Добриво для квітучих рослин в пірамідках Substral Osmocote, 12шт. (#1702101)

Добриво для квітучих рослин в пірамідках Substral Osmocote, 12шт.
Наявність: Є в наявності
Доставим максимально швидко
Substral Виробник: Substral
Доставка:
  • Кур'єром по Києву, безкоштовно при замовленні від 1500грн
  • По Україні перевізником Нова Пошта, за діючими тарифами
Оплата:
  • За безготівковим розрахунком
  • На карту банку
  • Готівкою при доставці
  • Післяплата перевізника
125.00грн.

Опис Добриво для квітучих рослин в пірамідках Substral Osmocote, 12шт.

Опис

Substral Osmocote для квітучих рослин в пірамідках — це стійке добриво з підвищеною кількістю фосфору та калію для балконних квітів, серед яких: жоржини, імпатієни, пеларгонія, фуксія, сурфінія та інші. Правильно підібрані інгредієнти добрива Osmocote відповідають вимогам цих рослин і гарантують видимі результати в сезон цвітіння. Унікальна формула полімерного покриття дозволяє добриву поступово потрапляти в ґрунт під впливом вологи та температури субстрату. Тому рослина отримує невелику дозу поживних речовин, яка відповідає її потребам. Завдяки цьому добриво Osmocote працює дуже довго, до 6 місяців — достатньо одного підживлення за сезон, без ризику надмірного запліднення. Добриво є дуже ефективним, рослини можуть використовувати до 85% поживних речовин порівняно зі звичайними гранулами, де це становить лише 25%. Поживні речовини, що містяться в капсулі, виділяються під впливом температури і вологи. Процес виділення пристосований до швидкості росту квітки. Купити добриво для квітучих рослин в піраміді Substral Osmocote можна в упаковці 3шт і 12шт.

Склад

Компоненти мінерального добрива NPK 10:11:18 + 2MgO + мікроелементи
Загальний азот (N) 10%, в тому числі 6% амонійного азоту, 4% нітратного азоту
Водорозчинна пятиокись фосфору (P2O5) 11,0%
Водорозчинний оксид калію (K2O) 18,0%
Водорозчинний оксид магнію (MgO) 1,4%
Водорозчинні мікроелементи Залізо (Fe) 0,2%, бор (В) 0,01%, марганець (Mn) 0,03%, мідь (Cu) 0,03%, цинк (Zn) 0,008%, молібден (Мо) 0,01%.

 

Застосування

Одне удобрення за сезон. Вставте пірамідку в землю, біля коренів, в попередньо сроблену ямку. Потім засипте пірамідку землею і добре полийте.

Кімнатні рослини:

діаметр горщика Кількість пірамідок
до 10 см 1
10-15 см 2
16-20 см 3
21-30 см 3-4
31-40 см 5-6

Балконні рослини:

По 1 пірамідці на рослину при посадці (герань, сурфінії, петунії та інші балконні рослини). Для досягнення найкращих результатів ви можете додатково додати по 1 пірамідці на рослину на рубежі червня і липня.

Добриво, що міститься в гранулах, поступово потрапляє в грунт під впливом вологості і температури субстрату протягом періоду до 6 місяців. Процес адаптований до швидкості росту рослин. Пірамідка розсипається в субстраті. Оболонка з добрив зруйнується через 1 рік, вивільнивши все добриво зсередини.

Догляд та збереження

Зберігайте добриво для квітучих рослин в пірамідках Substral Osmocote в закритій упаковці, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей і домашніх тварин місці, при температурі 5-30°C. У разі потрапляння в очі негайно промити великою кількістю води. Зверніться до лікаря, якщо у вас виникнуть будь-які симптоми.

Термін придатності: 5 років при дотриманні умов зберігання.

Характеристики Добриво для квітучих рослин в пірамідках Substral Osmocote, 12шт.

Характеристики
Тип: Добриво

Відгуки Добриво для квітучих рослин в пірамідках Substral Osmocote, 12шт.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари