Мова Русский Українська

Як вибрати грунт для рослини

Грунт для растения

Правильно підібраний грунт для рослин буде запорукою своєчасного отримання поживних речовин, і в результаті, ваша рослина стане здоровою і міцною. Всі кімнатні рослини індивідуальні, тому субстрат, полив і підгодівлі потрібно підбирати з урахуванням всіх їх примх. Досвідчені садівники готують грунт для рослин самі використовуючи дернову і листову землю, перегній, пісок, керамзит, торф, пінопласт, опалу хвою і листя, кору, мінеральні добрива та багато інших складових. Самому приготувати субстрат для рослин вийде набагато дешевше, ніж купити грунт в магазині вже готовим, так як більшість компонентів можна знайти в найближчому лісі. Готові грунтові суміші для рослин в залежності від складу і механічної структури ділять на легкі, середні і важкі.

Легкий субстрат. Складається їх дернової землі (одна частина), торфу або перегною (3 частини) і піску або пінопласту (1 частина). Легкі суміші використовують для пророщування насіння, вкорінення живців і для вирощування алоє, бегоній, цикламена, фіалок, глоксиній, спатіфілум, заміокулькаса і ін.

Середній субстрат. До складу входить дернова земля (дві частини), торф або перегній (дві частини) і пісок (одна частина). Середні суміші підходять для вирощування всіх швидкозростаючих рослин – фікус, жасмин, цитрусові, аспарагус і т.д.

Важкий субстрат. Для його приготування беруть дернову землю (3-5 частин), торф або перегній (одна частина) і пісок (одна частина). В такій землі добре ростуть гранат, драцена, юка, олеандр, кринум, клівія, лавр та інші рослини з потужною кореневою системою.

Також всі види рослин надають перевагу різній кислотністі ґрунту, через що в субстрат додають соснову кору або хвою, щоб підвищити кислотність і вапно, щоб зменшити її. Недолік самостійного приготування грунту для рослин в тому, що однакові компоненти різні за якістю і до того ж у всіх можуть міститися шкідники, грибкові захворювання і насіння бур'янів. У більшості випадків їх можна побачити, а значить ви самі інфіцікуєте рослину невидимим ворогом, який при невеликій економії при створенні ґрунту, доставить набагато більше клопоту при вирощуванні рослини. Такий спосіб приготування суміші для рослин підходить для фахівців, які самі готують всі необхідні компоненти і контролюють їх якість. Для більшості нас з вами найбільш прийнятним варіантом є вибір готового субстрату, які продаються в магазинах для різних рослин. У нашому інтернет-магазині можна купити найякісніший грунт, оброблений, без бур'янів, шкідників і хвороб, що не втрачає своїх характеристик з часом, і не вимагає додаткових турбот для його приготування.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha