Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Діаметр,см:
Матеріал:
Форма:
Поверхня:
Розміщення:
Останні відгуки
Очень хорошее качество ,быстрая доставка,прекрасное обслуживание . Спасибо большое .. ...»
Светлана
Дуже бажаю купити таке відро лечузи. Чому не завозите? І совочки теж... ...»
Алла
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария

Розумні кашпо Lechuza Luxury Havalo

Мова Русский Українська
Розумні кашпо Lechuza Luxury Havalo

Lechuza Luxury Havalo купити

В інтернет магазині "Вазон"у Вас є можливість купити розумні кашпо Lechuza Luxury Havalo за найкращою ціною з доставкою по Києву і всій Україні. Будемо раді допомогти Вам з вибором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Колекція розумних кашпо для квітів Luxury Havalo за найкращою ціною Київ і Україна

У нас можна купити розумні кашпо Lechuza Luxury Havalo з доставкою по Києву і всій Україні. Питання доставки та наявності можна дізнатись за номером телефону або по формі зв'язку. За бажанням Lechuza Luxury Havalo можна забрати на нашому складі.

Lechuza Havalo
Lechuza Havalo

Lechuza Luxury Havalo - унікальність, елегантність, ексклюзив!

Розумні кашпо для квітів Lechuza Luxury Havalo елегантні вазони для рослин зі строгими кольорами і аутотентічним дизайном. Кашпо Havalo із серії Luxury виглядають благородно і прекрасно комбінуються один з одним. Поверхня всіх розумних кашпо Lechuza Havalo однакова - матова лінійна дрібноборозчата структура, яку отримують шляхом складного процесу виробництва. Для всіх, хто любить пишність і цінує стильний ексклюзивний дизайн, розумні кашпо для квітів Lechuza Luxury Havalo купити можна в нашому інтернет-магазині. З розумними горщиками для квітів і рослинами Ви зможете створити зелений оазис в будь-якому приміщенні. Красиві квіти і кашпо з автополивом Lechuza Havalo виглядають стильно і не вимагають постійного догляду.

Lechuza Luxury Havalo
Lechuza Luxury Havalo

Розумні горщики Лечуза Хавелай шикарні, елегантні та унікальні. Кашпо Lechuza з 2000р. щорічно радують нас новинками з новаторськими рішеннями в дизайні кашпо і незмінно використовують професійні системи автополиву для рослин. Преміум сегмент Lechuza Luxury Havalo кращим чином підкреслює ексклюзивність серії, таких більше немає ні у одного виробника. За формою кашпо більше нагадують циліндр звужений у верхній частині з лінійною фактурою повехности. На момент випуску виробляються Лечуза Лакшері Хавелай в чотирьох розмірах (висота х діаметр): 112х24см, 60х33см, 37х41см і 85х60см. Використовувані кольори найсуворіші і актуальні на ринку - темно-сірий, світло-сірий і світло-бежевий. Така кольорова палітра дозволяє не зливатися з забарвленням стін офісів, приватних будинків і квартир, готелів, ресторанів, кафе та інших приміщень, акцентувати на собі увагу, виглядати елегантно і креативно. Навіть один розумний горщик Lechuza Luxury Havalo дозволить створити унікальний стиль.

Розумні кашпо Lechuza Havalo

Розумні вазони Lechuza Luxury Havalo володіють інтелектуальною системою автополиву. Вам не потрібно щодня контролювати наявність води в резервуарі, досить одного разу на 2-3 тижні (залежить від водопоглинання рослини). Завдяки системі автополиву Ваші квіти будуть виглядати здоровими і доглянутими, ніж в звичайних горщиках. Це важливо, тому що самі рослини нерідко можуть коштувати набагато дорожче кашпо, а купити кашпо з автополивом набагато простіше, ніж унікальну рослину. Кашпо Lechuza Luxury Havalo переважно призначені для озеленення внутрішніх приміщень, критих і відкритих терас. Комплект All-in-One в кожному кашпо свідчить про те, що в горщиках Havalo є всі необхідні елементи для зручної пересадки рослин, а також установки системи автополиву.

Показувати: список / сітка
Відображати:
Опис: Ваза Lechuza Havalo 25 темно-сірий купити новинку не складе проблем в нашому інтернет-магазині. Ваза Хавелай (іноді читають, як Хавало) з рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма вази Havalo зі звуженням у верхній частині, т..
18991.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Ваза Lechuza Havalo 25 світло-сірий купити новинку не складе проблем в нашому інтернет-магазині. Ваза Хавелай (іноді читають, як Хавало) з рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма вази Havalo зі звуженням у верхній частині, ..
18991.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Ваза Lechuza Havalo 25 світло-бежевий купити новинку не складе проблем в нашому інтернет-магазині. Ваза Хавелай (іноді читають, як Хавало) з рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма вази Havalo зі звуженням у верхній частині..
18991.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо Lechuza Havalo 30 світло-бежевий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Кашпо Лечуза Хавелай (іноді читають, як Лечуза Хавало) з унікальною рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма кашпо Havalo зі звуженн..
11851.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо Lechuza Havalo 30 світло-сірий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Кашпо Лечуза Хавелай (іноді читають, як Лечуза Хавало) з унікальною рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма кашпо Havalo зі звуженням..
11851.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо Lechuza Havalo 30 темно-сірий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Кашпо Лечуза Хавелай (іноді читають, як Лечуза Хавало) з унікальною рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма кашпо Havalo зі звуженням ..
11851.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо Lechuza Havalo 40 світло-бежевий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Кашпо Лечуза Хавелай (іноді читають, як Лечуза Хавало) з унікальною рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма кашпо Havalo зі звуженн..
14231.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо Lechuza Havalo 40 світло-сірий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Кашпо Лечуза Хавелай (іноді читають, як Лечуза Хавало) з унікальною рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма кашпо Havalo зі звуженням..
14231.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо Lechuza Havalo 40 темно-сірий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Кашпо Лечуза Хавелай (іноді читають, як Лечуза Хавало) з унікальною рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма кашпо Havalo зі звуженням ..
14231.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо Lechuza Havalo 60 світло-бежевий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Кашпо Лечуза Хавелай (іноді читають, як Лечуза Хавало) з унікальною рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма кашпо Havalo зі звуженн..
23750.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо Lechuza Havalo 60 світло-сірий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Кашпо Лечуза Хавелай (іноді читають, як Лечуза Хавало) з унікальною рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма кашпо Havalo зі звуженням..
23750.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо Lechuza Havalo 60 темно-сірий купити в нашому інтернет-магазині не складе проблем. Кашпо Лечуза Хавелай (іноді читають, як Лечуза Хавало) з унікальною рельєфною поверхнею підкреслює стильний і сучасний дизайн приміщення в якому знаходиться. Циліндрична форма кашпо Havalo зі звуженням ..
23750.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha