Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Довжина, см:
Ширина, см:
Матеріал:
Форма:
Поверхня:
Останні відгуки
Дуже бажаю купити таке відро лечузи. Чому не завозите? І совочки теж... ...»
Алла
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария
Грунт в большей степени состоит из коры, серамис практически отсутствует (единичные крупные) В грунте оказался паутинный клещ. Теперь думаю что с ним.. ...»
Людмила

Lechuza Canto (Лечуза Канто)

Мова Русский Українська
Lechuza Canto (Лечуза Канто)

Lechuza Canto купити

В інтернет магазині високих вазонів для квітів "Вазон" у Вас є можливість купити кашпо Lechuza Canto за найкращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Високі вазони для квітів Lechuza Canto найкраща ціна Київ і Україна

Ми продаєм високі вазони для квітів Lechuza Canto Color і квадратні горщики Lechuza Canto Stone з доставкою по всьому Києву і Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Lechuza Canto

Lechuza Canto Color

Високі горщики для квітів Lechuza Canto Color новинка 2017р. в Україні. Квадратні горщики Lechuza Canto Stone продаються в 2019р. Кашпо Lechuza Canto мають ряд переваг в порівнянні з іншими кашпо, в тому числі і глиняними горщиками. Вони легкі, ударостійким, не вигоряють на сонці, виготовлені з високоякісного пластику, можна використовувати всередині приміщення і на вулиці, і найголовніше - вбудована система автополиву, яка здатна забезпечити посаджені в них рослини водою до дванадцяти тижнів! Серія Лечуза Канто Колор проводиться в декількох колірних і розмірних рішень. Кашпо для квітів Lechuza Canto Color шириною 30х30см, представлені в 2-х розмірах по висоті (30 і 56см) і декількох кольорах - сірий, бежевий і чорний. Всі вони матових відтінків і пористої структури, що є відмінною особливістю цієї серії, і нагадують натуральні вироби з каменю. Кашпо для квітів Lechuza укомплектовано системою з автополиву, яка і доглядає за Вашими рослинами. Рівень води в резервуарі відображає індикатор, вбудований в шахту для поливу, і коли відмітка опускається до нижньої межі, значить слід підлити води в кашпо і тоді можна забути про полив рослин ще надовго.

Lechuza Canto Color

Lechuza Canto Color Square

Квадратні горщики Lechuza Canto Color Square розміром 30х30х30см, але слід враховувати що для висадки рослин буде доступно лише 25см ширини і 20см висоти, а інший простір - це резервуар з водою. Висаджуючи рослини в горщики Canto Color Square рекомендується притримуватись максимальної висоти рослин 60см. Якщо рослина буде більшою висоти, горщик буде втрачати свою стійкість. Квадратні горщики підходять для вирощування всіх типів рослин, а кольори підібрані щоб створити контраст для пишної зелені і яскравих кольорів.

Високі горщики для квітів Lechuza Canto Color Tower

Високі горщики Lechuza Canto Color Tower шириною 30см і висотою 56см. Але внутрішній горщик, в який висаджується рослина, аналогічний квадратному горщику, і для посадки залишається 25см ширини і 20см висотри. Для запобігання перекидання кашпо краще не садити в них рослини вище 60см заввишки. З огляду на той факт, що посадочні горщики квадратних і високих горщиків Lechuza Canto Color однакових розмірів, їх можна міняти місцями. Якщо купити кашпо різних кольорів і розмірів, можна взаимозаменять рослини в них, тим самим оживляючи інтер'єр - ті ж горщики, й ті ж рослини, завжди будуть виглядати по різному.

Квадратні горщики Lechuza Canto Stone

Поверхня зовнішніх кашпо Lechuza Canto Stone матових відтінків з фактурою, що нагадує камінь. В Canto Stone не потрібно пересаджувати рослини, досить купити в магазині або виростити самому квіти в горщику діаметром 10-12см, вставити в нього гніт для поливу і залити воду в шахту. Готово! Тепер рослини будуть брати воду в потрібних кількостях, просто не забувайте стежити за індикатором і вчасно підливати воду в резервуар. Купити Lechuza Canto Stone можна в декількох кольорах - сірий камінь, світло-бежевий і графітовий-чорний. Зовнішні розміри - це квадратні кашпо розміром 14х14см.

Показувати: список / сітка
Відображати:
- 25%
У комплект горшків для квітів Lechuza Canto Color Square Сірий входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з вбудованими ручками, субстрат Lechuza-PON, шахта для заливу і індикатор рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю, а якість пластика зробило кашпо легким, стійким до УФ про..
2141.00грн. 1606.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
Квадратні горщики для рослин Lechuza Canto Color Square Бежевый складається із: зовнішнього кашпо, знімного горщика з вбудованими ручками, субстрату Lechuza-PON, шахти для заливу і індикатора рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (жовтого граніту), а якість пластика зробил..
2141.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
Квадратне кашпо Lechuza Canto Color Square Чорний укомплектовано: зовнішнім кашпо, знімним горщиком з вбудованими ручками, субстратом Lechuza-PON, шахтою для заливу і індикатором рівня води. Пориста фактура кашпо зовні нагадує виріб з каменю (графіту), а якість пластика зробило кашпо легким, стійким..
2141.00грн. 1606.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
- 25%
Горщики під вазони Lechuza Canto Color Tower Сірий входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з вбудованими ручками, субстрат Lechuza-PON, шахта для заливу і індикатор рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (граніт), а якість пластика зробило кашпо легким, стійким до УФ промен..
2660.00грн. 1995.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
Горщик під квіти Lechuza Canto Color Tower Бежевий складається з: зовнішнього кашпо, знімного горщика з вбудованими ручками, субстрату Lechuza-PON, шахти для заливу і індикатора рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (жовтого граніту), а якість пластика зробило кашпо легким..
2660.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
Кашпо під квіти Lechuza Canto Color Tower Чорний укомплектовано: зовнішнім кашпо, знімним горщиком з вбудованими ручками, субстратом Lechuza-PON, шахтою для заливу і індикатором рівня води. Пориста фактура кашпо зовні нагадує виріб з каменю (графіту), а якість пластика зробило кашпо легким, стійким ..
2660.00грн. 1995.00грн.

Базовано на 1 відгуках.
Квадратні кашпо для квітів Lechuza Canto Color 40 Бежевый складається із: зовнішнього кашпо, знімного горщика з вбудованими ручками, субстрату Lechuza-PON, шахти для заливу і індикатора рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (жовтого граніту), а якість пластика зробило кашп..
4365.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кубічні горщики для квітів Lechuza Canto Color 40 Сірий в комплекті: зовнішнє кашпо, знімний горщик з вбудованими ручками, субстрат Lechuza-PON, шахта для заливу і індикатор рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю, а якість пластика зробило кашпо легким, стійким до УФ промен..
4365.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Колоновидний горщик під квіти Lechuza Canto Color 40 Бежевий складається з: зовнішнього кашпо, знімного горщика з вбудованими ручками, субстрату Lechuza-PON, шахти для заливу і індикатора рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (жовтого граніту), а якість пластика зробило ка..
5600.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Колоновидні горщики під вазони Lechuza Canto Color 40 Сірий входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з вбудованими ручками, субстрат Lechuza-PON, шахта для заливу і індикатор рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (граніт), а якість пластика зробило кашпо легким, стійким до ..
5600.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
Lechuza Canto Stone 14 Сірий камінь призначені для безперевалочного вирощування квітів у всіх стандартних технічних горщиках Ø10-12см. Комплект кашпо для квітів складається з зовнішнього кашпо, який по сумісності є резервуаром для води. Внутрішній горщик для рослин призначений для стаціонарно..
619.00грн. 464.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
- 25%
Lechuza Canto Stone 14 Графітовий чорний призначені для безперевалочного вирощування квітів у всіх стандартних технічних горщиках Ø10-12см. Комплект кашпо для квітів складається з зовнішнього кашпо, який по сумісності є резервуаром для води. Внутрішній горщик для рослин призначений для стаціо..
619.00грн. 464.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Lechuza Canto Stone 40 Чорний складаються з: зовнішнього кашпо, знімного горщика з вбудованими ручками, субстрата Lechuza-PON, шахти для заливу і індикатора рівня води. Пориста фактура кашпо під вазони зовні нагадує виріб з каменю (граніт), а якість пластика зробило кашпо легким, ст..
5600.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- -12%
Lechuza Canto Stone 14 Світло-Бежевий призначені для безперевалочного вирощування квітів у всіх стандартних технічних горщиках Ø10-12см. Комплект кашпо для квітів складається з зовнішнього кашпо, який по сумісності є резервуаром для води. Внутрішній горщик для рослин призначений для стаціонар..
413.00грн. 464.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
В горщики під вазони Lechuza Stone 40 high пісочний білий входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з вбудованими ручками, субстрат Lechuza-PON, шахта для заливу і індикатор рівня води. Пориста фактура горщика зовні нагадує виріб з каменю (граніт), а якість пластика зробило кашпо легким, стійким до УФ..
5600.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha