Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Діаметр,см:
Матеріал:
Форма:
Поверхня:
Тип:
Мова Русский Українська

Soendgen - високоякісні німецькі керамічні горщики і кашпо

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 19x18 сантиметрів в антрацитному кольорі є круглоконічним кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 19x18см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з ..
214.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Soendgen Las Vegas 27x26см, білі - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Las Vegas 27x26см. можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І дру..
456.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 19x18см. білий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 19x18см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І другий варіант ..
214.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 19x18см. срібний - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 19x18см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І другий варіан..
283.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Soendgen Las Vegas 27x26см, срібні - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Las Vegas 27x26см. можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І д..
731.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 24x23см. в антрацитному кольорі є круглоконічним кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 24x23см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину...
357.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 24x23см. білий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 24x23см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І другий варіант ..
357.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 24x23см. срібний - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 24x23см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І другий варіан..
467.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 27x26см. білий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 27x26см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І другий варіант ..
491.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Boston 31x31см. білий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Boston 31x31см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І другий варіант ..
782.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Soendgen Las Vegas 32x31см, білі - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Las Vegas 32x31см. можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І дру..
789.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Soendgen Las Vegas 32x31см, срібні - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Las Vegas 32x31см. можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І д..
1252.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Soendgen Las Vegas 37x36см, білі - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Las Vegas 37x36см. можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І дру..
1331.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів Soendgen Las Vegas 37x36см, срібні - являють собою циліндричне кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Las Vegas 37x36см. можна вирощувати рослини двома способами - перший, використовувати як непромокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазину. І д..
1715.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Кашпо для квітів і рослин Soendgen Basel Stone 19x18см, сіро-коричневий - круглоконічні кашпо без піддону і отвору для зливу води. У кашпо Basel Stone 19x18см. можна вирощувати квіти двома способами - перший, використовувати як промокну ємність, в яку поміщають рослину в технічному горщику з магазин..
230.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Soendgen keramik - дуже якісні німецькі керамічні кашпо і горщики

Бренд Soendgen keramik - якісна кераміка це їхня пристрасть. Soendgen keramik виробляє високоякісні керамічні кашпо в Німеччині з 1893 року. На своїх заводах з виробництва глиняних (керамічних) кашпо компанія Soendgen keramik не тільки пред'являє високі вимоги до якості свого кінцевого продукту, але також дбає про стандарти сировини і його фінальної обробки. Контроль якості, інтегрований в виробничий процес, забезпечує незмінно високу якість керамічних горщиків і кашпо. Крім того, для компанії особливо важливо, щоб кожен окремий співробітник збільшував рівень якості кашпо за допомогою своєї особистої відданості бренду.

Soendgen-keramik

Екологічні міркування дуже важливі для компанії. Якщо ви тримаєте в руках керамічне кашпо Soendgen, ви можете не тільки покладатися на бездоганну якість, але і бути впевненим, що співробітники компанії зробили все, щоб в процесі виробництва дбайливо використовувати природні ресурси і навколишнє середовище.

Пріоритети Soendgen keramik для розвитку:

  • Постійна оптимізація управління матеріальними ресурсами
  • Використання натуральної, природної глини
  • Співпраця з основними постачальниками сировини з регіону
  • Снижение энергопотребления
  • Восстановление тепла и замкнутый цикл использования дождевой воды
  • Избежание звуковых отходов
  • Будущее - наша ответственность
  • Посредством целевой системы энергоменеджмента компания обеспечивает постоянное повышение энергоэффективности и тем самым вносит важный вклад в защиту окружающей среды

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha