Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Останні відгуки
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария
Грунт в большей степени состоит из коры, серамис практически отсутствует (единичные крупные) В грунте оказался паутинный клещ. Теперь думаю что с ним.. ...»
Людмила
Горшок отличный, но он не бежевый, даже близко. Это тауповый цвет, серо-коричневый, но не беж. У меня претензий нет потому как выбирал по фото, и вжив.. ...»
Роман

Субстрат Субстрал (Substral) купити

Мова Русский Українська
Субстрат Субстрал (Substral) купити

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити субстрат Субстрал (Substral) за найкращою ціною з доставкою по Києву та Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Субстрат Субстрал (Substral) найкраща ціна Київ і Україна

У нас можна купити Субстрат Субстрал (Substral) з доставкою по Києву та по всій Україні. Умови доставки можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Грунт Субстрал

Субстрат Substral для квітів і рослин широко популярний в країнах Європи і має дуже позитивні відгуки. Більше 60 років грунт Субстрал є однією з найпопулярніших земельних сумішей для вирощування рослин відкритого та закритого грунту в Німеччині, Бельгії, Автрії, Франції та Норвегії. А в Україні тільки з'явилася можливість купити субстрат Substral. Весь асортимент торфосумішей Субстрал складається з:

  • універсальні субстрати — для квітучих, горшечних, балконних, зелених рослин, овочів і розсади;
  • спеціалізовані грунти — для троянд, рододендронів, кактусів, папоротей, чорниці, орхідей, хвойних, цитрусових рослин і пальм.

Грунт Субстрал технологічно збалансований продукт по догляду за кімнатними квітами і рослинами, і велика кількість любителів домашніх рослин вже змогли переконатися в його перевагах. Рослини з землі Substral отримують необхідні їм поживні речовини в правильних пропорціях, що забезпечують оптимальний ріст, рясне цвітіння, плодоношення і сортове забарвлення листя і квітів. Збалансовано удобрені рослини більш стійкі до хвороб, шкідників і краще переносять екологічний стрес — літню посуху і нестабільні зимові умови.

Substral купити

Торфосуміш Substral інструкція і склад

Суміш торфів Субстрал є готовим продуктом для використання, а також грунтосуміш можна змішувати з землею. В основному грунт складається з натуральних органічних добрив (низинний торф) і верхогово торфу. Торфосуміш має пухку структуру, гарне водопоглинання, збалансовану кислотність, насичена органікою, макро- і мікро- елементами. Така структура слабо ущільнюється з часом і забезпечує сприятливий водний і повітряний режим для здорового розвитку квітів і рослин. У порівнянні зі звичайним грунтом, Substral не містить шкідників, грибкових спор, вірусів, цвілі, насіння бур'янів та інших патогенів. Інструкція з використання грунту Substral відповідає загальноприйнятим правилам посадки (пересадки) рослин і висіву насіння.

Substral Osmocote

На упаковках практично всіх видів грунтів можна побачити напис Osmocote. Вона повідомляє, що в складі грунту є Осмокот — комплексне мінеральне гранульоване добриво пролонгованої дії, забезпечує рівномірне живлення рослин протягом тривалого часу. Кожна гранула покрита органічною, напівпроникною оболонкою (типу мембрани) з біорозкладаємої смоли, виробленої з рослинних масел. Після того, як Осмокот потрапляє в субстрат, вода проникає через напівпроникну оболонку і починає розчиняти елементи живлення, що містяться в гранулі. Необхідні макро- і мікроелементи розподіляються рівномірно в оптимальній пропорції. Також на деяких упаковках можна побачити інші позначення — Substral Naturen, Bio, Evergreen. Подібні написи означають належність товару в упаковці до натуральних, органічних без хімічних добавок.

Показувати: список / сітка
Відображати:
Опис Субстрат — не що інше, як грунт для рослин. Універсальний субстрат Substral Osmocote 5 літрів — готовий до використання грунт для квітів та інших рослин. Універсальна торфосуміш Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, глину і збагачена по..
56.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — не що інше, як грунт для рослин. Універсальний субстрат Substral Osmocote 10 літрів — готовий до використання грунт для квітів та інших рослин. Універсальна торфосуміш Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, глину і збагачена п..
93.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — не що інше, як грунт для рослин. Універсальний субстрат Substral Osmocote 20 літрів — готовий до використання грунт для квітів та інших рослин. Універсальна торфосуміш Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, глину і збагачена п..
159.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — не що інше, як грунт для рослин. Універсальний субстрат Substral Osmocote 50 літрів — готовий до використання грунт для квітів та інших рослин. Універсальна торфосуміш Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, глину і збагачена п..
361.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Кора — це не що інше, як грунт для орхідей. Кора Substral для орхідей 3літри (арт.1123101) — готовий до використання грунт для орхідей та інших епіфітів, яким потрібно особливо грубий і повітропроникний грунт для вирощування. Завдяки високому вмісту шкаралупи і волокон кокосового..
51.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — це не що інше, як грунт для кактусів. Грунт Substral для кактусів і сукулентів 3литри (арт.1122101) — готовий грунт для розмноження і вирощування кактусів та інших сукулентів (кактусів, молочаю, алоє, хавортій і т.д.), яким потрібна особлива за фізико-механічним складо..
38.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — це не що інше, як грунт для цитрусових. Грунт Substral для цитрусових 3літри (арт.1121101) — готова земля для різних цитрусових (апельсини, лимони), і інших рослин, яким потрібна слабокисла реация грунту для вирощування: каламондін, антуріум, азалія, гортензія, пасифло..
41.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — це не що інше, як грунт для рослин. Substral Osmocote для пальм, юки і драцени 20літрів (арт.1118101) — готовий до використання грунт для вирощування зелених пальмовидних рослин. Торфосуміш для юки, пальм і драцен Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного т..
176.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Грунт для хвойних Substral Osmocote 50літров (арт.1111101) — готова до використовувати земля для хвойників та інших ацидофільних рослин. Ацидофіли — рослини, які ростуть на кислих грунтах. Грунт для хвойних Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кр..
432.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha