Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Довжина, см:
Ширина, см:
Поверхня:
Тип:
Розміщення:
Останні відгуки
Дуже бажаю купити таке відро лечузи. Чому не завозите? І совочки теж... ...»
Алла
К горшку подошла отлично. Комплектация - все как заявлено в описании. Доставили быстро .. ...»
Мария
Отличный вазон. Быстрая доставка. .. ...»
Мария
Грунт в большей степени состоит из коры, серамис практически отсутствует (единичные крупные) В грунте оказался паутинный клещ. Теперь думаю что с ним.. ...»
Людмила

Ексклюзивні дизайнерскі кашпо OK brand / OK Бренд

Мова Русский Українська
Ексклюзивні дизайнерскі кашпо OK brand / OK Бренд

Ексклюзивні дизайнерські кашпо OK brand купити

В нашому інтернет-магазині Ви зможете купити ексклюзивні кашпо OK brand виробництва України за найкращою ціною з доставкою по Києву і Україні. Будем раді допомогти Вам с выбором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

 

Горщики OK brand краща ціна в Київі и Україні

Купити ексклюзивні дизайнерскі горщики для квітів з доставкою по Києву и по всій Україні можливо в нашому інтернет-магазині. Умови доставки потрібно уточнити по телефону або по формі зв'язку

Дизайнерскі горщики для квітів

OK-origami
OK-origami

Оригінальні, ексклюзивні дизайнерські горщики OK brand користуються особливим попитом у дизайнерів, і перш за все через унікальність вироби. Творці стилю OK brand об'єднали популярні форми для горщиків з сучасними матеріалами для виготовлення кашпо. Всі вазони відповідають світовим тенденціям в оформленні інтер'єрів, володіють унікальним дизайном і концептуальним стилем. Всі дизайнерські кашпо виготовленні в Україні, як і їх елементи декору. Кожен горщик - індивідуальність зі своїм дизайном, декором, функціональністю, ручною роботою і функціональністю. Матеріали для виготовлення кашпо OK brand є кераміка, дерево, метал і шкіра в різних поєднання. Залежно від набору матеріалів для кашпо можна виділити колекції горщиків OK brand:

Кашпо Archipot - повністю виготовлені зі сталі. Виробляються горщики Archipot в трьох кольорах - чорний, білий і рожевий з білою підставкою. Розміри кашпо дозволяють використовувати їх для низькорослих рослин для озеленення підвіконь, балконів і терас, житлових і офісних приміщень.

Кашпо Orca - виготовляються в чорному, сірому і білих кольорах. Кашпо Orca є горщиками з високоякісної кераміки з ручками з натуральної шкіри. Такі горщики для квітів стануть прикрасою столу, підвіконня або полиці в офісному інтер'єрі або будинку.

Кашпо Bunker - виробляються в чорному і білому кольорах. Горщики Bunker представляють собою сталеву конструкцію що складається з кашпо і металевої підставки. У таких горщиках чудово відчуватимуть себе низькорослі і малогабаритні рослини.

Кашпо Copper Pockets - представлені в білому та сірому кольорах. Грщики Copper Pockets оригінальні квіткові горщики виготовлені зі сталі і дерева, що дозволяють садити рослини по дві сторони горщика. У таких Гошко можна вирощувати низькорослі, малооб'ємні і в'юнкі рослини.

Кашпо Froller - цікаві горщики на роликах. Горщики Froller виготовлено зі сталі, а ролики з дерева. У таких кашпо зручно висаджувати чагарникові і низькорослі рослини, а оригінальні стильні кашпо стануть доповненням офісних і житлових інтер'єрів.

Кашпо Origami - дизайнерські кашпо зі сталі та дерева. Горщики Origami складається з коробки з натурального дерева в яке поміщається посадочне кашпо зі сталі. Виготовляється в чорному і білому кольорах і стане стильним прикрасою будь-якого інтер'єру.

Показувати: список / сітка
Відображати:
Дизайнерські кашпо Orca білі виготовлені з якісної кераміки. Декоративні ручки зроблені з натуральної шкіри. Розміри дизайнерських кашпо Orca білі - довжина 24см, ширина 16см, висота 16см. Зовні кашпо дуже нагадують бокарнейницю, і в ній прекрастно будуть відчувати себе бокарнеї, кактуси, низькоросл..
290.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дизайнерські кашпо Orca сірі виготовлені з якісної кераміки. Декоративні ручки зроблені з натуральної шкіри. Розміри дизайнерських кашпо Orca серие- довжина 24см, ширина 16см, висота 16см. Зовні кашпо дуже нагадують бокарнейницю, і в ній прекрастно будуть відчувати себе кактуси, бокарнеї, солітери, ..
290.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дизайнерські кашпо Orca чорні виготовлені з якісної кераміки. Декоративні ручки зроблені з натуральної шкіри. Розміри дизайнерських кашпо Orca чорні - довжина 24см, ширина 16см, висота 16см. Зовні кашпо дуже нагадують бокарнейницю, і в ній прекрастно будуть відчувати себе кактуси, бокарнеї, солітери..
290.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Квіткові горщики в стилі прованс Archipot чорні виготовлені з якісної сталі. Декоративна підставка зроблена теж зі сталі. Розміри дизайнерських кашпо Archipot чорні - довжина 43см, ширина 17см, висота 12см. В такому горщику прекрастно будуть відчувати себе кактуси, низькорослі трав'янисті і чага..
860.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Горщики в стилі прованс Archipot білі виготовлені з якісної сталі. Декоративна підставка зроблена теж зі сталі. Розміри дизайнерських кашпо Archipot білі - довжина 43см, ширина 17см, висота 12см. В такому горщику прекрастно будуть відчувати себе кактуси, низькорослі трав'янисті і чагарникові рос..
860.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Кашпо в стилі прованс Archipot рожеві виготовлені з якісної сталі. Біла декоративна підставка зроблена теж зі сталі. Розміри кашпо в стилі прованс Archipot рожеві - довжина 43см, ширина 17см, висота 12см. В такому горщику прекрастно будуть відчувати себе кактуси, низькорослі трав'янисті і чагарн..
860.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дизайнерські квіткові горщики Origami білі виготовлені з якісної сталі і сховані у декоративну коробку з натурального дерева. Декоративний дерев'яний декор відіграє кілька ролей - додає орігіналькості і індивідуальності горщикам, служить підставкою для сталевого кашпо і надає мобільності всієї к..
820.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Дизайнерські квіткові горщики Origami чорні виготовлені з якісної сталі і схованиі у декоративну коробку з натурального дерева. Декоративний дерев'яний декор відіграє кілька ролей - додає орігіналькості і індивідуальності горщиках, служить підставкою для сталевого кашпо і надає мобільності всієї..
820.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Bunker білі виготовлені з якісної сталі і поміщені в декоративну металеву підставку. Вся конструкція вигляд має як "бункер" для рослин - з одного боку масивною, з іншого - всі деталі зроблені продумано, акуратно і декоративно. Квіткові горщики Bunker можна використовувати ..
690.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Bunker чорні виготовлені з якісної сталі і поміщені в декоративну металеву підставку. Вся конструкція вигляд має як "бункер" для рослин - з одного боку масивною, з іншого - всі деталі зроблені продумано, акуратно і декоративно. Квіткові горщики Bunker можна використовувати..
690.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Кашпо для квітів Copper Pockets білі складаються з 2-х частин, виготовлених з високоякісної сталі і розділяє їх декоративна перегородка з натурального дерева і металу. Така конструкція вигляд має досить незвичний вигляд і виділяється серед звичних нам кашпо. В Copper Pockets можна висаджувати рослин..
990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Copper Pockets сірі складаються з 2-х частин, виготовлених з високоякісної сталі і розділяє їх декоративна перегородка з натурального дерева і металу. Така конструкція виглядає досить незвично і виділяється серед звичних нам кашпо. В Copper Pockets можна висаджувати рослини по обидв..
990.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Froller білі виготовлені з якісної сталі і дерева. Розміри кашпо для квітів Froller білі - довжина 19см, ширина 13см, висота 22см. Завдяки своїй формі, Froller ідеальний для вирощування драцени, банана, ріпсаліс, кава, пеперомии, фікуса і маси інших рослин на ранньому етапі розвитку..
490.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Froller чорні виготовлені з якісної сталі і дерева. Розміри кашпо Froller чорні - довжина 19см, ширина 13см, висота 22см. Завдяки своїй формі, Froller ідеальний для вирощування драцени, банана, ріпсаліса, кави, пеперомії, фікуса і маси інших рослин на ранньому етапі розвитку. Дизайн..
490.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

OK brand Київ і вся Україна

Кашпо OK Бренд кашпо OK brand купити Київ, Одеса, Львів, Донецьк, Миколаїв, Переяслав-Хмельницький, Умань, Дніпро, Чернігів ціна найкраща Хмельницький, Полтава, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя купити Івано-Франківськ, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Кременчук , Івано-Франківськ, Ізмаїл, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Кіровоград, Коломия, Комсомольськ, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, OK brand Львів, Львів, Макіївка Маріуполь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нікополь, Нова Каховка, Новоград-Волинський, Обухів купити OK brand Одеса, Павлоград, Чернівці, Фловер Лове Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Тернопіль OK brand Мукачево, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський Коломия, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Трускавець, Ірпінь, Миргород купити Алчевськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Вишневе, Горлівка найкраща ціна Кропивницький, Сторожинець, Стрий, Суми Тернопіль, Ужгород, Кам'янське, Дніпро, Донецьк, Дрогобич, Дунаївці, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Славута, Сміла, OK Бренд Харків, Херсон ціна найкраща Хмельницький, Черкаси купити Чернігів, Чернівці найкраща ціна Шостка, Южноукраїнськ.
Купити кашпо OK brand - телефонуйте: (067) 467-89-12

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha