Compo

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
2200
Торфосуміш Compo Sana Light універсальна торфосуміш 25 літрів - це унікальний універсальний субстрат, що на 50% легший від універсального грунту, для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор ро..
326.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
2201
Торфосуміш Compo Sana Light універсальна 40 літрів - це унікальний універсальний субстрат, що на 50% легший від універсального грунту, для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів..
342.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
3055
Compo Sana грунт у горщику - це унікальний універсальний субстрат для оптимального росту Ваших рослин вже в технічному горщику. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стімулюючу дію на кореневу си..
61.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
4020
Compo спрей для орхідей (Компо) - засіб по догляду за листям орхідей. Добриво гарантує здоровий вигляд листя і їх сильне зростання. У зимовий період через спекотне повітря від опалення, листя орхідей особливо потребують догляду. Добриво підтримує водний баланс в листі і оберігає їх від пересихання. ..
180.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
1611
Грунт для орхідей Compo Sana - спеціалізований склад для вирощування всіх культур орхідей. Compo Sana для орхідей є спеціалізованим середовищем для вирощування всіх кімнатних орхідей. Завдяки торфу і сосновій корі, грунт для орхідей забезпечує найбільш бажані характеристики для вирощування орхідей: ..
154.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
1431
Грунт для пальм Compo Sana - це унікальний склад для оптимального росту Ваших декоративно-листяних рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стімулюючу дію на кореневу систему декоративно-лис..
157.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
1142
Грунт для рослин Compo Sana 20 літрів - це унікальний універсальний грунт для оптимального росту Ваших рослин. Стартове добриво в грунті розчиняється поступово, але діє відразу і його вистачає приблизно на 6 тижнів. Активатор росту коренів AGROSIL надає стимулюючу дію на кореневу систему покращуючи ..
160.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
2255
Грунт для хвойних Compo Sana - спеціалізований склад для вирощування всіх видів хвойних рослин. Compo Sana для хвойних рослин є спеціалізованим грунтом для вирощування всіх хвойних, і тих, що вирощують в кислому середовищі (гортензії, рододендрони, азалії). Грунт для хвойних Compo Sana забезпечує ві..
237.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
1671
Грунт для цитрусових Compo Sana - спреціалізований субстрат високої якості для всіх тропічних і не зимостійких цитрусових рослин. Грунт для цитрусових відмінно підходить для вирощування цитрусових в приміщенні і на балконі. Субстрат для цитрусових містить компонент Hydro-Kick для збільшення вологоєм..
155.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
3287
Добрива Compo для газонів, 2 кг (Компо) - повільно розчинні добрива для газону, ефект яких продовжується близько 100 днів (3-х місяців). Контрольоване вивільнення азоту в добриві, є основним фактором здорового росту газону. Добрива Компо для газонів містять всі необхідні макро- і мікроелементи для з..
442.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
3912
Універсальне добриво для саду Compo, 3кг (Компо) - повільно розчинне комплексне добриво для всіх видів овочевих, плодово-ягідних і хвойних рослин. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для здорового росту рослин. Характеристики: Вид: мінеральне універсальне добриво для саду..
430.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
2717
Добриво для троянд Compo (Компо), 1 кг - повільно розчинне комплексне добриво для троянд, що забезпечує тривале і пишне цвітіння рослин, а завдяки вмісту необхідних макро- і мікроелементів підвищується опір до пошкоджень хворобами та шкідниками. Тривалість дії - близько 3-х місяців. Характеристик..
270.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
2741
Добрива для хвойних рослин Compo (Компо) - повільно розчинне мінеральне комплексне добриво для хвойних і вічнозелених рослин рослин (сосна, ялина, тис, самшит, ялівець, падуб, туя, пираканта і інші). Підвищений вміст калію сприяє підвищенню стійкості до несприятливих умов в зимовий період, а підвище..
270.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
2078
Добрива-палички Compo універсальні (Компо) містить всі основні поживні макро- і мікроелементи, що забезпечує сильний і здоровий ріст рослин. Немає небезпеки передозування добривом і втрати поживних речовин завдяки орієнтації на потреби рослин в поживних елементах (комбінація повільно розчинного і шв..
81.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
2224
Збалансоване рідке органічне добриво Compo NK 3,5+6 добриво підходить для усіх фруктових і овочевих рослин. Сприяє здоровому зростанню та дозріванню ароматних плодів. 100% натуральні інгредієнти, що відповідають вимогам органічного рослинництва щодо правил ЕС 834/2007. Добриво Компо для фруктів і ов..
279.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Compo розпочала свою діяльність в 1956 році спільно з COMPO SANA з першою заливкою грунту в фасовані пакети. У наступні десятиліття, компанія постійно розширювалася. Сьогодні добрива Compo процвітають на міжнародному ринку і є лідером в сегментах біологічної / хімічної продукції для дому та саду. У споживчому сегменті Compo пропонує повний асортимент продукції для дому і саду, який бере свій початок від фасованих грунтів і продукції догляду за рослинами, до садових добрив, газонних добрив, насіння газонних трав і засобів захисту рослин. Традиційно COMPO SANA представляють найбільш важливу групу продуктів.

Compo

Крім того, препарати для захисту рослин набувають все більшої популярності і значення у всій Європі. Впроваджуючи інноваційні технології в останні роки, Compo вдалося розширити свою частку ринку в цьому сегменті і стратегію зростання має намір продовжувати в подальшому. В області добрив, ефективні повільнорозчинні добрива призначені для ефективного постачання поживними речовинами для всього дачного сезону. Будучи послідовним у реалізації тенденцій і потреб споживачів, Compo став лідером ринку в континентальній Європі.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha