Останні відгуки
Очень и очень классный горшок чтобы поставить на стол. Покупал два таких. В один посажены две каланхое (белые и красные), во второй горшок посажены фи.. ...»
Виталий
Очень классный горшок. В два крайние посажены каланкое (белые и красный) а по центру посадил газонную траву, когда вырастет подвяжу плетёной верёвкой... ...»
Виталий
Для мене це не новина бо вже маю таких 2 горшки і дуже задоволена. Зараз купила ще 4 шт. собі і колезі. Це супер горшкі . Всім рекомендую бо вони то.. ...»
Анна
На удивление этот вазон elise оказался достойным конкурентом по качеству с более дорогими горшками.. ...»
Каролина

Lechuza Quadro premium LS

Lechuza Quadro premium LS

Lechuza Quadro premium LS купити

В нашому інтернет магазині кашпо для вазонів у Вас є можливість купити кашпо Lechuza Quadro за найкращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

 

Кашпо для вазонів Lechuza Quadro по кращій ціне Київ і Україна

Ми продаемо горщики для квітів Lechuza Quadro premium LS з доставкою по Києву і по всій Україні. Умови доставки можна уточнити по телефону або по формі зв'язку.

 

Lechuza Quadro premium LS

Lechuza Quadro

Горщики Лечуза Квадро (Lechuza Quadro) належать до класичним форм горщиків, які є новаторською розробкою німецької компанії Lechuza. Кашпо Лечуза Квадро укомплектовані вбудованою системою автополиву, яка здатна забезпечити будь-які посаджені в них рослини водою до дванадцяти тижнів! Лечуза Квадро поставляються в широкій гамі кольорів і розмірних рішень. Кашпо для вазонів Lechuza Quadro premium LS представлені в п'яти розмірах і декількох кольорах - білий, сіро-коричневий, чорний, червоний, еспресо (матовий). Є кольори і розміри, які можна замовити під замовлення, так як ми намагаємося індивідуально підходити до потреб кожного покупця. Різноманітність кольорів і розмірів - від 21см до 50см дає можливість підібрати кашпо Лечуза всім бажаючим і напевно не залишить байдужим навіть найвибагливішого користувача. Форма горщиків Lechuza Quadro - кубічна, всередині функціонує система з автополивом, яка і доглядає за Вашими рослинами протягом майже 12 тижнів, в залежності від того скільки води в резервуарі і наскільки вимогливо рослина. Рівень води в резервуарі відображає індикатор, вбудований в шахту для поливу Lechuza Quadro, і коли відмітка опускається до нижньої межі, значить слід підлити води в кашпо і тоді можна забути про полив рослин ще надовго.

Показувати: список / сітка
Відображати:
16120
Стильні кашпо з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 21 Білий із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійкий д..
1290.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
16121
Стильні горшки для квітів Lechuza Quadro Premium LS 21 Еспрессо із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійкий ..
1290.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
16125
Стильні вазони з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 21 Сіро-коричневий із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріа..
1290.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
16127
Стильні кашпо з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 21 Червоний із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійки..
1290.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
16129
Стильні горшки з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 21 Чорний із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійкий..
1290.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
16140
Стильні кашпо з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 28 Білий із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійкий д..
1945.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
16141
Стильні горшки для квітів Lechuza Quadro Premium LS 28 Еспрессо із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійкий ..
1945.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
16145
Стильні кашпо з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 28 Сіро-коричневий із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал..
1945.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
16147
Стильні кашпо з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 28 Червоний із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійки..
1945.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
16149
Стильні горшки з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 28 Чорний із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійкий..
1945.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
16160
Стильні горщик з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 35 Білий із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійкий ..
2600.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
16161
Стильні розумні горшки Lechuza Quadro Premium LS 35 Еспрессо із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійкий до ..
2600.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
16165
Стильні кашпо з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 35 Сіро-коричневий із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал..
2600.00грн.
Базовано на 3 відгуках.
16167
Стильні кашпо з автополивом Lechuza Quadro Premium LS 35 Червоний із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійки..
2600.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
16169
Стильні горшки для квітів Lechuza Quadro Premium LS 35 Чорний із пластику високої якості, завдяки своїй структурі забезпечать стійкість до перепадів температур, а також до сонячних променів, що забезпечить Вам витривалість в морозну погоду, і збереження кольору - в сонячну. Даний матеріал стійкий до..
2600.00грн.
Базовано на 1 відгуках.

Кашпо Lechuza Quadro Київ і інші міста України

Кашпо Лечуза Квадро Lechuza Quadro купити Київ, горщики Київ, Лечуза купити Харків, Одеса кашпо купити, Лечуза Дніпро, Умань, Дніпропетровськ, Донецьк Lechuza Quadro ls, Запоріжжя купити кашпо, Бердичів, Запоріжжя, Львів Lechuza Quadro, Львів, Бердянськ, Кривий Ріг Лечуза, Миколаїв, Миколаїв, горщики Маріуполь, Луганськ, Вінниця Lechuza Quadro купити Вінниця, Макіївка, Херсон, Лечуза Херсон, Чернігів вазони, Чернігів, Полтава, Полтава горщики купити, Лечуза Черкаси, Черкаси, Хмельницький, Хмельницький, Суми, Суми, Лечуза Житомир кашпо, Житомир, Чернівці Lechuza Quadro Чернівці, Горлівка гір ки, Рівне, Городок, Рівне, Кам'янське, Кропивницький Lechuza Quadro Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Lechuza Quadro Івано-Франківськ горщики, Кременчук кашпо, Тернопіль, Тернопіль Lechuza Quadro Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лечуза Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лечуза Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари, Бровари Lechuza Quadro, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов горщики, Кадиївка, Костянтинівка
Купити кашпо Lechuza Quadro premium LS - телефонуйте: (067) 467-89-12