Мова Русский Українська

Грунт для кактусів і сукулентів Сераміс

237.00грн.

Грунт для кактусів і сукулентів Сераміс купити

Грунт для кактусів і сукулентів Сераміс київ

Seramis
Виробник: Seramis
Модель: 731762
Наявність: Предзаказ

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!

Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha

Доставка кашпо по Киеву Доставка по Києву - 40грн (замовлення від 1500грн - безкоштовно)

Доставка Новой Почтой  Доставка по Україні - по тарифам Нової Пошти

Грунт для кактусів і сукулентів Сераміс (Seramis) використовують для висадки та пересадки кактусів, алое, астрофітума, гастерії, крассули (грошове дерево), літопсисів, маммілляріі (мініатюрний кактус), опунції, очитка (седум), ріпсалідопсіса, ріпсаліса, хатіори, шлюмбергери, епіфіллума (лісовий кактус), еуфорбії ( молочай) і багатьох інших кімнатних сукулентів.

Грунт для кактусів і сукулентів Сераміс в процесі вирощування вивільняє потрібну вологу з добривами для рослин. Пухка структура грунту для кактусів і сукулентів дозволяє забезпечити коріння збалансованим водно-повітряний режимом. Грунт для кактусів і сукулентів не ущільнюється з часом, не зменшується в об'ємі, його можна використовувати повторно дуже багато раз.

Інструкція по пересадці в грунт для кактусів і сукулентів Сераміс:

  1. Горщик (кашпо) на 1/3 наповнюємо грунтом для кактусів і сукулентів «Сераміс».
  2. Акуратно виймаємо рослину з горщика, в якому він ріс раніше. Головне правило на цьому етапі - максимально цілою зберегти кореневу систему, але при цьому обтрусити надлишки старого грунту.
  3. Надалі процес пересадки з використанням гранульованого грунту для кактусів і сукулентів нічим не відрізняється від звичайної пересадки в грунт. Рослина з кореневою системою розміщується в новому горщику (підготовленим, на третину заповненим), а зверху засипається грунт «Сераміс».
  4. Кактуси чи сукуленти з земляним комом, зверху засипаються шаром грунту для кактусів і сукулентів на 1-2 см. В подальшому цей мульчуючий шар забезпечить захист кореневої системи від пересихання.
  5. Після пересадки рослини необхідно її полити - обсяг води для поливу повинен становити не менше ¼ від ємності кашпо. Поливати потрібно обережно, щоб не розмити гранулят і не оголити коріння рослини. Волога повинна рівномірно розподіляться по периметру горщика і заповнювати весь обсяг.
  6. Через 2 тижні потрібно додати добриво «Сераміс», для кращого росту кактусів і сукулентів. Добриво вноситься в пропорції: 1 ковпачок добрива розчиняється в 1 літрі води.
  7. Для повного контролю наявності вологи в горщику необхідно використовувати індикатор вологості Сераміс. Його встановлюють безпосередньо всередину кореневої системи. Червоний колір індикатора сигналізує про пересихання субстрату і необхідності термінового поливу. Після поливу (приблизно через 2-3 години) індикатор вологості просочиться вологою і змінить свій колір на синій, що свідчить про достатню кількість води в горщику. Надалі потрібно періодично перевіряти показання і поливати рослину при зміні кольору індикатора на червоний колір.

Надалі догляд за кактусами і сукулентами посадженими в субстрат Seramis, нічим не відрізняється від догляду за рослинами висадженими в звичайний грунт. Єдина відмінність - це полив. Поливати потрібно тільки коли субстрат вивільнить всю воду, а вловити цей момент можна тільки при використанні індикатора вологості. Так що покупка приладу для вимірювання вологості обов'язкова умова вирощування рослин в субстраті Сераміс.

Особливості грунту для кактусів і сукулентів Seramis:

Не має потреби в періодичній заміні, на відміну від звичайної грунту
Можна використовувати в горщиках без піддону і не переживати що заллєте рослину
Відсутність бруду при пересадці
Немає терміну придатності, можна використовувати необмежену кількість разів
Можна використовувати разом зі звичайним грунтом
Захищає від виникнення цвілі і комах

Грунт для кактусів і сукулентів Seramis (Сераміс) Київ і вся Україна

Грунт для кактусів і сукулентів Seramis (Сераміс) купити Київ, грунт Сераміс для кактусів і сукулентів Київ, Seramis купити Харків, Одеса субстрат для кактусів і сукулентів Seramis купити, Дніпро, Умань, Дніпропетровськ, Донецьк грунт для кактусів і сукулентів Seramis, Запоріжжя купити субстрат, Бердичів, Львів Seramis, Бердянськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця Сераміс купити субстрат для кактусів і сукулентів Вінниця, Макіївка, Херсон, Херсон, Чернігів грунт для кактусів і сукулентів, Чернігів, Полтава Seramis купити, Сераміс Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир грунт, субстрат для кактусів і сукулентів Seramis Чернівці, Горлівка, Рівне, Городок, Рівне, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Seramis грунт для кактусів і сукулентів Івано-Франківськ, Кременчук грунт для кактусів і сукулентів, Тернопіль, Тернопіль, Луцьк, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари Сераміс, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов, Кадиївка, Костянтинівка
Купити грунт для кактусів і сукулентів Seramis (Сераміс) або дізнатися про наявність можна по телефону: (067) 467-89-12
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні.

Написати відгук

Ваше Ім’я:Переваги:
Недоліки:
Коментар:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Код з картинки:

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha