Фільтр товарів
Ціна:
застосувати
Діаметр,см:
Матеріал:
Поверхня:
Мова Русский Українська

Elho

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Опис: Квітковий горщик Elho greenville round 25см білий досить мінімалістичний в дизайні, але це і є однією з його основних переваг. Більшість бажаючих купити квіткові горщики віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виготовлен..
589.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Горщики Elho greenville round 30см білий досить мінімалістичні в дизайні, але це і є однією з їх основних переваг. Більшість бажаючих купити горщики Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виготовлення кашпо. Саме н..
875.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Горщики для квітів Elho greenville round 40см білий досить мінімалістичні в дизайні, але це і є однією з їх основних переваг. Більшість бажаючих купити горщики для квітів Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виго..
1609.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
Опис: Кашпо для квітів Elho greenville round 47см білий досить мінімалістичні в дизайні, але це і є однією з їх основних переваг. Більшість бажаючих купити кашпо для квітів Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виготовл..
2409.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Квітковий горщик Elho greenville round 25см графіт досить мінімалістичний в дизайні, але це і є однією з його основних переваг. Більшість бажаючих купити квіткові горщики віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виготовле..
589.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Горщики під квіти Elho greenville round 30см графіт досить мінімалістичні в дизайні, але це і є однією з їх основних переваг. Більшість бажаючих купити горщики Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виготовлення ка..
875.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Горщики для квітів Elho greenville round 40см графіт досить мінімалістичні в дизайні, але це і є однією з їх основних переваг. Більшість бажаючих купити горщики для квітів Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виг..
1609.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Кашпо для квітів Elho greenville round 47см графіт досить мінімалістичні в дизайні, але це і є однією з їх основних переваг. Більшість бажаючих купити кашпо для квітів Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виготов..
2409.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Вазон Elho greenville round 30см зелений досить мінімалістичний в дизайні, але це і є однією з його основних переваг. Більшість бажаючих купити вазони Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виготовлення кашпо. Саме..
875.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Квітковий вазон Elho greenville round 25см зелений досить мінімалістичний в дизайні, але це і є однією з його основних переваг. Більшість бажаючих купити квіткові вазони віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виготовлен..
589.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Вазони для квітів Elho greenville round 40см зелений досить мінімалістичні в дизайні, але це і є однією з їх основних переваг. Більшість бажаючих купити вазони для квітів Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виго..
1609.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Вазон для квітів Elho greenville round 47см зелений досить мінімалістичний в дизайні, але це і є однією з його основних переваг. Більшість бажаючих купити вазон для квітів Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виг..
2409.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Горщики для рослин Elho greenville round 30см теракот досить мінімалістичні в дизайні, але це і є однією з їх основних переваг. Більшість бажаючих купити горщики для рослин Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю ви..
974.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Квітковий горщик Elho greenville round 25см теракот досить мінімалістичний в дизайні, але це і є однією з його основних переваг. Більшість бажаючих купити квіткові горщики віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю виготовл..
629.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
Опис: Горщики для квітів Elho greenville round 40см теракот досить мінімалістичні в дизайні, але це і є однією з їх основних переваг. Більшість бажаючих купити горщики для квітів Elho віддають перевагу простоті і універсальності зовнішнього вигляду в поєднанні з якістю матеріалів і детальністю ви..
1775.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Elho (Елхо) є процвітаючою, сімейною компанією з більш ніж 50-річним досвідом роботи у створенні синтетичної кераміки і супутніх товарів. Основним напрямком у розвитку компанії з відносно недавнього часу вибрано виробництво кашпо, горщиків і вазонів для рослин з різнобарвного пластику з матовою або глянцевою поверхнею, з автополивом і без. На даний момент асортимент горщиків Elho налічує понад 30 унікальних позицій продукції для дому і саду, всього понад 1100 найменувань. Горщики Elho представлені на вітринах магазинів в 22-х європейських країнах і в більш ніж 70 країнах світу. В асортименті кашпо Elho найрізноманітніші форми, кольори і розміри. Ціни на горщики і кашпо Elho доступні кожному. З нашого досвіду, кашпо Elho користуються найбільшою популярністю при облаштуванні і озелененні офісів. У той же час, компанія Елхо пропонує масу колекцій, які стануть відмінним інтер'єрним акцентом в житлових приміщеннях - будинках, квартирах і котеджах. Постійно удосконалюючи себе, компанія Elho стала лідером європейського ринку і створила конкуренцію кращим виробникам в світі. Elho прагне зберегти функціональність і творчість в розробці своїх кашпо, які будуть надихати вас знову і знову, щоб стати основою вашого будинку. Рослини в горщику Elho приносять щастя в кожен будинок, незалежно від того посаджені вони в Нью-Йоркському офісі або в вітальні маленької квартири в передмісті. Всі вони виготовлені з любов'ю для Вас

Elho

Горщики для рослин досить часто виконують роль основного елемента декору, відсуваючи рослини на другий план. Саме тому широкий вибір квіткових горщиків є необхідною умовою для того, щоб майстри фітодизайну могли запропонувати дійсно великі можливості щодо поліпшення зовнішнього вигляду житлових, офісних приміщень або ж прилеглих до них ділянок. У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити горщики Elho Brussels round, Elho Brussels round high, Elho greenville і Elho Milano в потрібних для Вас розмірах з системою автополиву.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha