Грунт для хвойних Substral Osmocote 50літрів (#1111101)

Грунт для хвойних Substral Osmocote 50літрів
Наявність: Є в наявності
Доставим максимально швидко
Substral Виробник: Substral
Доставка:
  • Кур'єром по Києву, безкоштовно при замовленні від 1500грн
  • По Україні перевізником Нова Пошта, за діючими тарифами
Оплата:
  • За безготівковим розрахунком
  • На карту банку
  • Готівкою при доставці
  • Післяплата перевізника
432.00грн.

Опис Грунт для хвойних Substral Osmocote 50літрів

Опис

Грунт для хвойних Substral Osmocote 50літров (арт.1111101) — готова до використовувати земля для хвойників та інших ацидофільних рослин. Ацидофіли — рослини, які ростуть на кислих грунтах. Грунт для хвойних Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, кору і збагачений початковою дозою повільно розчинних добрив. Всі складові грунту для хвойних Substral Osmocote утворюють пухку повітропроникну структуру, яка забезпечує оптимальний газообмін, правильний водний баланс і стабільний температурний режим в зоні кореневої системи рослин. Варто купити грунт для хвойних Substral Osmocote 50літров і переконатися, що він є одним з кращих в своєму сегменті.

Верховий торф, володіючи пористістю і хорошою повітропроникністю дозволяє створити сприятливі умови для правильного формування кореневища, здорового і інтенсивного росту рослин. Низинний торф містить багато органіки і добре утримує вологу. Якість грунтосуміші залежить від місця де добували торф, тому грунт Substral для хвойних є одним з кращих в аматорському садівництві і гідно оцінений квітникарями. Керамзит, в складі субстрату, грає роль дренажу відбираючи у грунту надлишки вологи. Завдяки вологоємності керамзиту вода в грунті буде затримуватися довше, що не дозволить їй швидко пересихати. Кремнезем зміцнює стінки клітин, коріння більш активно поглинають поживні речовини, прискорюючи метаболізм і фотосинтез. Здорові клітини краще переносять несприятливі умови, рослини успішно протистоять комахам, цвілі, грибковим захворюваням і іншим хворобам. Кора в складі землі для хвойних виконує фунції розпушувача і підкислювача грунту. Грунт для хвойних Substral містить добриво Osmocote пролонгованої дії. Завдяки добривам рослини краще адаптуються після пересадки і забезпечені поживними елементами на початковому етапі.

Застосування

Призначається для вирощування всіх видів хвойних і ацидофільних рослин (тис, туя, модрина, ялина, сосна, рододендрони, азалії, вереск, гортензії, магнолії, чорниця та інші).

Земля для хвойних Субстрал Осмокот містить спеціальне повільно розчинне добриво, яке буде підживлювати рослин протягом півроку, а повністю розчиниться через 1 рік. Живильні елементи з добрива виділяються під впливом температури і вологості грунту. Добриво Osmocote легко засвоюється, і до 80% поживних речовин споживається рослинами.

Склад

Кислотність (рН)  5,4 – 6,0
Вологість (%) 60 – 70
Фракція (мм)  0 – 20
Органічні добрива (%)  40
Верховий торф (%) 60
Склад поживних речовин (мг/100 г) азот (N) до 200; фосфор (P) до 20; калій (K) до 60
Органіка (%) 80 – 85  

Поради

Хвойні рослини, особливо в дорослому віці, погано переносять пересадку, тому пересаджувати їх найкраще взимку. Не пересаджують розпустившіся хвойні і квітучі ацидофільні рослини. Після посадки (пересадки) додатково удобрювати не потрібно. Підживлення рослин починайте приблизно через 6 місяців. Як джерело елементів живлення краще купити добрива Substral, які забезпечують здоров'я, життєздатність і тривалу декоративність рослин. Регулярно рихлить поверхню грунту.

Запобіжні заходи та зберігання

При роботі дотримуйтесь правил особистої гігієни, користуйтеся рукавичками. При попаданні в очі ретельно промийте водою (в разі необхідності зверніться до лікаря). Бережіть від дітей! Зберігайте в сухих приміщеннях, захищаючи від впливу прямих сонячних променів, зволоження, забруднення і механічного пошкодження. Зберігайте при температурі не вище +40 градусів Цельсія. При заморожуванні і розморожуванні торфосуміш зберігає свої властивості. Гарантний термін зберігання від дати виробництва і термін використання субстрату — необмежений.

Характеристики Грунт для хвойних Substral Osmocote 50літрів

Характеристики
Тип: Грунт

Відгуки Грунт для хвойних Substral Osmocote 50літрів

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари