Останні відгуки
Не хочу залишати позитивний відгук, щоб такий ідеальний вазон був лише у мене :) Дуже задоволена покупкою.. ...»
Клиент
Вазон сподобався дуже! стильний! .. ...»
Клиент
Горшок понравился, выбирала между коричневым и красным, но остановилась на этом. Советую купить т.к. реально горшок крутой, красивый, с поливом.. ...»
Карина
Пришло на Новую почту, очень хорошо упаковано. Единственное что не нужно ставить в наложенный платеж оплату на свою карту, т.к. я к примеру не смог оп.. ...»
пан Олеже

Горщики Lechuza Classico Color

Горщики Lechuza Classico Color

Lechuza Classico Color купити

В інтернет магазині кашпо для квітів "Вазон" у Вас є можливість купити кашпо Lechuza Classico Color за найкращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Розумні горщики Lechuza Classico Color за найкращою ціною Київ і Україна

Ми реализуєм розумні горщики Lechuza Classico Color з доставкою по всьому Києву і Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Розумні горщики Lechuza Classico Color

Lechuza Classico Color
Lechuza Classico Color

Розумні горщики Lechuza Classico Color новаторська розробка німецької компанії Lechuza. Кашпо Lechuza Classico Color відрізняються вбудованою системою автополиву, яка здатна забезпечити посаджені в них рослини водою до дванадцяти тижнів! Серія Лечуза Класико Колор відрізняється широким асортиментом колірних і розмірних рішень. Кашпо Lechuza classico Color представлені в 4-х розмірах (від 21 до 43см в діаметрі) і декількох кольорах - білий, сірий, мускатний і гранат. Всі вони матових відтінків, що є отлітельной особливістю цієї серії. Мускатний колір чудово поєднується в комбінації з білим або чорним. Гранатовий, насичений ягідний тон, в скромній обстановці відмінно розставляє акценти стаючи центром уваги. Сірий колір можна застосовувати в різних поєднаннях, він відмінно комбінується як зі скромними, так і з яскравими квітами. Велика розмаїтість кольору і розміру дає можливість підібрати кашпо Лечуза всім бажаючим і напевно не залишить байдужим навіть найвибагливішого покупця. Форма розумних горщиків Lechuza classico нагадує класичну, всередині функціонує система з автополивом, яка і доглядає за Вашими рослинами. Рівень води в резервуарі відображає індикатор, вбудований в шахту для поливу Lechuza classico Color, і коли відмітка опускається до нижньої межі, значить слід підлити води в кашпо і тоді можна забути про полив рослин ще надовго.

Показувати: список / сітка
Відображати:
13170
У комплект горщика Lechuza Classico Color 21 Білий входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньої німецької п..
806.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13185
У комплект кашпо для квітів Lechuza Classico Color 21 Гранат входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньої н..
806.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13183
У комплект Lechuza Classico Color 21 Мускатний входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньої німецької практ..
806.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13184
У комплект горщиків з самополивом Lechuza Classico Color 21 Сірий входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дреножного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжн..
806.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13190
У комплект горщика для квітів Lechuza Classico Color 28 Білий входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньої ..
1189.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
- 15%
13205
У комплект розумних вазонів Lechuza Classico Color 28 Гранат входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньої н..
1189.00грн. 1011.00грн.

Базовано на 2 відгуках.
13203
У комплект кашпо Lechuza Classico Color 28 Мускатний входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньої німецької..
1189.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13204
У комплект горщиків з автополивом Lechuza Classico Color 28 Сірий входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжн..
1189.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13210
У комплект Lechuza Classico Color 35 Білий входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньої німецької практично..
1562.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
13223
У комплект горщика для квітів Lechuza Classico Color 35 Мускатний входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжн..
1562.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
13224
У комплект горщиків для квітів Lechuza Classico Color 35 Сірий входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньої..
1562.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13230
У квітковий горщик Lechuza Classico Color 43 Білий входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньої німецької п..
2016.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13243
У комплект кашпо для рослин Lechuza Classico Color 43 Мускатний входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньо..
2016.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
13244
У комплект розумних горщиків Lechuza Classico Color 43 Сірий входять: кашпо з системою автополиву і субстрат Lechuza-PON як дренажного шару. Система захисту від переливу рослин дощовою водою і покриття, стійке до впливу сонячних променів, високих і низьких температур - все це - складові справжньої н..
2016.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Розумні горщики Lechuza Classico Color Київ та інші міста України

Розумні горщики Lechuza Classico Color Київ, горщики Київ, Лечуза Харків, Одеса кашпо, Лечуза Дніпро, Умань, Дніпропетровськ, Донецьк Lechuza Classico Color, Запоріжжя кашпо, Бердичів, Запоріжжя, Львів Lechuza Classico Color, Львів, Бердянськ, Кривий Ріг Лечуза, Миколаїв , Миколаїв, горщики Маріуполь, Луганськ, Вінниця Lechuza Classico Color Вінниця, Макіївка, Херсон, Лечуза Херсон, Чернігів вазони, Чернігів, Полтава, Полтава, Лечуза Черкаси, Черкаси, Хмельницький, Хмельницький, Суми, Суми, Лечуза Житомир кашпо, Житомир, Чернівці Lechuza Classico Color Чернівці, Горлівка горщики, Рівне, Городок, рів ні, Городок, Рівне, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Кропивницький Lechuza Classico Color Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Lechuza Classico Color Івано-Франківськ горщики, Кременчук кашпо, Тернопіль, Тернопіль Lechuza Classico Color Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лечуза Ужгород , Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лечуза Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари, Бровари Lechuza Classico Color, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов горщики, Кадиївка, Костянтинівка
Купити Lechuza Classico Color - телефонуйте: (067) 467-89-12

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha