Мова Русский Українська

Новинки

Показувати: Списком / Таблицею
Відображати:
Орхідейніця Scheurich Mirror Silver 22 дзеркальна кераміка - яскравий приклад моди на кашпо для орхідей. Блискучі і гламурні кашпо є популярними серед дизайнерів інтер'єру. Вони відображають навколишні предмети, не додаючи нічого свого, але в той же час залишаються найбільш помітними в приміщенн..
840.00грн.
Відгуків: 0
Орхідейніця Scheurich Mirror Silver 13 дзеркальна кераміка - яскравий приклад моди на кашпо для орхідей. Блискучі і гламурні кашпо є популярними серед дизайнерів інтер'єру. Вони відображають навколишні предмети, не додаючи нічого свого, але в той же час залишаються найбільш помітними в приміщенн..
259.00грн.
Відгуків: 0
Орхідейніця Scheurich Mirror Silver 10 дзеркальна кераміка - яскравий приклад моди на кашпо для орхідей. Блискучі і гламурні кашпо є популярними серед дизайнерів інтер'єру. Вони відображають навколишні предмети, не додаючи нічого свого, але в той же час залишаються найбільш помітними в приміщенн..
168.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 20x21см, чорні - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 20x21см, чорні, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщ..
560.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 20x21см, білі - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 20x21см, білі, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщик..
560.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 17x18см, чорні - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 17x18см, чорніі, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному гор..
462.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 17x18см, білі - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 17x18см, білі, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщик..
462.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 14x15см, чорні - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 14x15см, чорні, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщ..
301.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 14x15см, білі - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 14x15см, білі, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщик..
301.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 12x13см, чорні - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 12x13см, чорні, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщ..
224.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 12x13см, білі - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 12x13см, білі, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщик..
224.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 10x11см, чорні - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 10x11см, чорніі, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному гор..
175.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 10x11см, білі - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 10x11см, білі, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщик..
175.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Stone Look 18x18см, кам'яний куб - нова серія кубічних горщиків від Scheurich / Шойріх. Зовнішня текстура горщиків для рослин Scheurich Stone Look 18x18см. нагадує кам'яну поверхню, власне тому кашпо отримали назву - кам'яний куб. Кашпо серії Stone Loo..
483.00грн.
Відгуків: 0
Настільні кашпо для квітів і рослин Scheurich Stone Look 18x18см, бетонний куб - нова серія кубічних горщиків від Scheurich / Шойріх. Зовнішня текстура горщиків для рослин Scheurich Stone Look 18x18см. нагадує бетонну поверхню, власне тому кашпо отримали назву - бетонний куб. Настільні кашпо серії S..
483.00грн.
Відгуків: 0

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha