Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Останні відгуки
Зручна система, особливо коли ви у відпустці????.. ...»
Ірина
Это шестой вазон ,который я купила в этом магазине . Качество, дизайн, доставка на высоте... ...»
ННР
Урвал по скидке 30%, цена как для горшков под цветы всё равно высокая, но я не жалею можно брать .. ...»
Евгений
Прекрасный грунт, каждый год в него цветы пересаживаю, только нужно покупать Германский, а есть ещё Польский, так вот он не очень.. ...»
Ирина

Грунт для рослин і квітів

Мова Русский Українська
Грунт для рослин і квітів

Оберіть підкатегорію

Показувати: список / сітка
Відображати:
Склад LECHUZA PON: -цеоліт - очищена пемза, німецької якості - вулканічна порода (джерело заліза для рослин) - гранули, які повністю покриті добривом німецької якості. Добрива розкладаються без залишку і постачають Ваші рослини поживними речовинами протягом 6 місяців. Субстрат LECHUZA PO..
666.00грн.
Базовано на 4 відгуках.
Грунт для орхідей Compo Sana - спеціалізований склад для вирощування всіх культур орхідей. Compo Sana для орхідей є спеціалізованим середовищем для вирощування всіх кімнатних орхідей. Завдяки торфу і сосновій корі, грунт для орхідей забезпечує найбільш бажані характеристики для вирощування орхідей: ..
173.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Склад LECHUZA PON: - цеоліт - очищена пемза, німецької якості - вулканічна порода (джерело заліза для рослин) - гранули, які повністю покриті добривом німецької якості. Добрива розкладаються без залишку і постачають Ваші рослини поживними речовинами протягом 6 місяців. Субстрат LECHUZA-..
439.00грн.
Базовано на 9 відгуках.
Субстрат універсальний Compo Sana 5 літрів - це унікальна універсальна торфосуміш для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу систему пок..
94.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Грунт для пальм Compo Sana - це унікальний склад для оптимального росту Ваших декоративно-листяних рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стімулюючу дію на кореневу систему декоративно-лис..
177.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Грунт для рослин Compo Sana 20 літрів - це унікальний універсальний грунт для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу систему покращуючи ..
191.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Субстрат для кімнатних рослин Compo Sana 10 літрів - це унікальний універсальний субстрат для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу сис..
151.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Торфосуміш Compo зимовий захист - це субстрат призначений для укриття НЕ морозостійких рослин на зиму (троянди, клематіси, фуксії, хризантеми, багаторічники, бульбові і інші). Торфосуміш взимку захищає рослини від холоду і морозу, а навесні покращує структуру ґрунту і стимулює активацію рослин. Інст..
274.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Субстрат Compo Sana 40 літрів - це унікальний універсальний субстрат для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунтосуміші розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу систему покращуючи..
329.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Грунт для цитрусових Compo Sana - спреціалізований субстрат високої якості для всіх тропічних і не зимостійких цитрусових рослин. Грунт для цитрусових відмінно підходить для вирощування цитрусових в приміщенні і на балконі. Субстрат для цитрусових містить компонент Hydro-Kick для збільшення вологоєм..
174.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Субстрат Lechuza Pon 3 літра і його характеристики: Субстрат Lechuza-Pon відмінний неорганічний грунт, який є ідеальною альтернативою, коли потрібно відмовитися від звичайної грунту в якості рослинного субстрату. Структурно стабільний і неорганічний рослинний грунт LECHUZA PON 3L має оптимальні в..
238.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Субстрат Lechuza Pon 18 літрів і його характеристики: Субстрат Lechuza-Pon відмінний неорганічний грунт, який є ідеальною альтернативою, коли потрібно відмовитися від звичайної грунту в якості рослинного субстрату. Структурно стабільний і неорганічний рослинний грунт LECHUZA PON 18L має оптимальн..
856.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Універсальний органічний грунт для рослин без торфу - на основі гумусу і компосту, які у звичайному торф'яному субстраті містяться в недостатній кількості та утворюються лише з часом і лише за сприятливих умов. Гумус і компост, на відміну від торфу, мають найвищу ступінь біологічного розкладу і ..
397.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Субстрат Lechuza Orhidpon 3 літри і його характеристики: Lechuza Orhidpon є продовженням розвитку відмінно зарекомендувавшого себе в світі відомого субстрату LECHUZA-PON. Субстрат Lechuza Orhidpon 3 літри розроблений спеціально для орхідей. На відміну від звичайного Лечуза Пон в Лечуза Орхіпон до..
285.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Універсальний органічний субстрат для рослин без торфу (7,5 літрів)- на основі гумусу і компосту, які у звичайному торф'яному субстраті містяться в недостатній кількості та утворюються лише з часом і лише за сприятливих умов. Гумус і компост, на відміну від торфу, мають найвищу ступінь біологічн..
251.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Одним з найважливіших елементів при вирощуванні рослин і квітів в домашніх умовах є правильний вибір грунту. Не секрет, що різні види квітів не ростуть в однакових грунтах. Правильний вибір залежить від врахування вподобань рослини і характеристик грунту.

Як вибрати грунт для рослини?

Якщо не заглиблюватися в грунтознавство, грунти можна класифікувати за структурою і кислотностю. Структурно грунту діляться на важкі, середні і легкі. Важкі грунти підходять для рослин з потужною стрижневою кореневою системою, що йде в глиб горщика, якою володіють пальми або драцени. Фізичні властивості такого грунту допомагають рослинам утримуватися в грунті і не завалюватися в сторони. Як правило важкий грунт складається з дернової землі, піску і перегною.

Середні грунти найбільш поширені в рослинництві тому, що підходять більшості рослин. Можна такі грунти для рослин і квітів купити про запас і використовувати, коли знадобиться, без необхідності їхати в магазин. Часто грунтосуміші середніх грунтів називають універсальними. Зазвичай така суміш включає в себе дернову землю, торф, пісок і перегній. При приготуванні універсального грунту потрібно дотримуватися пропорції всіх компонентів.

Легкі грунти використовуються для вирощування маленьких рослин з невеликою поверхневою кореневою системою або для розсади. Легкі грунти дуже пухкі і переважно складаються з торфу, листової землі, піску і перегною.

Є квіти, яким не підходить жоден з перерахованих вище субстратів. Наприклад, грунт для орхідей, складається переважно з деревної кори. У нього також може входити деревне вугілля, мох сфагнум, перліт, вермикуліт і річковий пісок.

Кислотність грунту. Цю інформацію можна знайти на упаковці з грунтом. Найважливіша характеристика при покупці грунту для квітів. Більшість кімнатних рослин ростуть при кислотності - 5,5 pH. Перед тим, як купити грунт для квітів потрібно проконсультуватися з квіткарем або знайти інформацію в інших джерелах, яку кислотність воліє ваша рослина. Деякі квіти прекрасно ростуть в лужних, а деякі в кислих грунтах. Найчастіше в магазинах можна купити готові грунти для рослин.

В нашому інтернет-магазині вам наданий широкий вибір грунтів, кашпо і горщики, а також добрива для квітів. У нас можна купити якісні ґрунти для рослин і квітів в Києві або оформити доставку в інші міста України. Якщо інформації в каталозі магазина Вазон виявиться недостатньо, можна отримати консультацію у менеджера магазину. У нас кожен клієнт зможе купити якісний субстрат для ваших домашніх рослин.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha