Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Мова Русский Українська

Seramis - глиняний гранулят і добрива

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Універсальний субстрат для рослин Сераміс (Seramis) 2,5л використовують для висадки та пересадки більшості рослин, що не потребують особливих характеристик грунту. В субстраті Сераміс запросто можуть рости орхідеї, кактуси, сукуленти, бонсаї, фікуси, лимони, пальми і безліч інших рослин. Універсальн..
198.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Універсальний субстрат для квітів Сераміс (Seramis) 7,5л використовують для висадки та пересадки більшості квітів і рослин, що не потребують особливих вимог до грунту. В універсальному субстраті Seramis чудово ростуть орхідеї, кактуси, сукуленти, бонсаї, фікуси, лимони, пальми і безліч інших рослин...
447.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Грунт для пальм Сераміс (Seramis) 2,5л використовують для висадки та пересадки пальм, фікусів, фініків, цикаса та інших видів кімнатних пальм. В такому грунті чудово будуть себе почувати: Очеретяні пальми - Рапуси і деякі Хамедореї. У них тонкі і високі стебла і очеретяні пальми схожі на зарос..
399.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Грунт для кактусів і сукулентів Сераміс (Seramis) використовують для висадки та пересадки кактусів, алое, астрофітума, гастерії, крассули (грошове дерево), літопсисів, маммілляріі (мініатюрний кактус), опунції, очитка (седум), ріпсалідопсіса, ріпсаліса, хатіори, шлюмбергери, епіфіллума (лісовий какт..
237.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Індикатор вологості грунту Seramis (16см) використовують для визначення необхідності в поливі квітів. Для всіх, без винятку, рослин дуже важливо підтримувати оптимальний мікроклімат, зокрема, визначення кількості доступної для рослин вологи. Дуже давно, для вимірювання вологості брали пробу грунту, ..
178.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Вологомір грунту Seramis (26см) використовують для визначення необхідності в поливі кімнатних рослин. Для всіх, без винятку, рослин дуже важливо підтримувати оптимальний мікроклімат, зокрема, визначення кількості доступної для рослин вологи. Дуже давно, для вимірювання вологості брали пробу грунту, ..
198.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Грунт для орхідей Сераміс (Seramis) 2,5л використовують для висадки та пересадки всіх видів кімнатних орхідей фаленопсисів. Грунт для орхідей Сераміс в процесі вирощування вивільняє потрібну вологу з добривами для рослин. Пухка структура грунту для орхідей дозволяє забезпечити коріння збалансован..
399.00грн.
Базовано на 1 відгуках.

Seramis - ваш партнер в вирощуванні рослин

Бренд Seramis є одним з найвідоміших виробників в області догляду за рослинами в Німеччині. Унікальні, незмінно високої якості рослинні глиняні гранули існують з 1990 року. Seramis GmbH є дочірньою компанією Westland Horticulture Ltd. з 2014 року. На сьогоднішній день Westland Horticulture - приватна, швидко зростаюча садівнича компанія, заснована в Дунганноне, графстві Тайрон, Північної Ірландії. Компанія налічує близько 1000 співробітників і має намір стати однією з провідних і швидко зростаючих компаній на британському ринку товарів для рослин.

Seramis

Завдяки безперервним дослідженням і розробкам асортимент Seramis постійно розширюється. На даний момент пропонуються спеціальні субстрати, засновані на глиняних гранулах, які пристосовані до особливих потреб орхідей, пальм, кактусів і сукулентів, а також спеціальний зовнішній гранулят, за допомогою якого Seramis можна використовувати на балконах і терасах. У комплексі з добривами Seramis Vital і індикатором контролю вологості Сераміс гранулят для рослин утворює простий і зручний спосіб по догляду для всіх любителів рослин.

Сировина Seramis для виробництва гранул

Гранули Seramis для рослин виробляються з глини. Сировина добувається з глинистих шахт в Вестервальд, одному з найбільш важливих районів видобутку глини в Європі. Глина, видобута там, має ідеальні характеристики для виробництва гранульованих субстратів Сераміс. Точно певні контрольні показники якості гарантують незмінно високу якість товарів, що поставляються Seramis.

Серамис
Серамис

Екологічно свідоме виробництво Seramis

Глиняні гранули Сераміс виробляються майже без відходів. Кількість матеріалів, які виробляються в процесі виробництва і які не можуть бути перероблені в якісні товари, повертаються в виробничий процес. Вода, яка використовується для очищення і охолодження, використовується повторно, так що не утворюються стічні води, забруднюючі природу. Особлива увага приділяється мінімально можливого споживання енергії. Таким чином, частина використовуваної теплової енергії витягується з відпрацьованого тепла процесу випалу. Використання новітніх технологій дозволяє значно знизити всі встановлені законом межі.

Використання Seramis на практиці

Сераміс це глинистий гранулят, який не містить поживних речовин або органічних речовин, але завдяки своїй дрібнопористій структурі можна зберігати дуже багато води. Він світло-червоний в сухому стані і темно-червоний у вологому стані, тому ви самі можете сказати за кольором гранул, политі рослини чи ні. Таким чином, Seramis - це глиняний субстрат для рослин перевагою якого є рідкий полив, але потрібно регулярно підгодовувати, так як рослини не отримують ніяких поживних речовин. Але знову перевага, - можна використовувати майже будь-яке добриво (рідке або гранульоване) індивідуально під ваш вид рослин. Однак з функцією накопичення води ви також повинні бути обережні, щоб рослини не були занадто перезволоженими.

Перевага використання грунту Сераміс, полягає в тому, що ви можете пересаджувати рослини в будь-який час (глиняні гранули не містять добрив, як в більшості субстратів) і не здатні порушити фазу спокою рослини, викликавши небажане пробудження або цвітіння. Кактуси і сукуленти легко переносять грунти Сераміс через відсутність поживних речовин, і тому що це дуже пухкий і повітропроникний субстрат. Субстрат Сераміс також можна змішувати з іншими субстратами, щоб послабити і поліпшити їх аерацію.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha