Останні відгуки
Не хочу залишати позитивний відгук, щоб такий ідеальний вазон був лише у мене :) Дуже задоволена покупкою.. ...»
Клиент
Вазон сподобався дуже! стильний! .. ...»
Клиент
Горшок понравился, выбирала между коричневым и красным, но остановилась на этом. Советую купить т.к. реально горшок крутой, красивый, с поливом.. ...»
Карина
Пришло на Новую почту, очень хорошо упаковано. Единственное что не нужно ставить в наложенный платеж оплату на свою карту, т.к. я к примеру не смог оп.. ...»
пан Олеже

Lechuza Canto Color

Lechuza Canto Color

Lechuza Canto Color купити

В інтернет магазині високих вазонів для квітів "Вазон" у Вас є можливість купити кашпо Lechuza Canto Color за найкращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Високі вазони для квітів Lechuza Canto Color найкраща ціна Київ і Україна

Ми продаєм високі вазони для квітів Lechuza Canto Color з доставкою по всьому Києву і Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Lechuza Canto Color

Lechuza Canto Color

Високі горщики для квітів Lechuza Canto Color новинка 2017р. в Україні. Кашпо Lechuza Canto Color мають ряд переваг в порівнянні з іншими кашпо, в тому числі і глиняними горщиками. Вони легкі, ударостійким, не вигоряють на сонці, виготовлені з високоякісного пластику, можна використовувати всередині приміщення і на вулиці, і найголовніше - вбудована система автополиву, яка здатна забезпечити посаджені в них рослини водою до дванадцяти тижнів! Серія Лечуза Канто Колор проводиться в декількох колірних і розмірних рішень. Кашпо для квітів Lechuza Canto Color шириною 30х30см, представлені в 2-х розмірах по висоті (30 і 56см) і декількох кольорах - сірий, бежевий і чорний. Всі вони матових відтінків і пористої структури, що є відмінною особливістю цієї серії, і нагадують натуральні вироби з каменю. Кашпо для квітів Lechuza укомплектовано системою з автополиву, яка і доглядає за Вашими рослинами. Рівень води в резервуарі відображає індикатор, вбудований в шахту для поливу, і коли відмітка опускається до нижньої межі, значить слід підлити води в кашпо і тоді можна забути про полив рослин ще надовго.

Lechuza Canto Color

Lechuza Canto Color Square

Квадратні горщики Lechuza Canto Color Square розміром 30х30х30см, але слід враховувати що для висадки рослин буде доступно лише 25см ширини і 20см висоти, а інший простір - це резервуар з водою. Висаджуючи рослини в горщики Canto Color Square рекомендується притримуватись максимальної висоти рослин 60см. Якщо рослина буде більшою висоти, горщик буде втрачати свою стійкість. Квадратні горщики підходять для вирощування всіх типів рослин, а кольори підібрані щоб створити контраст для пишної зелені і яскравих кольорів.

Високі горщики для квітів Lechuza Canto Color Tower

Високі горщики Lechuza Canto Color Tower шириною 30см і висотою 56см. Але внутрішній горщик, в який висаджується рослина, аналогічний квадратному горщику, і для посадки залишається 25см ширини і 20см висотри. Для запобігання перекидання кашпо краще не садити в них рослини вище 60см заввишки. З огляду на той факт, що посадочні горщики квадратних і високих горщиків Lechuza Canto Color однакових розмірів, їх можна міняти місцями. Якщо купити кашпо різних кольорів і розмірів, можна взаимозаменять рослини в них, тим самим оживляючи інтер'єр - ті ж горщики, й ті ж рослини, завжди будуть виглядати по різному.

Показувати: список / сітка
Відображати:
13721
Квадратні кашпо для квітів Lechuza Canto Color 40 Бежевый складається із: зовнішнього кашпо, знімного горщика з вбудованими ручками, субстрату Lechuza-PON, шахти для заливу і індикатора рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (жовтого граніту), а якість пластика зробило кашп..
3766.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13720
Кубічні горщики для квітів Lechuza Canto Color 40 Сірий в комплекті: зовнішнє кашпо, знімний горщик з вбудованими ручками, субстрат Lechuza-PON, шахта для заливу і індикатор рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю, а якість пластика зробило кашпо легким, стійким до УФ промен..
3766.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13701
Квадратні горщики для рослин Lechuza Canto Color Square Бежевый складається із: зовнішнього кашпо, знімного горщика з вбудованими ручками, субстрату Lechuza-PON, шахти для заливу і індикатора рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (жовтого граніту), а якість пластика зробил..
1804.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13700
У комплект горшків для квітів Lechuza Canto Color Square Сірий входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з вбудованими ручками, субстрат Lechuza-PON, шахта для заливу і індикатор рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю, а якість пластика зробило кашпо легким, стійким до УФ про..
1804.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13702
Квадратне кашпо Lechuza Canto Color Square Чорний укомплектовано: зовнішнім кашпо, знімним горщиком з вбудованими ручками, субстратом Lechuza-PON, шахтою для заливу і індикатором рівня води. Пориста фактура кашпо зовні нагадує виріб з каменю (графіту), а якість пластика зробило кашпо легким, стійким..
1804.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13601
Горщик під квіти Lechuza Canto Color Tower Бежевий складається з: зовнішнього кашпо, знімного горщика з вбудованими ручками, субстрату Lechuza-PON, шахти для заливу і індикатора рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (жовтого граніту), а якість пластика зробило кашпо легким..
2257.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13600
Горщики під вазони Lechuza Canto Color Tower Сірий входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з вбудованими ручками, субстрат Lechuza-PON, шахта для заливу і індикатор рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (граніт), а якість пластика зробило кашпо легким, стійким до УФ промен..
2257.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13602
Кашпо під квіти Lechuza Canto Color Tower Чорний укомплектовано: зовнішнім кашпо, знімним горщиком з вбудованими ручками, субстратом Lechuza-PON, шахтою для заливу і індикатором рівня води. Пориста фактура кашпо зовні нагадує виріб з каменю (графіту), а якість пластика зробило кашпо легким, стійким ..
2257.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
13620
Колоновидні горщики під вазони Lechuza Canto Color 40 Сірий входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з вбудованими ручками, субстрат Lechuza-PON, шахта для заливу і індикатор рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (граніт), а якість пластика зробило кашпо легким, стійким до ..
4184.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13621
Колоновидний горщик під квіти Lechuza Canto Color 40 Бежевий складається з: зовнішнього кашпо, знімного горщика з вбудованими ручками, субстрату Lechuza-PON, шахти для заливу і індикатора рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (жовтого граніту), а якість пластика зробило ка..
4184.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha