Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Останні відгуки
Дуже бажаю купити таке відро лечузи. Чому не завозите? І совочки теж... ...»
Алла
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария
Грунт в большей степени состоит из коры, серамис практически отсутствует (единичные крупные) В грунте оказался паутинный клещ. Теперь думаю что с ним.. ...»
Людмила

Добрива Substral (Субстрал) купити

Мова Русский Українська
Добрива Substral (Субстрал) купити

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити добрива Субстрал (Substral) за найкращою ціною з доставкою по Києву та Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Добрива Субстрал (Substral) найкраща ціна Київ і Україна

У нас можна купити Добрива Субстрал (Substral) з доставкою по Києву та по всій Україні. Умови доставки можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

Добрива Субстрал.

Добрива Substral для газону, саду, квітів та інших рослин широко популярні в країнах Європи і мають дуже позитивні відгуки. Більше 60 років добрива Субстрал є одними з найбільш популярних торгових марок для вирощування рослин відкритого та закритого грунту в Німеччині, Бельгії, Автрії, Франції та Норвегії. А в Україні тільки з'явилася можливість купити добрива Substral. Весь асортимент добрив Субстрал включає в себе:

  • рідкі добрива Substral — універсальні, для орхідей, папоротей, кактусів, для квітучих, балконних і зелених рослин;
  • тверді добрива Substral — для саду, газону, для хвойних (підгодівля, проти пожовтіння, осіннє), для вкорінення, інтенсивного цвітіння;
  • добрива-палички Substral — для зелених, квітучих рослин і орхідей.

Добрива Субстрал технологічно збалансований продукт по догляду за кімнатними та вуличними рослинами, і велика кількість професійних квітникарів вже змогли переконатися в його перевагах. Рослини з добрив Substral отримують необхідні їм поживні речовини в правильних пропорціях, що забезпечують оптимальне зростання, рясне цвітіння, плодоношення, сортове забарвлення листя і квітів. Збалансовано удобрені рослини більш стійкі до хвороб, шкідників і краще переносять екологічний стрес — літню посуху і нестабільні зимові умови.

Добрива Substral купить

Добрива Substral інструкція і склад.

Добрива Субстрал є готовим продуктом для використання і призначені для виду або групи рослин позначених на упаковці. Кожен вид добрив має свій унікальний склад і пропорції елементів живлення. Дотримуйте інструкції, дози і періоду підживлення, не використовуйте добриво для невідповідних рослин (наприклад, добриво для хвойних можна використовувати для підгодівлі газону). В основному всі добрива складаються з макро- (азот, фосфор, калій) і мікроелементів (магній, бор, мідь, залізо, цинк, молібден, марганець та інших). Кожен з хімічних елементів по різному впливає на ріст і розвиток рослин, наприклад азот (N) викликає ріст, фосфор (P2O5) посилює здатність клітин рослин до утримання води, калій (K2O) впливає на інтенсивність фотосинтезу, окислювальних процесів і утворення органічних кислот в рослинах, бере участь у вуглеводному і азотному обміні. Мікроелементи потрібні рослинам в невеликій кількості, але їх нестача може привести до найгірших наслідків. Бор регулює синтез і поліпшення стійкості до патологічних процесів всередині рослин, а також відіграє роль у формуванні кореневих систем незміцнілих і молодих корінців. Цинк активує дію ферментів, підвищує тепло-, засухо- і холодостійкість рослин, грає важливу роль в регулюванні процесів росту. Функція цинку полягає в тому, щоб допомогти рослині виробляти хлорофіл. Інші хімічні елементи відіграють свою важливу роль і дефіцит або надлишок будь-якого з них негативно відобразиться на стані рослин.

Застосування добрив Substral.

Залежно від агрегатного стану добрив Субстрал, застосовують їх для вуличних або домашніх рослин. Як правило, рідкі добрива використовують для кімнатних квітів і рослин. Живильні елементи в рідких добривах знаходяться в доступній для коренів формі, а також для більшої ефективності ними можна обприскувати листя, але позакореневе підживлення рекомендуємо проводити суто профессіоналльним садівникам. Недотримання доз внесених добрив може призвести до хімічних опіків і загибелі рослин. Тверді добрива, найчастіше, використовують для підгодівлі вуличних рослин. Елементи живлення в них знаходяться в "пов'язаному вигляді" і повільно вивільняються під впливом тепла і води. Добрива в твердій формі більш ефективні для садових рослин і газону тому, що не вимиваються з кожним поливом, а навпаки, разом в водою отримують доступні для живлення мікро- і макроелементи.

Показувати: список / сітка
Відображати:
Опис Універсальне добриво Substral (Субстрал), 1 літр — розчин органо-мінеральних добрив для підживлення кімнатних і балконних квітів, квітучих і зелених рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують рясне цвітіння, яс..
205.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для зелених рослин і папоротей Substral (Субстрал), 0,5 л. &Mdash; концентрат розчину органо-мінеральних добрив для підживлення кімнатних зелених неквітучих рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують збіл..
138.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для балконних квітів Substral (Субстрал), 1 літр — розчин органо-мінеральних добрив для підживлення балконних квітів, зелені, квітучих і неквітучих рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують рясне цвіті..
207.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для кактусів Substral (Субстрал), 250мл — розчин органо-мінеральних добрив для підживлення кактусів, сукулентів і бонсаїв. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують здоровий вигляд і яскравість листя протягом ..
115.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для орхідей Substral (Субстрал), 250мл — розчин органо-мінеральних добрив для підживлення всіх видів орхідей. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують рясне, тривале цвітіння і яскравість листя протягом усьог..
106.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для зелених рослин Substral (Субстрал), 250мл. &Mdash; рідке комплексне мінеральне добриво для підгодівлі кімнатних декоративно-листяних рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують збільшення обсягу рослин..
106.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для квітучих рослин Substral (Субстрал), 250мл — розчин органо-мінеральних добрив для підживлення всіх квітучих кімнатних рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують здоровий вигляд і яскравість листя пр..
104.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Osmocote Substral — добриво тривалої дії для орхідей у вигляді пірамідок. Унікальна формула полімерного покриття поступово вивільняє добриво в ґрунт під впливом вологи та температури субстрату. Тому рослина отримує невелику дозу поживних речовин, яка відповідає її потребам. Завдяки цьо..
21.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для газону Substral (Субстрал), 10кг — добриво тривалої дії для партерних, декоративних і спортивних газонів. У добриві для трави містяться два види поживних речовин (макро- і мікроелементів), для швидкого росту і тривалої дії. 1-2 упаковки добрива для газону протягом сезону за..
2054.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для газону Substral (Субстрал), 15кг — добриво тривалої дії для партерних, декоративних і спортивних газонів. У добриві для трави містяться два види поживних речовин (макро- і мікроелементів), для швидкого росту і тривалої дії. 1-2 упаковки добрива для газону протягом сезону за..
3031.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для саду Substral (Субстрал), 5кг — добриво тривалої дії (100днів), щоб підгодувати всі рослини в саду: кущі, багаторічні рослини, плодові та декоративні дерева та овочі. Правильно підібрані інгредієнти добрив відповідають вимогам цих рослин протягом 100 днів і гарантують видим..
1359.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для хвойних Substral Osmocote, 15кг — комплексне мінеральне добриво тривалої дії для всіх хвойних, ацидофільних рослин, як вічнозелених так і квітучих (азалії, рододендрони, чорниця, лохина). У добриві для хвої містяться два види поживних речовин (макро- і мікроелементів), для ..
3477.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для хвойних Substral Osmocote, 10кг — комплексне мінеральне добриво тривалої дії для всіх хвойних, ацидофільних рослин, як вічнозелених так і квітучих (азалії, рододендрони, чорниця, лохина). У добриві для хвої містяться два види поживних речовин (макро- і мікроелементів), для ..
2325.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для хвойних Substral Osmocote, 5кг — комплексне мінеральне добриво тривалої дії для всіх хвойних, ацидофільних рослин, як вічнозелених так і квітучих (азалії, рододендрони, чорниця, лохина). У добриві для хвої містяться два види поживних речовин (макро- і мікроелементів), для ш..
1167.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Substral Osmocote для квітучих рослин в пірамідках — це стійке добриво з підвищеною кількістю фосфору та калію для балконних квітів, серед яких: жоржини, імпатієни, пеларгонія, фуксія, сурфінія та інші. Правильно підібрані інгредієнти добрива Osmocote відповідають вимогам цих рослин і ..
21.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha