Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Останні відгуки
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария
Грунт в большей степени состоит из коры, серамис практически отсутствует (единичные крупные) В грунте оказался паутинный клещ. Теперь думаю что с ним.. ...»
Людмила
Горшок отличный, но он не бежевый, даже близко. Это тауповый цвет, серо-коричневый, но не беж. У меня претензий нет потому как выбирал по фото, и вжив.. ...»
Роман

Грунт для рослин і квітів

Мова Русский Українська
Грунт для рослин і квітів
Показувати: список / сітка
Відображати:
Склад LECHUZA PON: -цеоліт - очищена пемза, німецької якості - вулканічна порода (джерело заліза для рослин) - гранули, які повністю покриті добривом німецької якості. Добрива розкладаються без залишку і постачають Ваші рослини поживними речовинами протягом 6 місяців. Субстрат LECHUZA PO..
666.00грн.
Базовано на 4 відгуках.
Грунт для орхідей Compo Sana - спеціалізований склад для вирощування всіх культур орхідей. Compo Sana для орхідей є спеціалізованим середовищем для вирощування всіх кімнатних орхідей. Завдяки торфу і сосновій корі, грунт для орхідей забезпечує найбільш бажані характеристики для вирощування орхідей: ..
173.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Склад LECHUZA PON: - цеоліт - очищена пемза, німецької якості - вулканічна порода (джерело заліза для рослин) - гранули, які повністю покриті добривом німецької якості. Добрива розкладаються без залишку і постачають Ваші рослини поживними речовинами протягом 6 місяців. Субстрат LECHUZA-..
439.00грн.
Базовано на 9 відгуках.
Субстрат універсальний Compo Sana 5 літрів - це унікальна універсальна торфосуміш для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу систему пок..
94.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Грунт для пальм Compo Sana - це унікальний склад для оптимального росту Ваших декоративно-листяних рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стімулюючу дію на кореневу систему декоративно-лис..
177.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Грунт для рослин Compo Sana 20 літрів - це унікальний універсальний грунт для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу систему покращуючи ..
191.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Субстрат для кімнатних рослин Compo Sana 10 літрів - це унікальний універсальний субстрат для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу сис..
151.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Торфосуміш Compo зимовий захист - це субстрат призначений для укриття НЕ морозостійких рослин на зиму (троянди, клематіси, фуксії, хризантеми, багаторічники, бульбові і інші). Торфосуміш взимку захищає рослини від холоду і морозу, а навесні покращує структуру ґрунту і стимулює активацію рослин. Інст..
274.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Субстрат Compo Sana 40 літрів - це унікальний універсальний субстрат для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунтосуміші розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу систему покращуючи..
329.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Грунт для цитрусових Compo Sana - спреціалізований субстрат високої якості для всіх тропічних і не зимостійких цитрусових рослин. Грунт для цитрусових відмінно підходить для вирощування цитрусових в приміщенні і на балконі. Субстрат для цитрусових містить компонент Hydro-Kick для збільшення вологоєм..
174.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Субстрат Lechuza Pon 3 літра і його характеристики: Субстрат Lechuza-Pon відмінний неорганічний грунт, який є ідеальною альтернативою, коли потрібно відмовитися від звичайної грунту в якості рослинного субстрату. Структурно стабільний і неорганічний рослинний грунт LECHUZA PON 3L має оптимальні в..
238.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Субстрат Lechuza Pon 18 літрів і його характеристики: Субстрат Lechuza-Pon відмінний неорганічний грунт, який є ідеальною альтернативою, коли потрібно відмовитися від звичайної грунту в якості рослинного субстрату. Структурно стабільний і неорганічний рослинний грунт LECHUZA PON 18L має оптимальн..
856.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Індикатор вологості грунту Seramis (16см) використовують для визначення необхідності в поливі квітів. Для всіх, без винятку, рослин дуже важливо підтримувати оптимальний мікроклімат, зокрема, визначення кількості доступної для рослин вологи. Дуже давно, для вимірювання вологості брали пробу грунту, ..
178.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Універсальний органічний грунт для рослин без торфу - на основі гумусу і компосту, які у звичайному торф'яному субстраті містяться в недостатній кількості та утворюються лише з часом і лише за сприятливих умов. Гумус і компост, на відміну від торфу, мають найвищу ступінь біологічного розкладу і ..
397.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 25%
Субстрат Lechuza Orhidpon 3 літри і його характеристики: Lechuza Orhidpon є продовженням розвитку відмінно зарекомендувавшого себе в світі відомого субстрату LECHUZA-PON. Субстрат Lechuza Orhidpon 3 літри розроблений спеціально для орхідей. На відміну від звичайного Лечуза Пон в Лечуза Орхіпон до..
285.00грн. 214.00грн.

Базовано на 0 відгуках.

Одним з найважливіших елементів при вирощуванні рослин і квітів в домашніх умовах є правильний вибір грунту. Не секрет, що різні види квітів не ростуть в однакових грунтах. Правильний вибір залежить від врахування вподобань рослини і характеристик грунту.

Як вибрати грунт для рослини?

Якщо не заглиблюватися в грунтознавство, грунти можна класифікувати за структурою і кислотностю. Структурно грунту діляться на важкі, середні і легкі. Важкі грунти підходять для рослин з потужною стрижневою кореневою системою, що йде в глиб горщика, якою володіють пальми або драцени. Фізичні властивості такого грунту допомагають рослинам утримуватися в грунті і не завалюватися в сторони. Як правило важкий грунт складається з дернової землі, піску і перегною.

Середні грунти найбільш поширені в рослинництві тому, що підходять більшості рослин. Можна такі грунти для рослин і квітів купити про запас і використовувати, коли знадобиться, без необхідності їхати в магазин. Часто грунтосуміші середніх грунтів називають універсальними. Зазвичай така суміш включає в себе дернову землю, торф, пісок і перегній. При приготуванні універсального грунту потрібно дотримуватися пропорції всіх компонентів.

Легкі грунти використовуються для вирощування маленьких рослин з невеликою поверхневою кореневою системою або для розсади. Легкі грунти дуже пухкі і переважно складаються з торфу, листової землі, піску і перегною.

Є квіти, яким не підходить жоден з перерахованих вище субстратів. Наприклад, грунт для орхідей, складається переважно з деревної кори. У нього також може входити деревне вугілля, мох сфагнум, перліт, вермикуліт і річковий пісок.

Кислотність грунту. Цю інформацію можна знайти на упаковці з грунтом. Найважливіша характеристика при покупці грунту для квітів. Більшість кімнатних рослин ростуть при кислотності - 5,5 pH. Перед тим, як купити грунт для квітів потрібно проконсультуватися з квіткарем або знайти інформацію в інших джерелах, яку кислотність воліє ваша рослина. Деякі квіти прекрасно ростуть в лужних, а деякі в кислих грунтах. Найчастіше в магазинах можна купити готові грунти для рослин.

В нашому інтернет-магазині вам наданий широкий вибір грунтів, кашпо і горщики, а також добрива для квітів. У нас можна купити якісні ґрунти для рослин і квітів в Києві або оформити доставку в інші міста України. Якщо інформації в каталозі магазина Вазон виявиться недостатньо, можна отримати консультацію у менеджера магазину. У нас кожен клієнт зможе купити якісний субстрат для ваших домашніх рослин.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha