Мова Русский Українська

Elho

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
142407
Горшки Elho Brussels round 25 класичні горщики з вбудованою системою автополиву. У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного пластику, знімний посадковий горщик, дренаж і індикатор рівня води. Кашпо Елхо виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до падінь і ударів, і призначені дл..
713.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
142483
Кашпо Elho Brussels round 35 класичні горщики з вбудованою системою автополиву, які укомплектовані роликами для зручності переміщення. У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного пластику з колесами, знімний посадковий горщик, дренаж і індикатор рівня води. Горщики виготовляється з високоя..
1305.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
193591
Пластикові горшки Elho Brussels round 40 класичні горщики з вбудованою системою автополиву. У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного пластику, знімний посадковий горщик, дренаж і індикатор рівня води. Кашпо виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до падінь і ударів, і признач..
1697.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
193744
Горшок Elho Brussels round 50 класичний горщик з вбудованою системою автополиву. У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного пластику, знімний посадковий горщик, дренаж і індикатор рівня води. Кашпо виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до падінь і ударів, і призначеного для в..
2312.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
167486
Кашпо Elho Brussels round high 32 класичні високі горщики з вбудованою системою автополиву. У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного пластику, знімний посадковий горщик, дренаж і індикатор рівня води. Кашпо виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до падінь і ударів, і признач..
2415.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
185954
Кашпо Elho Brussels round high 40 класичні високі горшки з вбудованою системою автополиву. У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного пластику, знімний посадковий горщик, дренаж і індикатор рівня води. Кашпо виготовляється з високоякісного пластику, стійкого до падінь і ударів, і призначе..
5300.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
238605
Важко собі уявити колекцію горшків Elho без Milano. Elho Milano класичні високі горщики з вбудованою системою автополиву. У комплект входять: зовнішнє кашпо з якісного міцного пластику, знімний посадковий горщик, дренаж і індикатор рівня води. Кашпо виготовляється з високоякісного пластику, стійкого..
1500.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

Elho є процвітаючою, сімейною компанією з більш ніж 50-річним досвідом роботи у створенні синтетичної кераміки і супутніх товарів. Постійно удосконалюючи себе, компанія Elho стала лідером європейського ринку і створила конкуренцію кращим виробникам в світі. Elho прагнуть зберегти функціональність і творчість в розробці своїх кашпо, які будуть надихати вас знову і знову, щоб стати основою вашого будинку. Рослини в горщику Elho приносять щастя в кожен будинок, незалежно від того посаджені вони в Нью-Йоркському офісі або в вітальні маленької квартири в передмісті. Всі вони виготовлені з любов'ю для Вас.

Elho

Вазони Elho продаються в більш ніж 70 країнах світу і стали шановним конкурентом для світових виробників горщиків. У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити горщики Elho Brussels round, Elho Brussels round high і Elho Milano в потрібних для Вас розмірах з системою автополиву.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha