Останні відгуки
Самые качественные удобрения, которыми я пользовался. Никаких ожогов, трава растёт на глазах. Я доволен, похожих по качеству пока не нашел.. ...»
Виталий
Покупала горшки Lechuza? качество на высоте! Покупкой довольна).. ...»
Анна
На самом деле очень годный горшок. Выбор остановился на нем, потому что жена так решила)) Я не спец, но мне понравился, выглядит достойно и с какими т.. ...»
Семен
Приехал целый, без царапин, а то я уже обожглась купив такой в другом магазине, а он оказался с царапинами, а я не посмотрела на новой почте, пришлось.. ...»
Виктория

Lechuza Puro

Мова
  • Русский Русский
  • Українська Українська
Lechuza Puro

Lechuza Puro купити

В інтернет магазині горщиків з автополивом "Вазон" у Вас є можливість купити кашпо Lechuza Puro за найкращими цінами з доставкою по всьому Києву і Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Горщики Lechuza Puro за найкращою ціною Київ і Україна

Ми продаем горщики Lechuza Puro з доставкою по Києву та по всій Україні. Питання доставки та наявності можна уточнити по телефону або по формі зв'язку

 

Lechuza Puro

Lechuza Puro

Горщики з автополивом серії Lechuza Puro (Лечуза Пуро) - новинка від Lechuza в формі кулі, вся поверхня якого покрита безліччю точок, відстань яких від центру однаково. Lechuza Puro виготовлено з приємного на дотик зносостійкого пластика, підкреслює красу рослин і приносить задоволення для кожного з нас. Кашпо Puro можна використовувати як в будинку, так і на терасах і вулиці.

Lechuza Puro

Ця лінійка кашпо представлена в двох розмірах - діаметром 20см (висота 16см) і 50см (висота 39см). Великі, об'ємні горщики діаметром 50см виробляються в двох кольорах - білий і сірий. Що стосується кашпо Lechuza Puro 20, то крім білого і сірого, в цьому розмірі можна ще бреобресті в зелено-жовтому кольорі. Як і всі горщики Лечуза, Lechuza Puro комплектуються внутрішнім посадковим горщиком, дренажем, шахтою для затоки води в резервуар і індикатор рівня води. Приємною особливістю Lechuza Puro 50 є ніша внизу вазона призначена для підставки на роликах Лечуза, а це значить, що не потрібно докладати великих зусиль для пересування кашпо.

Показувати: список / сітка
Відображати:
Вазон Lechuza Puro Color 20 Білий це новинка вазонів у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Lechuza Puro Color вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Puro Color 20 Білий укомплектований матовим міц..
665.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 35%
Вазон Lechuza Puro Color 20 Жовтий це новинка вазонів у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Lechuza Puro Color вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Puro Color 20 Жовтий укомплектований матовим м..
665.00грн. 432.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
Горшок Lechuza Puro Color 20 Зелений лайм це новинка горшків у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Lechuza Puro Color вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Puro Color 20 Зелений лайм укомплектова..
665.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Кашпо з автополивом Lechuza Puro Color 20 Лавандовий це новинка горшків у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Lechuza Puro Color вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Puro Color 20 Лавандовий уко..
665.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вазони з автополивом Lechuza Puro Color 20 Сірий це новинка горшків у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Лечуза Пуро вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Puro Color 20 Сірий укомплектований мат..
665.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Розумні вазони Lechuza Puro Color 20 Світло-блакитний це новинка горшків у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Lechuza Puro Color вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Puro Color 20 Світло-блакит..
665.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Розумні вазони Lechuza Puro Color 20 Темно-блакитний це новинка горшків у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Лечуза Пуро вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Puro Color 20 Темно-блакитний укомп..
665.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вазон Lechuza Puro Color 20 Фламінго це новинка вазонів у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Лечуза Пуро Колор вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Puro Color 20 Фламінго укомплектований матови..
665.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
- 35%
Горшки Lechuza Puro Color 20 Червоний це новинка горшків у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Lechuza Puro Color вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Puro Color 20 Червоний укомплектований мато..
665.00грн. 432.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
- 0%
Вазон Lechuza Puro Color 50 Білий це новинка вазонів у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Lechuza Puro Color вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Pu5o Color 20 Білий укомплектований матовим міц..
3608.00грн. 3608.00грн.

Базовано на 0 відгуках.
- 0%
Кашпо Lechuza Puro Color 50 Сірий це новинка вазонів у формі кулі, вони мають приємну на дотик поверхню із візерунчастою текстурою з міцного пластику. Lechuza Puro Color вносять елемент витонченості і оригінальності в озеленення Вашого будинку. Lechuza Pu5o Color 20 Сірий укомплектований матовим міц..
3608.00грн. 3608.00грн.

Базовано на 0 відгуках.

Горщики Lechuza Puro Київ та інші міста України

Горщики Lechuza Puro купити Київ, горщики Київ, Лечуза купити Харків, Одеса кашпо купити, Лечуза Дніпро, Умань, Дніпропетровськ, Донецьк Lechuza Puro, Запоріжжя купити кашпо, Бердичів, Запоріжжя, Львів Lechuza Puro, Львів, Бердянськ, Кривий Ріг Лечуза, Миколаїв , Миколаїв, горщики Маріуполь, Луганськ, Вінниця Lechuza Puro купити Вінниця, Макіївка, Херсон, Лечуза Херсон, Чернігів вазони, Чернігів, Полтава, Полтава горщики купити, Лечуза Черкаси, Черкаси, Хмельницький, Хмельницький, Суми, Суми, Лечуза Житомир кашпо, Житомир , Чернівці Lechuza Puro Чернівці, Горлівка горщики, Рівне , Городок, Рівне, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Кропивницький Lechuza Puro Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Lechuza Puro Івано-Франківськ горщики, Кременчук кашпо, Тернопіль, Тернопіль Lechuza Puro Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Лечуза Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лечуза Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари, Бровари Lechuza Puro, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов горщики, Кадиївка, Костянтинівка
Купити кашпо Lechuza Puro - телефонуйте: (067) 467-89-12