Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Матеріал:
Мова Русский Українська

Compo

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
- 25%
Добриво-аплікатор Compo для орхідей (Компо) використовують для відновлення кореневої системи орхідей, особливо під час цвітіння. Вони сприяють тривалому цвітінню і появи нових листочків. Підходять для використання на всіх видах орхідей. Період застосування - на протязі всього року. Характеристики..
240.00грн. 180.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 30%
Добриво-палички Compo для орхідей (Компо) містить всі основні поживні макро- і мікроелементи, що забезпечує сильний і здоровий ріст. Немає небезпеки передозування добривом і втрати поживних речовин завдяки орієнтаціїї на потреби рослин в поживних елементів (комбінація повільно розчинного і швидкодос..
141.00грн. 99.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Compo спрей для орхідей (Компо) - засіб по догляду за листям орхідей. Добриво гарантує здоровий вигляд листя і їх сильне зростання. У зимовий період через спекотне повітря від опалення, листя орхідей особливо потребують догляду. Добриво підтримує водний баланс в листі і оберігає їх від пересихання. ..
181.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 30%
Добриво Compo для балконних рослин (Компо) використовують для всіх видів рослин, що можливо виростити на балконі (сурфінії, петунії, пеларгонії, бальзаміни, маргаритки, герань..) Запобігає появі хлорозу на листях завдяки вмісту в складі залізу. Сприяє більш буйному і густому цвітінню. Характерист..
329.00грн. 230.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Добриво для бонсай Compo (Компо) використовують для всіх видів рослин у формі бонсаїв. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для нормального здорового росту і резистентності до ураження хворобами. Характеристики: Вид: комплексні мінеральні добрива Тип: рідина Країна-виробн..
164.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Добриво для зелених рослин Compo (Компо) використовують як комплексне мінеральне добриво для НЕ квітучих кімнатних рослин, декоративно-листяних рослин - ховея, фікуси, заміокулькас, драцена і інші. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи та підвищений вміст сірки для здорового росту і о..
233.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Добриво для орхідей Compo (Компо) - використовують як рідке комплексне мінеральне добриво для всіх видів орхідей. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для здорового зростання, пишного, яскравого цвітіння і опору рослин до ураження хворобами. Характеристики: Вид: мінеральні добр..
233.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Добриво для квітучих рослин Compo (Компо) - використовують в якості комплексного мінерального добрива для всіх видів квітучих рослин, як кімнатних, так і балконних. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для здорового росту, пишного, яскравого цвітіння і опору до ураження хворобами. ..
216.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Універсальне добриво для кімнатних рослин Compo - використовують як добриво для комплексного підживлення кімнатних рослин. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для нормального здорового росту, густого, яскравого цвітіння і опору від ураження хворобами кімнатних і балконних рослин. ..
329.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 36%
Добриво Compo для газону, 20 кг (Компо) - повільно розчинне комплексне добриво для газону, ефект якого продовжується близько 100 днів (3-х місяців). Контрольоване вивільнення азоту в добриві, є основним фактором здорового росту газону. Добриво Компо для газону містить всі необхідні макро- і мікроеле..
2997.00грн. 1930.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 30%
Добриво Compo для газона, 8 кг (Компо) - повільно розчинне комплексне добриво для газонів, ефект якого продовжується близько 100 днів (3-х місяців). Контрольоване вивільнення азоту в добриві, є основним фактором здорового росту газону. Добриво Компо для газона містить всі необхідні макро- і мікроеле..
1809.00грн. 1266.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 30%
Добрива Compo для газонів, 2 кг (Компо) - повільно розчинні добрива для газону, ефект яких продовжується близько 100 днів (3-х місяців). Контрольоване вивільнення азоту в добриві, є основним фактором здорового росту газону. Добрива Компо для газонів містять всі необхідні макро- і мікроелементи для з..
497.00грн. 348.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 30%
Добриво для самшита Compo (Компо) - повільно розчинне комплексне добриво для самшиту та інших видів живоплотів з чагарникових рослин. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для здорового росту щільно посаджених кущів і їх декоративного вигляду. Характеристики: Вид: мінеральні доб..
286.00грн. 200.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
- 38%
Осіннє добриво використовують, щоб захистити газони протягом зими. Добриво для газону осінь Compo (Компо) - надає швидкий ефект і тривалу дію (протягом півроку) для збереження гарного вигляду Ваших газонів. Осінні добрива містять всі необхідні мікро- та макроелементи з підвищеним вмістом доступного ..
841.00грн. 525.00грн.
Базовано на 2 відгуках.
- 30%
Добриво для троянд Compo (Компо), 1 кг - повільно розчинне комплексне добриво для троянд, що забезпечує тривале і пишне цвітіння рослин, а завдяки вмісту необхідних макро- і мікроелементів підвищується опір до пошкоджень хворобами та шкідниками. Тривалість дії - близько 3-х місяців. Характеристик..
304.00грн. 213.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Компанія Compo розпочала свою діяльність в 1956 році спільно з COMPO SANA з першою заливкою грунту в фасовані пакети. У наступні десятиліття, компанія постійно розширювалася. Сьогодні добрива Compo процвітають на міжнародному ринку і є лідером в сегментах біологічної / хімічної продукції для дому та саду. У споживчому сегменті Compo пропонує повний асортимент продукції для дому і саду, який бере свій початок від фасованих грунтів і продукції догляду за рослинами, до садових добрив, газонних добрив, насіння газонних трав і засобів захисту рослин. Традиційно COMPO SANA представляють найбільш важливу групу продуктів.

Compo

Крім того, препарати для захисту рослин набувають все більшої популярності і значення у всій Європі. Впроваджуючи інноваційні технології в останні роки, Compo вдалося розширити свою частку ринку в цьому сегменті і стратегію зростання має намір продовжувати в подальшому. В області добрив, ефективні повільнорозчинні добрива призначені для ефективного постачання поживними речовинами для всього дачного сезону. Будучи послідовним у реалізації тенденцій і потреб споживачів, Compo став лідером ринку в континентальній Європі.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha