Мова Русский Українська

Новини

09.02.2020

Вибір горщиків для фіалок починається з моменту, коли Ви вирішили укоренити листочок або чубуток. Це буде тимчасова ємність, яку з ростом фіалок потрібно буде замінити на більш простору. Але і до неї є певні вимоги, дотримуючись яких можна виростити чудову рос ..

Детальніше
08.06.2019

Балконом в квартирах оснащені практично всі сучасні будинки. І цьому є пояснення – адже балкон знаходиться на кордоні будинку і вулиці, і можна вийти з квартири на відкрите повітря, не виходячи з дому. Щоб максимально відчути єднання з природою, господар ..

Детальніше
01.10.2018

Багато з Вас не раз задавали собі питання, які вибрати і купити горщики для орхідей? На перший погляд просте завдання, взяти будь-який вподобаний горщик і посадити в нього орхідею. Тут можна піти двома шляхами: швидко купити горщики в інтернет магазині і чекат ..

Детальніше
17.04.2018

У кожного покупця, який вперше планує купити кашпо з автополивом Lechuza виникають питання, як працює система автополиву Лечуза, з чого вона складається, які її переваги, суть і функції? Відповіді на ці питання ми дамо в цій статті, а також рекомендації по пра ..

Детальніше
31.01.2018

Вибираючи горщики для кімнатних квітів люди хочуть, щоб квіти виглядали в них привабливо і красиво. Недостатньо купити домашні рослини, потрібно вибрати для них відповідні горщики і в процесі вибору людина прислухається до думки дизайнерів або продавців, які м ..

Детальніше
17.01.2018

Коли пересаджувати фіалку Пересадку фіалок необхідно проводити один раз на рік (квітень, травень), якщо оголився стовбур, утворився щільний ком з коренів або став непридатним грунт. Пересадка дорослих фіалок починається з вибору розміру горщика - це неправд ..

Детальніше
02.09.2017

Горщики для фіалок (сенполій) Вибір горщиків для фіалок починається з моменту, коли Ви вирішили укорінити листочок або черінок. Це буде тимчасова ємність, яку з ростом фіалок потрібно буде замінити на більш простору. Але і до неї є певні вимоги, дотримуючис ..

Детальніше
04.06.2017

Бонсай в горщику - трудомісткий процес вимагає певних знань і навичок. За рослинами бонсай дуже важливий догляд, а особливо своєчасний полив, без якого можна пошкодити рослину, а можливо і повністю знищити. Складність вирощування бонсаїв полягає в тому, що ..

Детальніше
17.04.2017

Правильно підібраний грунт для рослин буде запорукою своєчасного отримання поживних речовин, і в результаті, ваша рослина стане здоровою і міцною. Всі кімнатні рослини індивідуальні, тому субстрат, полив і підгодівлі потрібно підбирати з урахуванням вс ..

Детальніше
04.04.2017

Перед пересадкою обережно звільніть кореневу систему орхідеї від старого субстрату (кори, моху і домішок). Використовуйте можливість і обріжте старі і загнивші коріння, орхідея буде Вам тільки вдячна. Якщо субстрат був вологим, підсушіть близько півгодини корі ..

Детальніше
20.02.2017

Перш за все фахівці флористи рекомендують вирощувати в будинку герань (пеларгонія), проте не пишно квітучу, а лікарську герань, яка не цвіте. Незважаючи на відсутність квітів, у неї дуже гарні листи, які мають характерний запах. Настоянки різних видів герані м ..

Детальніше
02.02.2017

В цій статті розглянемо грунт лечуза пон і террапон в порівнянні з іншими субстратами. Lechuza Pon Грунт Lechuza Pon – це мінеральний живильний субстрат, який складається з суміші пемзи, цеоліту, лави і добрив. Така структура дозволяється залиш ..

Детальніше
26.01.2017

В цій статті Ви знайдете кілька порад щодо вибору найбільш підходящих кашпо Lechuza для деяких рослин. Настільні кашпо LECHUZA - прекрасний вибір кашпо для орхідей. Настільні кашпо Ви шукаєте настільні або підлогові кашпо? В інтернет магазині VAZO ..

Детальніше
25.01.2017

Кашпо з автополивом Лечуза стануть незамінними горщиками для квітів при озелененні офісів, під час курортного сезону або у Вашому повсякденному житті, коли дбати про рослини просто не вистачає часу. Саме в такі моменти кашпо з автополивом забезпечуватимуть рос ..

Детальніше
01.06.2016

З весни 2016 р. став доступний мобільний додаток Лечуза для наших девайсів, за допомогою якого можна візуалізувати як буде виглядати вазон Lechuza в Вашому інтер'єрі. На даний момент програма не доступна для скачування в Укр ..

Детальніше

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha