Грунт для цитрусових Substral 3літри (#1121101)

Грунт для цитрусових Substral 3літри
Наявність: Є в наявності
Доставим максимально швидко
Substral Виробник: Substral
Доставка:
  • Кур'єром по Києву, безкоштовно при замовленні від 1500грн
  • По Україні перевізником Нова Пошта, за діючими тарифами
Оплата:
  • За безготівковим розрахунком
  • На карту банку
  • Готівкою при доставці
  • Післяплата перевізника
55.00грн.

Опис Грунт для цитрусових Substral 3літри

Опис

Субстрат — це не що інше, як грунт для цитрусових. Грунт Substral для цитрусових 3літри (арт.1121101) — готова земля для різних цитрусових (апельсини, лимони), і інших рослин, яким потрібна слабокисла реация грунту для вирощування: каламондін, антуріум, азалія, гортензія, пасифлора, стреліція і т.д.). Субстрат для цитрусових Субстрал — ідеальне середовище, яке сприяє оптимальному здоров'ю для ваших рослин. Вимоги цитрусів до грунту такі: високий вміст поживних елементів, легкий механічний склад і пухка структура для пропускання повітря і води. Ще одним важливим показником є кислотність грунту, яка може бути від 5,5 до 7,0 рН. При інших показниках поживні елементи будуть недоступні для цитрусових рослин. Substral виготовляють субстрат для цитрусових з урахуванням всіх необхідних вимог рослин до ґрунту. Варто купити грунт Substral для цитрусових 3літри і переконатися, що він є одним з кращих в своєму сегменті.

До складу ґрунту для цитрусових Substral входить верховий та низинний торф, компостована соснова кора, гравій та добрива. Верхової торф відмінно пропускає повітря і вологу, що благотворно впливає на формування кореневої системи. Але верховий торф має високу кислотність (2,6-3,2рН), що згубно для цитрусів, тому для балансу кислотності до складу входить низинний торф. Цей вид торфу характерізутся слабокислою або нейтральною кислотністю (5,5-7,0рН), володіє досить активним живильним впливом на рослини, здатний значно поліпшити структуру грунту, підвищити його вологоємність і мікробіологічні показники. Грунт для цитрусових повинен бути пухким, добре пропускати воду і повітря. Основним розпушуючим компонентом субстрату Substral для цитрусів є компостована кора. Крім цього вона баланструет рівень рН і є джерелом кальцію для рослин. Гравій в субстраті призначений для дренажу та поглинання надлишків води. Як уже згадувалося, грунт для цитрусових повинен бути високопоживним, тому в грунті Субстрал використовується відразу два види добрив — Osmocote і Start. Стартове добриво швидкорозчинне і буде використовуватися рослинами після пересадки протягом 1-2 тижнів. Осмокот повільно розчинне добриво призначене для живлення цитрусових протягом 5-6 місяців.

Використання

Призначений для посадки цитрусових та інших рослин (апельсин, лимон, каламондін, антуріум, азалія, гортензія, пасифлора, стреліція і т.п.)..

Склад

Кислотність (рН)  5,5 – 6,0  
Вологість(%) 50 – 70
Фракція (мм)  0 – 20
Верховий торф (%)  40
Низинний торф (%) 40
Компостована кора (%) 15
Гравій (%) 5

Поради

Проводьте пересадку молодих цитрусових рослин через кожні 1-2 роки. Для пересадки слід вибрати горщик, який на 1-3 см більше попереднього. Для більш старих рослин можна проводити пересадку кожні 5-10 років. Свіжий грунт можна додавати на поверхню горщика щороку.

Запобіжні заходи та зберігання

При роботі дотримуйтесь правил особистої гігієни, користуйтеся рукавичками. При попаданні в очі ретельно промийте водою (в разі необхідності зверніться до лікаря). Бережіть від дітей! Зберігайте в сухих приміщеннях, захищаючи від впливу прямих сонячних променів, зволоження, забруднення і механічного пошкодження. Зберігайте при температурі не вище +40 градусів Цельсія. Гарантний термін зберігання від дати виробництва і термін використання субстрату — необмежений.

Характеристики Грунт для цитрусових Substral 3літри

Характеристики
Тип: Грунт

Відгуки Грунт для цитрусових Substral 3літри

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари

Схожі товари