Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Діаметр,см:
Довжина, см:
Ширина, см:
Матеріал:
Поверхня:
Останні відгуки
Дуже бажаю купити таке відро лечузи. Чому не завозите? І совочки теж... ...»
Алла
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария
Грунт в большей степени состоит из коры, серамис практически отсутствует (единичные крупные) В грунте оказался паутинный клещ. Теперь думаю что с ним.. ...»
Людмила

Lechuza Delta

Мова Русский Українська
Lechuza Delta

Lechuza Delta купити

В інтернет магазині кашпо для квітів "Вазон" у Вас існує можливість купити кашпо Lechuza Delta по кращій ціні з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

 

Горщики Lechuza Delta за найкращими цінами Київ і Україна

Ми продаемо горщики Lechuza Delta з доставкою по Києву та по всій Україні. Питання доставки та наявності можна дізнатись за номером телефону або по формі зв'язку

 

Кашпо Lechuza Delta

Lechuza Delta
Lechuza Delta

Кошпо Лечуза Дельта (Lechuza Delta) за своєю формою діляться на дві групи, перша - Lechuza Delta 10 і Lechuza Delta 20. Вони подовженої форми із заукругленними краями. Ці горщики найчастіше використовують на підвіконнях через свої переваги - невеликі розміри дозволять розмістити горщик навіть на самих вузьких підвіконнях, і в нього можна посадити до 3-х рослин. Друга група - Lechuza Delta 30 і Lechuza Delta 40. Ці вазони високі, круглі внизу і трикутні вгорі. Висота цієї групи горщиків становить 56см і 75 см відповідно. Як і всі горщики Лечуза, Lechuza Delta укомплектовані вбудованою системою автополиву, яка здатна забезпечити будь-які посаджені в них рослини водою до дванадцяти тижнів, в залежності від того скільки води в резервуарі і наскільки вимоглива рослина. Кашпо Лечуза Дельта поставляються в широкій гамі кольорових рішень. Кашпо Lechuza Delta 20 представлені в п'яти кольорах - білий, сіро-коричневий, чорний, фіалковий і золотистий. Є кольори і розміри, які можна замовити під замовлення, так як ми намагаємося індивідуально підходити до потреб кожного покупця. Різноманітність кольорів і розмірів дає можливість підібрати кашпо Лечуза всім бажаючим і напевно не залишить байдужим навіть найвибагливішого користувача.

 

Показувати: список / сітка
Відображати:
У вазони для квітів Lechuza Delta 30 Білий входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний трикутний посадковий горщик з висувними ручками в колір кашпо, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. У вазоні для квітів Lechuza Delta 30 Білий застосували ідеальний синтез кругл..
3773.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
У горшки для квітів Lechuza Delta 30 Червоний входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний трикутний посадковий горщик з висувними ручками в колір кашпо, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. У горшках для квітів Lechuza Delta 30 Червоний застосували ідеальний синте..
3773.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
У кашпо для квітів Lechuza Delta 30 Сіро-коричневий входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний трикутний посадковий горщик з висувними ручками в колір кашпо, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. У кашпо для квітів Lechuza Delta 30 Сіро-коричневий застосували ідеа..
3934.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
У горщики для квітів Lechuza Delta 30 Чорний входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний трикутний посадковий горщик з висувними ручками в колір кашпо, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. У горщику для квітів Lechuza Delta 30 Чорний застосували ідеальний синтез к..
3934.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
У горшки для квітів Lechuza Delta 30 Еспрессо входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний трикутний посадковий горщик з висувними ручками в колір кашпо, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. У горшках для квітів Lechuza Delta 30 Еспрессо застосували ідеальний синте..
3934.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вазон Lechuza Delta 20 Білий входить в групу настільних кашпо і являє собою комплект все в одному, включаючи в себе дренаж Lechuza-PON і індикатор рівня води. Кашпо виготовлено з якісного пластику, який стійкий до падінь і ударів, сонячних променів і перепадів температур. Завдяки своїм мініатюрним р..
1674.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
Вазон Lechuza Delta 20 Сіро-коричневий входить в групу настільних кашпо і являє собою комплект все в одному, включаючи в себе дренаж Lechuza-PON і індикатор рівня води. Кашпо виготовлено з якісного пластику, який стійкий до падінь і ударів, сонячних променів і перепадів температур. Завдяки своїм мін..
1674.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горшок Lechuza Delta 20 Фіалковий входить в групу настільних кашпо і являє собою комплект все в одному, включаючи в себе дренаж Lechuza-PON і індикатор рівня води. Кашпо виготовлено з якісного пластику, який стійкий до падінь і ударів, сонячних променів і перепадів температур. Завдяки своїм мініатюр..
1674.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горшок Lechuza Delta 10 Білий входить в групу настільних кашпо і являє собою комплект все в одному, включаючи в себе дренаж Lechuza-PON і індикатор рівня води. Кашпо виготовлено з якісного пластику, який стійкий до падінь і ударів, сонячних променів і перепадів температур. Завдяки своїм мініатюрним ..
876.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горщик Lechuza Delta 10 Фіалковий входить в групу настільних кашпо і являє собою комплект все в одному, включаючи в себе дренаж Lechuza-PON і індикатор рівня води. Кашпо виготовлено з якісного пластику, який стійкий до падінь і ударів, сонячних променів і перепадів температур. Завдяки своїм мініатюр..
876.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вазон Lechuza Delta 10 Сіро-коричневий входить в групу настільних кашпо і являє собою комплект все в одному, включаючи в себе дренаж Lechuza-PON і індикатор рівня води. Кашпо виготовлено з якісного пластику, який стійкий до падінь і ударів, сонячних променів і перепадів температур. Завдяки своїм мін..
876.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вазон Lechuza Delta 10 Антрацит входить в групу настільних кашпо і являє собою комплект все в одному, включаючи в себе дренаж Lechuza-PON і індикатор рівня води. Кашпо виготовлено з якісного пластику, який стійкий до падінь і ударів, сонячних променів і перепадів температур. Завдяки своїм мініатюрни..
876.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
У горшки для квітів Lechuza Delta 40 Білий входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний трикутний посадковий горщик з висувними ручками в колір кашпо, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. У горшках для квітів Lechuza Delta 40 Білий застосували ідеальний синтез круг..
6938.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
У кашпо для квітів Lechuza Delta 40 Червоний входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний трикутний посадковий горщик з висувними ручками в колір кашпо, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. У кашпо для квітів Lechuza Delta 40 Червоний застосували ідеальний синтез к..
6938.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
У кашпо для рослин Lechuza Delta 40 Сіро-коричневий входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного німецького пластика, знімний трикутний посадковий горщик з висувними ручками в колір кашпо, субстрат Lechuza-PON і індикатор рівня води. У кашпо для рослин Lechuza Delta 40 Сіро-коричневий застосували ідеа..
7781.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Кашпо Lechuza Delta Київ та інші міста України

Кашпо Лечуза Дельта Lechuza Delta купить Киев, горщики Київ, Лечуза купить Харьков, Одесса кашпо купить, Лечуза Днепр, Умань, Днепропетровск, Донецк Lechuza Delta, Запорожье купить кашпо, Бердичів, Запоріжжя, Львів Lechuza Delta, Львов, Бердянск, Кривой Рог Лечуза, Николаев, Миколаїв, горшки Мариуполь, Луганск, Винница Lechuza Delta купить Вінниця, Макеевка, Херсон, Лечуза Херсон, Чернигов вазоны, Чернігів, Полтава, Полтава горщики купити, Лечуза Черкассы, Черкаси, Хмельницкий, Хмельницький, Сумы, Суми, Лечуза Житомир кашпо, Житомир, Черновцы Lechuza Delta Чернівці, Горловка горшки, Ровно, Городок, Рівне, Каменское, Дніпродзержинськ, Кропивницький Lechuza Delta Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Lechuza Delta Івано-Франківськ горщики, Кременчук кашпо, Тернопіль, Тернопіль Lechuza Delta Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лечуза Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лечуза Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари, Бровари Lechuza Delta, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов горщики, Кадиївка, Костянтинівка.
Купити кашпо Lechuza Delta - телефонуйте: (067) 467-89-12

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha