Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Мова Русский Українська

Substral

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Опис Субстрат — не що інше, як грунт для рослин. Універсальний субстрат Substral Osmocote 5 літрів — готовий до використання грунт для квітів та інших рослин. Універсальна торфосуміш Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, глину і збагачена по..
56.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — не що інше, як грунт для рослин. Універсальний субстрат Substral Osmocote 10 літрів — готовий до використання грунт для квітів та інших рослин. Універсальна торфосуміш Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, глину і збагачена п..
93.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — не що інше, як грунт для рослин. Універсальний субстрат Substral Osmocote 20 літрів — готовий до використання грунт для квітів та інших рослин. Універсальна торфосуміш Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, глину і збагачена п..
159.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — не що інше, як грунт для рослин. Універсальний субстрат Substral Osmocote 50 літрів — готовий до використання грунт для квітів та інших рослин. Універсальна торфосуміш Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, глину і збагачена п..
361.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Кора — це не що інше, як грунт для орхідей. Кора Substral для орхідей 3літри (арт.1123101) — готовий до використання грунт для орхідей та інших епіфітів, яким потрібно особливо грубий і повітропроникний грунт для вирощування. Завдяки високому вмісту шкаралупи і волокон кокосового..
51.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — це не що інше, як грунт для кактусів. Грунт Substral для кактусів і сукулентів 3литри (арт.1122101) — готовий грунт для розмноження і вирощування кактусів та інших сукулентів (кактусів, молочаю, алоє, хавортій і т.д.), яким потрібна особлива за фізико-механічним складо..
38.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — це не що інше, як грунт для цитрусових. Грунт Substral для цитрусових 3літри (арт.1121101) — готова земля для різних цитрусових (апельсини, лимони), і інших рослин, яким потрібна слабокисла реация грунту для вирощування: каламондін, антуріум, азалія, гортензія, пасифло..
41.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Субстрат — це не що інше, як грунт для рослин. Substral Osmocote для пальм, юки і драцени 20літрів (арт.1118101) — готовий до використання грунт для вирощування зелених пальмовидних рослин. Торфосуміш для юки, пальм і драцен Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного т..
176.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Грунт для хвойних Substral Osmocote 50літров (арт.1111101) — готова до використовувати земля для хвойників та інших ацидофільних рослин. Ацидофіли — рослини, які ростуть на кислих грунтах. Грунт для хвойних Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кр..
432.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Універсальне добриво Substral (Субстрал), 1 літр — розчин органо-мінеральних добрив для підживлення кімнатних і балконних квітів, квітучих і зелених рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують рясне цвітіння, яс..
205.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для зелених рослин і папоротей Substral (Субстрал), 0,5 л. &Mdash; концентрат розчину органо-мінеральних добрив для підживлення кімнатних зелених неквітучих рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують збіл..
138.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для балконних квітів Substral (Субстрал), 1 літр — розчин органо-мінеральних добрив для підживлення балконних квітів, зелені, квітучих і неквітучих рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують рясне цвіті..
207.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для кактусів Substral (Субстрал), 250мл — розчин органо-мінеральних добрив для підживлення кактусів, сукулентів і бонсаїв. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують здоровий вигляд і яскравість листя протягом ..
115.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для орхідей Substral (Субстрал), 250мл — розчин органо-мінеральних добрив для підживлення всіх видів орхідей. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують рясне, тривале цвітіння і яскравість листя протягом усьог..
106.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис Добриво для зелених рослин Substral (Субстрал), 250мл. &Mdash; рідке комплексне мінеральне добриво для підгодівлі кімнатних декоративно-листяних рослин. Містить всі поживні речовини (макро- і мікроелементи), необхідні для росту і розвитку рослин, які забезпечують збільшення обсягу рослин..
106.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Вперше товари майбутньої торгової марки Substral (Субстрал) були представлені в 1953р. в Копенгагені (Данія) на виставці садівництва. Бренд Substral виник в 1957 році як лінія продуктів для підживлення рослин і дуже швидко зайняв лідируючі позиції серед європейських добрив. У різний час брендом володіли великі корпорації серед яких німецька група спеціалізована на хімікатах і споживчих товарах Henkel (Хенкель). Щоб більше зосередитися на основних видах діяльності Хенкель, в 2000 р. Substral офіційно переходить до компанії Scotts Miracle-Gro, якій належить до сьогоднішнього дня. Сьогодні «Substral» — відома європейська марка добрив та інших агрохімічних продуктів, які зарекомендували себе, як якісні товари з високим рівнем еспертності і іміджу. Бренд Substral — це сучасні засоби підтримки в догляді за рослинами в саду і в горщиках. Торгова марка пропонує високоякісні добрива, субстрати та стимулятори, які підтримують рослини міцними, здоровими і красивими.

Substral
Грунти, тверді і рідкі добрива Substral

Асортимент Substral дуже широкий і включає в себе:

  • готові субстрати для груп рослин (для хвойних, зелених рослин, оріхідей і т.д.);
  • рідкі універсальні добрива і для різних видів кімнатних рослин;
  • гранульовані добрива для газонів, хвойних і квітучих вуличних рослин;
  • інсектициди і засоби для боротьби з мурахами, павуками;
  • фунгіциди;
  • стимулятори росту;
  • насіння газону.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha