Мова Русский Українська

Новинки

Показувати: Списком / Таблицею
Відображати:
Орхідейніця Scheurich Mirror Silver 22 дзеркальна кераміка - яскравий приклад моди на кашпо для орхідей. Блискучі і гламурні кашпо є популярними серед дизайнерів інтер'єру. Вони відображають навколишні предмети, не додаючи нічого свого, але в той же час залишаються найбільш помітними в приміщенн..
840.00грн.
Відгуків: 0
Орхідейніця Scheurich Mirror Silver 13 дзеркальна кераміка - яскравий приклад моди на кашпо для орхідей. Блискучі і гламурні кашпо є популярними серед дизайнерів інтер'єру. Вони відображають навколишні предмети, не додаючи нічого свого, але в той же час залишаються найбільш помітними в приміщенн..
259.00грн.
Відгуків: 0
Орхідейніця Scheurich Mirror Silver 10 дзеркальна кераміка - яскравий приклад моди на кашпо для орхідей. Блискучі і гламурні кашпо є популярними серед дизайнерів інтер'єру. Вони відображають навколишні предмети, не додаючи нічого свого, але в той же час залишаються найбільш помітними в приміщенн..
168.00грн.
Відгуків: 0
Керамічні кашпо для квітів і рослин Scheurich Inspiration 18x19см, фіолетові - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У керамічних кашпо Inspiration 18x19см, фіолетовіі. можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку помі..
350.00грн.
Відгуків: 0
Керамічні кашпо для квітів і рослин Scheurich Inspiration 18x19см, рептилія - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У керамічних кашпо Inspiration 18x19см, рептилія можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщают..
350.00грн.
Відгуків: 0
Керамічні кашпо для квітів і рослин Scheurich Inspiration 15x16см, фіолетові - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У керамічних кашпо Inspiration 15x16см, фіолетовіі. можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку помі..
252.00грн.
Відгуків: 0
Керамічні кашпо для квітів і рослин Scheurich Inspiration 15x16см, рептилія - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У керамічних кашпо Inspiration 15x16см, рептилія можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщают..
252.00грн.
Відгуків: 0
Керамічні кашпо для квітів і рослин Scheurich Inspiration 13x14см, фіолетові - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У керамічних кашпо Inspiration 13x14см, фіолетовіі. можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку помі..
175.00грн.
Відгуків: 0
Керамічні кашпо для квітів і рослин Scheurich Inspiration 13x14см, рептилія - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У керамічних кашпо Inspiration 13x14см, рептилія можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщают..
175.00грн.
Відгуків: 0
Керамічні кашпо для квітів і рослин Scheurich Inspiration 11x12см, фіолетові - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У керамічних кашпо Inspiration 11x12см, фіолетові. можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщ..
140.00грн.
Відгуків: 0
Керамічні кашпо для квітів і рослин Scheurich Inspiration 11x12см, рептилія - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У керамічних кашпо Inspiration 11x12см, рептилія можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщают..
140.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 20x21см, чорні - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 20x21см, чорні, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщ..
560.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 20x21см, білі - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 20x21см, білі, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщик..
560.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 17x18см, чорні - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 17x18см, чорніі, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному гор..
462.00грн.
Відгуків: 0
Кашпо для квітів і рослин Scheurich Texture 17x18см, білі - являють собою класичні за формою кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Texture 17x18см, білі, можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщик..
462.00грн.
Відгуків: 0

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha