Статті

Які вибрати горщики для кімнатних рослин рослин?
Вибрати і купити горщики для кімнатних рослин не найпростіше завдання, враховуючи який великий вибір різних горщиків квітів зараз виробляється. І настав час з'ясувати, які з них варті уваги і є найкращими. Трохи нижче в нашій статті ми спробуємо дати характеристику переваг та недоліків різноманітних видів сучасних горщиків, і визначити, яким горщикам найкраще будуть віддавати перевагу різні види рослин.
Які горщики для фіалок правильно вибирати?
Вибір горщиків для фіалок починається з моменту, коли Ви вирішили укоренити листочок або чубуток. Це буде тимчасова ємність, яку з ростом фіалок потрібно буде замінити на більш простору. Але і до неї є певні вимоги, дотримуючись яких можна виростити чудову рослину.
Горщики на балкон
Балконом в квартирах оснащені практично всі сучасні будинки. І цьому є пояснення – адже балкон знаходиться на кордоні будинку і вулиці, і можна вийти з квартири на відкрите повітря, не виходячи з дому. Щоб максимально відчути єднання з природою, господарі облаштовують на балконі квіткові оазиси.
Горщики для орхідей
Багато з Вас не раз задавали собі питання, які вибрати і купити горщики для орхідей? На перший погляд просте завдання, взяти будь-який вподобаний горщик і посадити в нього орхідею. Тут можна піти двома шляхами: швидко купити горщики в інтернет магазині і чекати доставку, або самому поїхати в садовий центр гіпермаркету і купити з представленого асортименту.
Система автополиву Lechuza (Лечуза)
У кожного покупця, який вперше планує купити кашпо з автополивом Lechuza виникають питання, як працює система автополиву Лечуза, з чого вона складається, які її переваги, суть і функції? Відповіді на ці питання ми дамо в цій статті, а також рекомендації по правильному використанню класичних систем автополиву на прикладі кашпо Lechuza.
Горщики для кімнатних квітів
Вибираючи горщики для кімнатних квітів люди хочуть, щоб квіти виглядали в них привабливо і красиво. Недостатньо купити домашні рослини, потрібно вибрати для них відповідні горщики і в процесі вибору людина прислухається до думки дизайнерів або продавців, які мають досвід в цій справі.
Пересадка фіалок
Пересадку фіалок необхідно проводити один раз на рік (квітень, травень), якщо оголився стовбур, утворився щільний ком з коренів або став непридатним грунт. Пересадка дорослих фіалок починається з вибору розміру горщика - це неправдиве твердження.
Горщики для фіалок
Вибір горщиків для фіалок починається з моменту, коли Ви вирішили укорінити листочок або черінок. Це буде тимчасова ємність, яку з ростом фіалок потрібно буде замінити на більш простору. Але і до неї є певні вимоги, дотримуючись яких можна виростити чудове рослину. Почнемо з вибору матеріалу для горщика, його переваг і недоліків.
Бонсай в горщику
Бонсай в горщику - трудомісткий процес вимагає певних знань і навичок. За рослинами бонсай дуже важливий догляд, а особливо своєчасний полив, без якого можна пошкодити рослину, а можливо і повністю знищити.
Як вибрати грунт для рослини
Правильно підібраний грунт для рослин буде запорукою своєчасного отримання поживних речовин, і в результаті, ваша рослина стане здоровою і міцною. Всі кімнатні рослини індивідуальні, тому субстрат, полив і підгодівлі потрібно підбирати з урахуванням всіх їх примх. Досвідчені садівники готують грунт для рослин самі використовуючи дернову і листову землю, перегній, пісок, керамзит, торф, пінопласт, опалу хвою і листя, кору, мінеральні добрива та багато інших складових.
Показано з 1 по 10 із 16 (2 сторінок)