Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Діаметр,см:
Матеріал:
Форма:
Поверхня:
Останні відгуки
Очень хорошее качество ,быстрая доставка,прекрасное обслуживание . Спасибо большое .. ...»
Светлана
Дуже бажаю купити таке відро лечузи. Чому не завозите? І совочки теж... ...»
Алла
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария

Розумні горщики Lechuza Pila

Мова Русский Українська
Розумні горщики Lechuza Pila

Lechuza Pila купити

В інтернет магазині "Вазон" у Вас у Вас є можливість купити розумні горщики Lechuza Pila за найкращою ціною з доставкою по Києву і всій Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Колекція розумних горщиків для квітів Pila за найкращою ціною Київ і Україна

У нас можна купити розумні горщики Lechuza Pila з доставкою по Києву і всій Україні. Питання доставки та наявності можна дізнатись за номером телефону або по формі зв'язку За бажанням Lechuza Pila можна забрати на нашому складі.

Lechuza Pila
Lechuza Pila

Lechuza Pila - унікальність, краса, практичність!

Розумні горщики для квітів Lechuza Pila унікальна і універсальна розробка горщиків для рослин з найпопулярнішими кольорами, практичними у використанні, мають унікальну форму і сучасні в дизайні. Вся серія кашпо Pila включає в себе модульну систему в якій є горщик/кашпо Lechuza Pila Growpot Color з автополивом, в який висаджуються рослини + бокс для зберігання Pila Color + ролики/колеса (підставка для пересування). В якості окремого горщика в такому стилі можна купити Lechuza Pila Planter Color.

Lechuza Pila Planter
Lechuza Pila Planter Color

Lechuza Pila Planter Color це повнорозмірні горщики для квітів розміром (зовнішні розміри) 35см по ширині і 33см по висоті, з вбудованою системою автополиву. Такі вазони можуть бути окремим елементом, а можуть стати частиною системи Pila. Існує досить багато комбінацій в яких можна об'єднати різні кольори і елементи Lechuza Pila. Лечуза Пила Плантер повнорозмірні горщики і якщо додати в них ролики, досить великі горщики буде легше переміщати. Під посадочні горщики Pila Planter Color є можливість встановити бокс для зберігання різних речей, наприклад грунт, добриво, лійку або будь-яких інших.

Бокс для зберігання Lechuza Pila Color є частиною системи Лечуза Піла і призначений для зберігання предметів по догляду за рослинами або все, що в поміститься в сховище. Розміри боксу Лечуза Піла Колор - 35см по ширині і 33см по висоті. Такий же за розміром Lechuza Pila Planter Color, але на відміну від посадкового горщика, в боксі для зберігання Lechuza Pila Color немає місця для висадки рослин, але є порожній обсяг близько 29 літрів з дверцятами, в якому можна розмістити предмети по догляду за рослинами. Як і розумний посадковий горщик, бокс для зберігання можна оснастити роликами для зручності переміщення.

Для розміщення рослин в систему Lechuza Pila можна використовувати розумний горщик Lechuza Growpot Color. Його зовнішні розміри 35см по ширині і 16,5 см по висоті. У горщики Лечуза Гроупот Колор не потрібно пересаджувати рослини. Форма і функціонал горщика Lechuza Growpot Color призначена для установки 4-х технічних горщиків з рослинами діаметром 10-12см. Гноти, які знаходяться в комлекті, встановлюються в днище горщиків з рослинами і транспортують воду з резервуара до кореневої системи.

Розумні горщики Lechuza Pila

Lechuza Pila - це модульна система, і кожна частина виконує свій функціонал. Наприклад, Lechuza Growpot Color і Lechuza Pila Planter Color потрібні для висадки або розміщення в них рослин. Купити бокс для зберігання Lechuza Pila Color потрібно, якщо є витратні матеріали для рослин або є що заховати від очей. Колеса/ролики для Pila Color служать елементом, який надає мобільності всій конструкції. Ролики/колеса можна встановити під будь-яку частину Lechuza Pila.

Форма всіх горщиків Лучуза Піла прямокутна з заокругленими краями. Новинка від Lechuza 2021р, яка вже встигла завоювати нагороду Design Award Special в Німеччині. Всі елементи виготовлені з пластику дуже високої якості. Колірна гамма Lechuza Pila - бірюзовий, блакитний, світло-сірий, темно-сірий (антрацит), бежевий, кораловий. Така колірна палітра дозволяє не зливатися з забарвленням стін офісів, приватних будинків і квартир, готелів, ресторанів, кафе та інших приміщень, акцентувати на собі увагу, виглядати елегантно і креативно. Навіть один розумний горщик Lechuza Pila дозволить створити унікальний стиль. Горщики Лечуза Пила можна використовувати на вулиці, вони не бояться морозу і ультрафіолету. Ударостійкість, легкість (в порівнянні з іншими матеріалами) і придатність до переробки тільки підкреслюють якість матеріалів для виготовлення розумних горщиків Lechuza Pila.

Показувати: список / сітка
Відображати:
Опис: Кашпо Lechuza Pila Planter Color бірюзовий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Розумні кашпо Лечуза Піла Плантер Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі колекції кашпо Pila. Модульна система кашпо Pila дозволяє додати до ..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо Lechuza Pila Planter Color блакитний купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Розумні кашпо Лечуза Піла Плантер Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі колекції кашпо Pila. Модульна система кашпо Pila дозволяє додати до ..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Lechuza Pila Planter Color світло-сірий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Розумні кашпо Лечуза Піла Плантер Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі колекції кашпо Pila. Модульна система кашпо Pila дозволяє додати до кашпо ..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Lechuza Pila Planter Color темно-сірий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Розумні кашпо Лечуза Піла Плантер Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі колекції кашпо Pila. Модульна система кашпо Pila дозволяє додати до кашпо н..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Lechuza Pila Planter Color бежевий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Розумні кашпо Лечуза Піла Плантер Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі колекції кашпо Pila. Модульна система кашпо Pila дозволяє додати до кашпо не ті..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Lechuza Pila Planter Color кораловий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Розумні кашпо Лечуза Піла Плантер Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі колекції кашпо Pila. Модульна система кашпо Pila дозволяє додати до кашпо не ..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Lechuza Pila Growpot Color бірюзовий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Розумні кашпо Лечуза Піла Гроупот Колор прямокутні за формою, плоскі і з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі колекції Pila. Кашпо Pila Growpot Color не призначені для пересадки..
1427.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Lechuza Pila Growpot Color блакитний купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Розумні кашпо Лечуза Піла Гроупот Колор прямокутні за формою, плоскі і з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі колекції Pila. Кашпо Pila Growpot Color не призначені для пересадки..
1427.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бокс для зберігання Lechuza Pila Color бірюзовий можна купити в нашому інтернет-магазині якщо у Вас вже куплений або Ви хочете придбати горщик Lechuza Pila Planter Color. Бокси для зберігання Лечуза Піла Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі кол..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бокс для зберігання Lechuza Pila Color блакитний можна купити в нашому інтернет-магазині якщо у Вас вже куплений або Ви хочете придбати горщик Lechuza Pila Planter Color. Бокси для зберігання Лечуза Піла Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі кол..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бокс для зберігання Lechuza Pila Color світло-сірий можна купити в нашому інтернет-магазині якщо у Вас вже куплений або Ви хочете придбати горщик Lechuza Pila Planter Color. Бокси для зберігання Лечуза Піла Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі ..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бокс для зберігання Lechuza Pila Color темно-сірий можна купити в нашому інтернет-магазині якщо у Вас вже куплений або Ви хочете придбати горщик Lechuza Pila Planter Color. Бокси для зберігання Лечуза Піла Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі к..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бокс для зберігання Lechuza Pila Color бежевий можна купити в нашому інтернет-магазині якщо у Вас вже куплений або Ви хочете придбати горщик Lechuza Pila Planter Color. Бокси для зберігання Лечуза Піла Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі колек..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Бокс для зберігання Lechuza Pila Color кораловий можна купити в нашому інтернет-магазині якщо у Вас вже куплений або Ви хочете придбати горщик Lechuza Pila Planter Color. Бокси для зберігання Лечуза Піла Колор прямокутні за формою з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі кол..
2855.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо Lechuza Pila Growpot Color світло-сірий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Розумні кашпо Лечуза Піла Гроупот Колор прямокутні за формою, плоскі і з заокругленими краями. В такому форм-факторі виконані всі модулі колекції Pila. Кашпо Pila Growpot Color не призначені для переса..
1427.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha