Ексклюзивні дизайнерскі кашпо OK brand / OK Бренд

Ексклюзивні дизайнерскі кашпо OK brand / OK Бренд

Ексклюзивні дизайнерські кашпо OK brand купити

В нашому інтернет-магазині Ви зможете купити ексклюзивні кашпо OK brand виробництва України за найкращою ціною з доставкою по Києву і Україні. Будем раді допомогти Вам с выбором! vazon.pp.ua - Київ, Україна

Горщики OK brand краща ціна в Київі и Україні

Купити ексклюзивні дизайнерскі горщики для квітів з доставкою по Києву и по всій Україні можливо в нашому інтернет-магазині. Умови доставки потрібно уточнити по телефону або по формі зв'язку

Дизайнерскі горщики для квітів

OK-origami
OK-origami

Оригінальні, ексклюзивні дизайнерські горщики OK brand користуються особливим попитом у дизайнерів, і перш за все через унікальність вироби. Творці стилю OK brand об'єднали популярні форми для горщиків з сучасними матеріалами для виготовлення кашпо. Всі вазони відповідають світовим тенденціям в оформленні інтер'єрів, володіють унікальним дизайном і концептуальним стилем. Всі дизайнерські кашпо виготовленні в Україні, як і їх елементи декору. Кожен горщик - індивідуальність зі своїм дизайном, декором, функціональністю, ручною роботою і функціональністю. Матеріали для виготовлення кашпо OK brand є кераміка, дерево, метал і шкіра в різних поєднання. Залежно від набору матеріалів для кашпо можна виділити колекції горщиків OK brand:

Кашпо Archipot - повністю виготовлені зі сталі. Виробляються горщики Archipot в трьох кольорах - чорний, білий і рожевий з білою підставкою. Розміри кашпо дозволяють використовувати їх для низькорослих рослин для озеленення підвіконь, балконів і терас, житлових і офісних приміщень.

Кашпо Orca - виготовляються в чорному, сірому і білих кольорах. Кашпо Orca є горщиками з високоякісної кераміки з ручками з натуральної шкіри. Такі горщики для квітів стануть прикрасою столу, підвіконня або полиці в офісному інтер'єрі або будинку.

Кашпо Bunker - виробляються в чорному і білому кольорах. Горщики Bunker представляють собою сталеву конструкцію що складається з кашпо і металевої підставки. У таких горщиках чудово відчуватимуть себе низькорослі і малогабаритні рослини.

Кашпо Copper Pockets - представлені в білому та сірому кольорах. Грщики Copper Pockets оригінальні квіткові горщики виготовлені зі сталі і дерева, що дозволяють садити рослини по дві сторони горщика. У таких Гошко можна вирощувати низькорослі, малооб'ємні і в'юнкі рослини.

Кашпо Froller - цікаві горщики на роликах. Горщики Froller виготовлено зі сталі, а ролики з дерева. У таких кашпо зручно висаджувати чагарникові і низькорослі рослини, а оригінальні стильні кашпо стануть доповненням офісних і житлових інтер'єрів.

Кашпо Origami - дизайнерські кашпо зі сталі та дерева. Горщики Origami складається з коробки з натурального дерева в яке поміщається посадочне кашпо зі сталі. Виготовляється в чорному і білому кольорах і стане стильним прикрасою будь-якого інтер'єру.

Квіткові горщики в стилі прованс Archipot чорні
860.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Archipot" black
Квіткові горщики в стилі прованс Archipot чорні виготовлені з якісної сталі. Декоративна підставка зроблена теж зі сталі. Розміри дизайнерських кашпо Archipot чорні - довжина 43см, ширина 17см, висота 12см. В такому горщику прекрастно будуть відчув..
Кашпо в стилі прованс Archipot рожеві
860.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Archipot" pink
Кашпо в стилі прованс Archipot рожеві виготовлені з якісної сталі. Біла декоративна підставка зроблена теж зі сталі. Розміри кашпо в стилі прованс Archipot рожеві - довжина 43см, ширина 17см, висота 12см. В такому горщику прекрастно будуть відчуват..
Горщики в стилі прованс Archipot білі
860.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Archipot" white
Горщики в стилі прованс Archipot білі виготовлені з якісної сталі. Декоративна підставка зроблена теж зі сталі. Розміри дизайнерських кашпо Archipot білі - довжина 43см, ширина 17см, висота 12см. В такому горщику прекрастно будуть відчувати себе ка..
Кашпо для квітів Bunker чорні
690.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Bunker" black
Кашпо для квітів Bunker чорні виготовлені з якісної сталі і поміщені в декоративну металеву підставку. Вся конструкція вигляд має як "бункер" для рослин - з одного боку масивною, з іншого - всі деталі зроблені продумано, акуратно і декора..
Кашпо для квітів Bunker білі
690.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Bunker" white
Кашпо для квітів Bunker білі виготовлені з якісної сталі і поміщені в декоративну металеву підставку. Вся конструкція вигляд має як "бункер" для рослин - з одного боку масивною, з іншого - всі деталі зроблені продумано, акуратно і декорат..
Кашпо для квітів Copper Pockets сірі
990.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Copper Pockets" gray
Кашпо для квітів Copper Pockets сірі складаються з 2-х частин, виготовлених з високоякісної сталі і розділяє їх декоративна перегородка з натурального дерева і металу. Така конструкція виглядає досить незвично і виділяється серед звичних нам кашпо...
Кашпо для квітів Copper Pockets білі
990.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Copper Pockets" white
Кашпо для квітів Copper Pockets білі складаються з 2-х частин, виготовлених з високоякісної сталі і розділяє їх декоративна перегородка з натурального дерева і металу. Така конструкція вигляд має досить незвичний вигляд і виділяється серед звичних ..
Кашпо для квітів Froller чорні
490.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Froller" black
Кашпо для квітів Froller чорні виготовлені з якісної сталі і дерева. Розміри кашпо Froller чорні - довжина 19см, ширина 13см, висота 22см. Завдяки своїй формі, Froller ідеальний для вирощування драцени, банана, ріпсаліса, кави, пеперомії, фікуса і ..
Кашпо для квітів Froller білі
490.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Froller" white
Кашпо для квітів Froller білі виготовлені з якісної сталі і дерева. Розміри кашпо для квітів Froller білі - довжина 19см, ширина 13см, висота 22см. Завдяки своїй формі, Froller ідеальний для вирощування драцени, банана, ріпсаліс, кава, пеперомии, ф..
Дизайнерські кашпо Orca чорні
290.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "ORCA" black
Дизайнерські кашпо Orca чорні виготовлені з якісної кераміки. Декоративні ручки зроблені з натуральної шкіри. Розміри дизайнерських кашпо Orca чорні - довжина 24см, ширина 16см, висота 16см. Зовні кашпо дуже нагадують бокарнейницю, і в ній прекраст..
Дизайнерські кашпо Orca сірі
290.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "ORCA" gray
Дизайнерські кашпо Orca сірі виготовлені з якісної кераміки. Декоративні ручки зроблені з натуральної шкіри. Розміри дизайнерських кашпо Orca серие- довжина 24см, ширина 16см, висота 16см. Зовні кашпо дуже нагадують бокарнейницю, і в ній прекрастно..
Дизайнерські кашпо Orca білі
290.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "ORCA" white
Дизайнерські кашпо Orca білі виготовлені з якісної кераміки. Декоративні ручки зроблені з натуральної шкіри. Розміри дизайнерських кашпо Orca білі - довжина 24см, ширина 16см, висота 16см. Зовні кашпо дуже нагадують бокарнейницю, і в ній прекрастно..
Дизайнерські квіткові горщики Origami чорні
820.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Origami" black
Дизайнерські квіткові горщики Origami чорні виготовлені з якісної сталі і схованиі у декоративну коробку з натурального дерева. Декоративний дерев'яний декор відіграє кілька ролей - додає орігіналькості і індивідуальності горщиках, служить підс..
Дизайнерські квіткові горщики Origami білі
820.00грн.
Знятий з виробництва Код товару: Flowerpot "Origami" white
Дизайнерські квіткові горщики Origami білі виготовлені з якісної сталі і сховані у декоративну коробку з натурального дерева. Декоративний дерев'яний декор відіграє кілька ролей - додає орігіналькості і індивідуальності горщикам, служить підста..
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

OK brand Київ та вся Україна

Кашпо OK Бренд кашпо OK brand купити Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Горщики для квітів OK Бренд Житомир, Суми, Рівне, Горлівка, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Нікополь, Слов'янськ, Бровари, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Мукачево, Конотоп, Умань, Хрустальний, Олександрія, Єнакієве, Дрогобич, Бердичів, Шостка, Кадіївка, OK Бренд Бахмут, Ізмаїл, Новомосковськ, Костянтинівка, Ковель, Ніжин, Сміла, Калуш, Червоноград, Первомайськ, Довжанськ, OK brand Бориспіль, Коростень, Покровськ, Коломия, Ірпінь, Стрий, Чорноморськ, OK brand Рубіжне, Харцизьк, Дружківка, Новоград-Волинський, Лозова, Чистякове, Прилуки, Енергодар, Антрацит, Нововолинськ, OK Бренд Горішні Плавні, Білгород-Дністровський, Охтирка, Ізюм, Марганець, Ровеньки, Нова Каховка, Фастів, Лубни, Жовті Води, Вараш, Вишневе, Шепетівка, Подільськ, Южноукраїнськ, Миргород, Ромни, Покров, Володимир-Волинський, Васильків, Дубно, Нетішин, Буча, Каховка, OK Бренд Боярка, Славута, Самбір, Старокостянтинів, Вознесенськ, OK brand Жмеринка, Обухів, Борислав, Южне, Глухів, Чугуїв, Новояворівськ, Костопіль, Вишгород, Токмак, Могилів-Подільський, Синельникове, Сарни, Чортків, Трускавець, Хуст, Новий Розділ, Золотоноша, Хмільник, Переяслав, Малин, Гайсин, Виноградів, Коростишів, Здолбунів, Славутич, Олешки, Золочів, Канів, Берегове, Броди, Гадяч, Козятин, Ладижин, Надвірна, Знам'янка, Сокаль, Кременець, Долина, Полонне, Стебник.
Купити кашпо OK Бренд - дзвоніть: (067) 467-89-12