Універсальний субстрат Substral Osmocote 50літрів (#1108101)

Універсальний субстрат Substral Osmocote 50літрів
Наявність: Є в наявності
Доставим максимально швидко
Substral Виробник: Substral
Доставка:
  • Кур'єром по Києву, безкоштовно при замовленні від 1500грн
  • По Україні перевізником Нова Пошта, за діючими тарифами
Оплата:
  • За безготівковим розрахунком
  • На карту банку
  • Готівкою при доставці
  • Післяплата перевізника

Знижка 30%!

Кількість акційних товарів обмежена

253.00грн. 361.00грн.

Опис Універсальний субстрат Substral Osmocote 50літрів

Опис

Субстрат — не що інше, як грунт для рослин. Універсальний субстрат Substral Osmocote 50 літрів — готовий до використання грунт для квітів та інших рослин. Універсальна торфосуміш Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, глину і збагачена початковою дозою повільно розчинних добрив. Всі складові універсального субстрату Substral Osmocote утворюють пухку повітропроникну структуру, яка забезпечує оптимальний газообмін, правильний водний баланс і стабільний температурний режим в зоні кореневої системи рослин. Варто купити Substral Osmocote універсальний субстрат 50літрів і переконатись, що він є одним з кращих в своєму сегменті.

Верховий торф, володіючи пористістю і хорошою повітропроникністю дозволяє створити сприятливі умови для правильного формування кореневища, здорового і інтенсивного росту рослин. Низинний торф містить багато органіки і добре утримує вологу. Якість торфосуміші залежить від місця де добували торф, тому універсальний грунт Substral є одним з кращих в аматорському садівництві і гідно оцінений квітникарями. Керамзит, в складі субстрату, грає роль дренажу відбираючи у грунту надлишки вологи. Завдяки вологоємності керамзиту вода в Substral Osmocote буде затримуватися довше, що не дозволить грунту швидко пересихати. Кремнезем зміцнює стінки клітин, коріння більш активно поглинають поживні речовини, прискорюючи метаболізм і фотосинтез. Здорові клітини краще переносять несприятливі умови, рослини успішно протистоять комахам, цвілі, грибковим захворюванням і іншим хворобам. Глина пом'якшує несприятливі зміни в сустраті пов'язані з надходженням поживних речовин і вологи. Буферні властивості глини проявляються в накопиченні надлишку води, зв'язуванні фосфатів і зворотне виділення в грунт при необхідності. Універсальний субстрат Substral містить добриво Osmocote пролонгованої дії. Завдяки добривам рослини краще адаптуються після пересадки і забезпечені поживними елементами на початковому етапі.

Застосування

Універсальний субстрат Substral Osmocote 5літрів призначаний для вирощування всіх видів квітів та декоративних рослин. Грунт використовується для посіву насіння, пікірування і вирощування розсади овочів (томатів, агурцов, паприки), паростків і цибулин квітів, для посадки (пересадки) кімнатних, балконних і польових рослин, для покращення землі відкритого і закритого грунту.

Застосування в кімнатному квітникарстві, має свої особливості. На дно горщика потрібно укласти дренажний шар, що складається з керамзиту, вермикуліту або моху-сфагнуму. Після цього можна висаджувати рослину, присипавши дренаж універсальним субстратом Substral Osmocote. Після розміщення рослини в горщику заповнити субстратом весь необхідний обсяг горщика. Потім слід полити рослину. При усадці торфосуміші після поливу можна досипати до потрібного рівня. У відкритому грунті, на дно ямки насипають 5-7см субстрату, розміщують рослину, після чого ямка повністю засипається субстратом до країв. Після пересадки рослину потрібно полити.

Склад

Кислотність (рН)  5,5 – 6,5  
Вологість (%) 60 – 70
Фракція (мм)  0 – 10
Органічні добрива (%)  40
Верховий торф (%) 60
Склад поживних речовин (мг/100 г) азот (N) до 200; фосфор (P) до 20; калій (K) до 60
Органіка (%) 80 – 85  

Поради

Не пересаджуйте квітучі рослини. Після посадки (пересадки) додатково удобрювати не потрібно. Підживлення рослин починайте приблизно через місяць. Як джерело елементів живлення краще купити добрива Substral, які забезпечують здоров'я, життєздатність і тривалу декоративність рослин. За необхідності пересаджують рослини в вазони більшого обсягу. Регулярно рихліть поверхню грунту.

Запобіжні заходи та зберігання

При роботі дотримуйтесь правил особистої гігієни, користуйтеся рукавичками. При попаданні в очі ретельно промийте водою (в разі необхідності зверніться до лікаря). Бережіть від дітей! Зберігайте в сухих приміщеннях, захищаючи від впливу прямих сонячних променів, зволоження, забруднення і механічного пошкодження. Зберігайте при температурі не вище +40 градусів Цельсія. При заморожуванні і розморожуванні торфосуміш зберігає свої властивості. Гарантний термін зберігання від дати виробництва і термін використання субстрату — необмежений.

Характеристики Універсальний субстрат Substral Osmocote 50літрів

Характеристики
Тип: Грунт

Відгуки Універсальний субстрат Substral Osmocote 50літрів

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари