Останні відгуки
Отличный грунт!!! После пересадки в него орхидеи она, наконец-то, пустила стрелы и зацвела!! До этого 2 года только листьями радовала)).. ...»
Ірина
Качество очень хорошее, пластик приятный на ощупь, плотный. Цвет насыщенный благородный! Очень рекомендую!! Цена меня приятно удивила! Спасибо огромно.. ...»
Елена
Добрый вечер,заказываю не первый раз всегда все было супер!!!даже посоветовала друзьям , и тут произошёл казус ,две недели ждали заказ , пришлось зано.. ...»
Оксана
Спасибо! Вазон порадовал. Жду акций и скидок, чтоб потихоньку заменить существующие на новые, "умные" и радующие глаз. :).. ...»
Татьяна

Кашпо Soendgen купити

Мова Русский Українська
Кашпо Soendgen купити

Кашпо Soendgen купити

В інтернет магазині "Вазон" Ви можете купити кашпо Soendgen за найкращою ціною з доставкою по Києву і всій Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Кашпо Soendgen купити за найкращою ціною - Київ і Україна

У нашому магазині можна купити кашпо Soendgen з доставкою по Києву і всій Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

Кашпо Soendgen

 

Кашпо Soendgen
Кашпо Soendgen

Керамічні кашпо Soendgen - якісні глиняні ємності для вирощування рослин. Більшість керамічних кашпо Soendgen мають класичну форму, і тим самим задовольняють потреби переважної чисельності рослин. Для унікальних рослин, які потребують особливої форми горщиків, в асортименті Саентген можна купити горщики для орхідей. Принципові відмінності між горщиками для орхідей Soendgen і іншими кашпо для рослин, ми вважаємо, всім відомі. Внутрішні розміри кашпо для рослин Soendgen неспроста саме такі. Чому так? Відповідь проста, наприклад, більшість розсадників для вирощування рослин використовують стандартну тару у виробництві, для висадки в них рослин. Саме під такий розмір виготовлені кашпо Soendgen. Для всіх, хто хоче заховати технічні горщики в красиві кашпо - досить помістити їх усередину. Для бажаючих посадити в них рослини - досить насипати на дно кашпо дренажний шар з керамзиту, гравію або Лечуза-Пон і посадити в них рослину. Завдяки суцільнолитій технології виробництва, кашпо на 100% захищені від протікань.

Різноманітність кольорів, форм і розмірів кашпо Soendgen

Широкий асортимент продукції Soendgen в нашому інтернет-магазині представлений всього невеликою частиною керамічних кашпо. Незважаючи на це, можна замовити і купити керамічні кашпо в більш ніж 50 різних розмірах - від мініатюрних, діаметром 7 см, до великих, розміром 43см в діаметрі. Поверхня в колекціях дуже відрізняється, як за кольором, так і фактурою. Наприклад, вазони Boston мають класичну круглу форму, рифлену текстуру і матову поверхню. Кашпо Las Vegas - циліндричні за формою кашпо з глянцевою поверхнею. Кашпо Basel Stone за формою нагадують вазони Boston, такі ж циліндричні вгорі і звужуються внизу. Фактура дрібнопориста, поверхня матова, відтінки каменю. Слід нагадати, що кашпо Soendgen продаються без піддонів, тому що вони їм не потрібні. Кашпо водонепроникні, а різноманітність форм, кольорів і розмірів дозволяють вибрати найкращий варіант для самої красивої рослини.

Дизайн

Великий асортимент кашпо і горщиків спрогнозований на попиті національних і міжнародних, а також власних дизайнерів кераміки Soendgen. Колекція керамічних кашпо складається з безлічі форм, кольорової палітри, а також фактур і методів декорування. Для власної команди дизайнерів кашпо Soendgen ідеальним залишається взаємодія рослин і кашпо між комфортним життєвим середовищем і навколишнім дизайном.

Показувати: список / сітка
Відображати:
0069-0019-1845
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Basel Stone 19x18см, сіро-коричневий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Basel Stone 19x18см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазин..
230.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0069-0019-2256
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Basel Stone 19x18см, світло-сірий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Basel Stone 19x18см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. ..
230.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0069-0021-1845
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Basel Stone 21x20см, сіро-коричневий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Basel Stone 21x20см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазин..
286.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0069-0021-2256
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Basel Stone 21x20см, світло-сірий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Basel Stone 21x20см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. ..
286.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0069-0024-1845
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Basel Stone 24x23см, сіро-коричневий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Basel Stone 24x23см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазин..
386.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0069-0024-2256
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Basel Stone 24x23см, світло-сірий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Basel Stone24x23см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І..
386.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0069-0024-2257
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Basel Stone 24x23см, темно-сірий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Basel Stone 24x23см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І..
386.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0069-0027-1845
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Basel Stone 27x26см, сіро-коричневий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Basel Stone 27x26см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазин..
531.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0069-0027-2256
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Basel Stone 27x26см, світло-сірий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Basel Stone 27x26см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. ..
531.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0049-0019-0207
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 19x18 сантиметрів в антрацитному кольорі є круглоконічним кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 19x18см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з ..
214.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0049-0019-1874
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 19x18см. срібний - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 19x18см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І другий варіан..
283.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0049-0024-0207
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 24x23см. в антрацитному кольорі є круглоконічним кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 24x23см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину...
357.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0049-0024-0847
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 24x23см. білий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 24x23см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І другий варіант ..
357.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0049-0024-1874
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 24x23см. срібний - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 24x23см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І другий варіан..
467.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
0049-0027-0847
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 27x26см. білий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 27x26см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І другий варіант ..
491.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Кашпо Soendgen купити Київ та інші міста України

Кашпо і горщики Soendgen купити Київ, Одеса, Львів, Донецьк, Миколаїв, Переяслав-Хмельницький, Умань, кашпо для квітів Дніпро, Чернігів ціна кашпо Хмельницький, Полтава, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, кашпо для квітів Soendgen Івано-Франківськ, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Кременчук, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, горщики ціна найкраща кашпо Soendgen Київ, Кіровоград, Коломия, Комсомольськ, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ Soendgen кашпо для росдин Львів, Львів, Макіївка Маріуполь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нікополь, Нова Каховка, Новоград-Волинський, Обухів купити кашпо Soendgen Одеса, Павлоград, Чернівці, горщики Soendgen Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Тернопіль, Мукачево, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Коломия, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Трускавець, Ірпінь, Миргород, Алчевськ, Біла Церква, Бровари, кашпо для квітів Soendgen Вінниця, Вишневе, Горлівка, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Дніпро, Донецьк, Дрогобич, Дунаївці, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Славута, Сміла, Харків, Херсон кашпо ціна найкраща Хмельницький, Черкаси купити Soendgen Чернігів, Чернівці Soendgen кашпо купити Шостка, Южноукраїнськ.
Купити кашпо Soendgen - телефонуйте: (067) 467-89-12

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha