

Мова Русский Українська
Грунт Compo Sana купити

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити Compo Sana грунт за найкращою ціною з доставкою по Києву та Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

 

Торфосуміш Compo Sana найкраща ціна Київ і Україна

Мы продаємо торфосуміш Compo Sana з доставкою по Києву та по всій Україні. Умови доставки можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Грунт Compo Sana

Удобрения Compo

Грунт Compo Sana - це органічний субстрат для рослин складається з суміші високоякісних видів торфу. До складу почвогрунта Compo входять - високоякісний торф, активатор росту коренів Agrosil, рихлящімі добавка для аерації грунту Перліт, що складається з каменів вулканічної породи, і добрив тривалої дії з набором мікро- і макроелементів для живлення рослин перших 8 тижнів. Субстрат Compo Sana - продукція класу Преміум, розроблена спеціально для найвимогливіших квітникарів-проффесіоналів. Торф для виробництва грунту Compo Sana видобувається в північній частині Німеччини на території, яка ніколи не використовувалася для сільськогосподарських потреб, що говорить про високу якість матерріалу. Компанія Compo проводить ефективні дослідження по розробці нових продуктів в садівництві вже понад півстоліття, а також продовжує роботу над інноваціями в області тари та упаковки, що дозволяє пидну вигоду і переваги грунту Compo Sana. Наш інтернет магазин пропонує найнеобхіднішу лінійку грунтів COMPO для дому і саду, в популярніх фасовках.

 

Види грунту Compo Sana

Найпопулярнішим серед садівників є грунт Compo Sana універсальний, який можна купити в фасовках 5л, 10л, 20л і 40 літрів. Також продаються фасування 25л. і 40л. універсального грунту, який в два рази легше звичайного з тими ж характеристиками. Для тих, хто любить і вирощує орхідеї розроблений грунт Compo Sana для орхідей об'ємом 5 л. Для декоративних рослин, які не цвітуть, існує два види субстрату - грунт для декоративно-листяних рослин і грунт для хвойних. Вони відрізняються кислотністю і набором інших характеристик, і призначені для двох різних світів рослин. Спреціально для лимона, граната і інших тропічних і холодостійких рослин створено грунт Compo Sana для цитрусових, що забезпечує рясне цвітіння і плодоношення.

Показувати: список / сітка
Відображати:
Субстрат універсальний Compo Sana 5 літрів - це унікальна універсальна торфосуміш для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу систему пок..
94.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Грунт для орхідей Compo Sana - спеціалізований склад для вирощування всіх культур орхідей. Compo Sana для орхідей є спеціалізованим середовищем для вирощування всіх кімнатних орхідей. Завдяки торфу і сосновій корі, грунт для орхідей забезпечує найбільш бажані характеристики для вирощування орхідей: ..
173.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Грунт для рослин Compo Sana 20 літрів - це унікальний універсальний грунт для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу систему покращуючи ..
191.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Субстрат для кімнатних рослин Compo Sana 10 літрів - це унікальний універсальний субстрат для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу сис..
151.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Грунт для пальм Compo Sana - це унікальний склад для оптимального росту Ваших декоративно-листяних рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стімулюючу дію на кореневу систему декоративно-лис..
177.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Субстрат Compo Sana 40 літрів - це унікальний універсальний субстрат для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунтосуміші розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу систему покращуючи..
329.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Грунт для цитрусових Compo Sana - спреціалізований субстрат високої якості для всіх тропічних і не зимостійких цитрусових рослин. Грунт для цитрусових відмінно підходить для вирощування цитрусових в приміщенні і на балконі. Субстрат для цитрусових містить компонент Hydro-Kick для збільшення вологоєм..
174.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Торфосуміш Compo зимовий захист - це субстрат призначений для укриття НЕ морозостійких рослин на зиму (троянди, клематіси, фуксії, хризантеми, багаторічники, бульбові і інші). Торфосуміш взимку захищає рослини від холоду і морозу, а навесні покращує структуру ґрунту і стимулює активацію рослин. Інст..
274.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Універсальний органічний грунт для рослин без торфу - на основі гумусу і компосту, які у звичайному торф'яному субстраті містяться в недостатній кількості та утворюються лише з часом і лише за сприятливих умов. Гумус і компост, на відміну від торфу, мають найвищу ступінь біологічного розкладу і ..
397.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Універсальний органічний субстрат для рослин без торфу (7,5 літрів)- на основі гумусу і компосту, які у звичайному торф'яному субстраті містяться в недостатній кількості та утворюються лише з часом і лише за сприятливих умов. Гумус і компост, на відміну від торфу, мають найвищу ступінь біологічн..
251.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Торфосуміш Compo Sana Light універсальна торфосуміш 25 літрів - це унікальний універсальний субстрат, що на 50% легший від універсального грунту, для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор ро..
404.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Грунт для бонсай Compo Sana, 5л - в своєму складі містить абсорбуючий (поглинаючий) торф, кварцовий пісок і спеціальні добрива для бонсаїв. Навіть якщо Ви не є фахівцем з вирощування карликових дерев, ви можете купити грунт для бонсай і істотно спростити собі догляд за рослинами. Собстат для бонсай ..
173.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Грунт для хвойних Compo Sana - спеціалізований склад для вирощування всіх видів хвойних рослин. Compo Sana для хвойних рослин є спеціалізованим грунтом для вирощування всіх хвойних, і тих, що вирощують в кислому середовищі (гортензії, рододендрони, азалії). Грунт для хвойних Compo Sana забезпечує ві..
248.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Compo Sana грунт у горщику - це унікальний універсальний субстрат для оптимального росту Ваших рослин вже в технічному горщику. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стімулюючу дію на кореневу си..
61.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Торфосуміш Compo Sana Light універсальна 40 літрів - це унікальний універсальний субстрат, що на 50% легший від універсального грунту, для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів..
342.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Торфосуміш Compo Sana Київ та інші міста України

Субстрат Compo Sana купити Київ, грунт для рослин Київ, Лечуза купити Харків, Одеса кашпо купити, Compo Sana Дніпро, Умань, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя купити грунт, Бердичів, Запоріжжя, Львів, Львів, Бердянськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця субстрат купити Вінниця, Макіївка, Херсон, Херсон, Чернігів, Чернігів, Полтава, Полтава Compo Sana купити, Черкаси, Черкаси, Хмельницький, Хмельницький, Суми, Суми, Житомир, Житомир, Чернівці компо сану Чернівці, Горлівка, Рівне , Городок, Рівне, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Кропивницький, К іровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ грунт для рослин Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Тернопіль земля для рослин Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, грунт для квітів Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари, Бровари Compo Sana , Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов, Кадиївка, Костянтинівка
Купити Compo Sana грунт - телефонуйте: (067) 467-89-12

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha