Останні відгуки
Отличный грунт!!! После пересадки в него орхидеи она, наконец-то, пустила стрелы и зацвела!! До этого 2 года только листьями радовала)).. ...»
Ірина
Качество очень хорошее, пластик приятный на ощупь, плотный. Цвет насыщенный благородный! Очень рекомендую!! Цена меня приятно удивила! Спасибо огромно.. ...»
Елена
Добрый вечер,заказываю не первый раз всегда все было супер!!!даже посоветовала друзьям , и тут произошёл казус ,две недели ждали заказ , пришлось зано.. ...»
Оксана
Спасибо! Вазон порадовал. Жду акций и скидок, чтоб потихоньку заменить существующие на новые, "умные" и радующие глаз. :).. ...»
Татьяна

Горщики Lechuza Cube

Мова Русский Українська
Горщики Lechuza Cube

Горщики для квітів Lechuza Cube купити

В інтернет магазині горщиків для квітів "Вазон" у Вас є можливість купити кашпо Lechuza Cube і Lechuza Cube Cottage за кращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Горщики для квітів Lechuza Cube і Lechuza Cube Cottage за найкращою ціною Київ і Україна

Ми продаєм горщики для квітів Lechuza Cube Cottage і Lechuza Cube з доставкою по Києву та по всій Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

горщики Lechuza Cube

Lechuza Cube Cottage
Lechuza Cube Cottage

Горщики для квітів Лечуза (Lechuza) Cube і Lechuza Cube Cottage новинка для ринку України, яка буде завозитись на територію країни з 2016р. Lechuza Cube виробляються в двох варіантах - з глянцевою поверхнею (Lechuza Cube) і з плетеною фактурою (Lechuza Cube Cottage). Кашпо для квітів Лечуза Куб відрізняються від інших кашпо вбудованою системою автополиву, яка здатна забезпечити будь-які посаджені в них рослини водою до дванадцяти тижнів! Купити горщики Lechuza Cube глянець можна в двох розмірах 30х30х30см і 40х40х40см, а також в декількох кольорах - білий, антрацит, еспресо, сіро-коричневий, червоний, чорний і срібло. Кашпо Cube Cottage, як і всі кашпо серії Cottage мають міцну плетену фактуру, що нагадує плетіння з лози, і систему для стоку дощової води. Lechuza Cube Cottage виробляються в трьох розмірах - 30х30х30см, 40х44х44см і 50х55х55см, а також 3-х колірних рішеннях - білий, граніт і мокко. Розмір 30х30х30см доступний для замовлення в нашому інтернет магазині горщиків для квітів, всі інші доступні тільки під замовлення. Форма горщиків Lechuza Cube кубічна, всередині функціонує система з автополивом, яка і доглядає за Вашими рослинами протягом майже трьох місяців, в залежності від того скільки води в резервуарі і наскільки вимогливо рослина. Рівень води в резервуарі відображає індикатор, вбудований в шахту для поливу Lechuza Cube, і коли відмітка опускається до нижньої межі, значить слід підлити води в кашпо і тоді можна забути про полив рослин ще надовго.

Показувати: список / сітка
Відображати:
16463
У комплект горшків Lechuza Cube 30 Антрацит входять: зовнішнє кашпо, знімний технічний горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON, індикатор рівня води і гвинт для зливу дощової води. Реальна посадкова висота для рослин - 20см, яка їдальня підходить для рослин висотою близько 60см і прекрасно ..
2415.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
16460
У комплект кашпо з автополивом Lechuza Cube 30 Білий входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON, індикатор рівня води і гвинт для зливу дощової води. Реальна посадкова висота для рослин - 20см, яка ідально підходить для рослин висотою близько 60см. Технічний го..
2415.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
16461
У комплект вазонів з автополивом Lechuza Cube 30 Еспрессо входять: зовнішнє кашпо, знімний технічний горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON, індикатор рівня води і гвинт для зливу дощової води. Реальна посадкова висота для рослин - 20см, яка ідально підходить для рослин висотою близько 60с..
2415.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
16365
У комплект горщиків для квітів Lechuza Cube 40 Сіро-коричневий входять: зовнішнє кашпо, знімний технічний горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON, індикатор рівня води і гвинт для зливу дощової води. Реальна посадкова висота для рослин - 28см, яка ідально підходить для рослин висотою близьк..
4389.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15376
У комплект кашпо з поливом Lechuza Cube Cottage 30 Білий входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON, індикатор рівня води і гвинт для зливу дощової води. Реальна посадкова висота для рослин - 20см, яка ідально підходить для рослин висотою близько 60см. Технічни..
1894.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15372
У комплект горщиків для квітів Lechuza Cube Cottage 30 Граніт входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON, індикатор рівня води і гвинт для зливу дощової води. Реальна посадкова висота для рослин - 20см, яка ідально підходить для рослин висотою близько 60см. Тех..
1894.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
15375
У комплект вазонів для рослиин Lechuza Cube Cottage 30 Мокко входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON, індикатор рівня води і гвинт для зливу дощової води. Реальна посадкова висота для рослин - 20см, яка ідально підходить для рослин висотою близько 60см. Техн..
1894.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15382
У комплект вазона з поливом Lechuza Cube Cottage 40 Граніт входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON, індикатор рівня води і гвинт для зливу дощової води. Реальна посадкова висота для рослин - 28см, яка ідально підходить для рослин висотою близько 100см. Техні..
3524.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
15385
У комплект кашпо для рослиин Lechuza Cube Cottage 40 Мокко входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON, індикатор рівня води і гвинт для зливу дощової води. Реальна посадкова висота для рослин - 28см, яка ідально підходить для рослин висотою близько 100см. Техні..
3524.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
16360
В нашому інтернет-магазині можна дешево купити кашпо з автополивом Lechuza Cube Premium 40 Білий в склад якого входять: зовнішнє кашпо, знімний горщик з висувними ручками, субстрат Lechuza-PON, індикатор рівня води і гвинт для зливу дощової води. Реальна посадкова висота для рослин - 28см, яка ідаль..
4389.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Горщики для квітів Lechuza Cube Київ та інші міста України

Горщики для квітів Lechuza Cube Cottage Київ, горщики Лечуза Куб Котедж Київ, Лечуза Харків, Одеса кашпо, Лечуза Дніпро, Умань, Дніпропетровськ, Донецьк Lechuza Cube, Запоріжжя кашпо, Бердичів, Запоріжжя, Львів Lechuza Cube Cottage, Львів, Бердянськ, Кривий Ріг Лечуза, Миколаїв, Миколаїв, горщики Маріуполь, Луганськ, Вінниця Lechuza Cube Cottage Вінниця, Макіївка, Херсон, Лечуза Херсон, Чернігів вазони, Чернігів, Полтава, Полтава, Лечуза Черкаси, Черкаси, Хмельницький, Хмельницький, Суми, Суми, Лечуза Житомир кашпо, Житомир, Чернівці Lechuza Cube Cottage Чернівці, Горлівка горщики, Рівне, Городок, Рівне, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Кропивницький Lechuza Cube Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Lechuza Cube Cottage Івано-Франківськ горщики, Кременчук кашпо, Тернопіль, Тернопіль Lechuza Cube Cottage Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лечуза Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лечуза Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари, Бровари Lechuza Cube, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов горщики, Кадиївка, Костянтинівка.
Купити горщик для квітів Lechuza Cube - телефонуйте: (067) 467-89-12

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha