Останні відгуки
Добрый вечер,заказываю не первый раз всегда все было супер!!!даже посоветовала друзьям , и тут произошёл казус ,две недели ждали заказ , пришлось зано.. ...»
Оксана
Спасибо! Вазон порадовал. Жду акций и скидок, чтоб потихоньку заменить существующие на новые, "умные" и радующие глаз. :).. ...»
Татьяна
Молодці! Все вчасно відправили і подарунок знайшов свого власника до Дня Св. Миколая. .. ...»
Євген
Lechuza Classico LS 50 просто нуждается в такой подставке. Вес вместе с растением не реально подвинуть, так что это просто маст хэв.. ...»
Диана

Добрива Compo (сторінка 3)

Показувати: список / сітка
Відображати:
436
Універсальне добриво для кімнатних рослин Compo - використовують як добриво для комплексного підживлення кімнатних рослин. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для нормального здорового росту, густого, яскравого цвітіння і опору від ураження хворобами кімнатних і балконних рослин. ..
308.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
2730
Універсальне органічне добриво Compo Bio NPK 5+4+6 довготривалої дії з овечою вовною є унікальним і екологічним джерелом живлення для садових, городніх культур і квітів. Забезпечує рослину повноцінним комплексом поживних речовин на протязі 5 місяців - таким чином достатньо лише одного внесення за се..
518.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
2078
Добрива-палички Compo універсальні (Компо) містить всі основні поживні макро- і мікроелементи, що забезпечує сильний і здоровий ріст рослин. Немає небезпеки передозування добривом і втрати поживних речовин завдяки орієнтації на потреби рослин в поживних елементах (комбінація повільно розчинного і шв..
81.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
580-011
Добриво для гортензій Compo (Компо) використовують для всіх видів гортензій, а також рослин, які потребують кислого ґрунту. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для пишного цвітіння і опору до ураженнь хворобами. Характеристики: Вид: мінеральні добрива для гортензій Тип: рід..
96.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
1910
Добриво для кімнатних рослин Compo (Компо) використовують як комплексне мінеральне добриво для всіх кімнатних та балконних рослин. Містить всі найважливіші необхідні макро- і мікроелементи та підвищений вміст сірки для здорового росту, буйного цвітіння і опору до ураження хворобами. Характеристик..
96.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
2722
Добриво для рододендронів і азалій Compo (Компо) - повільно розчинне комплексне добриво для рододендронів, азалій, гортензій та інших рослин, що віддають перевагу кислому грунту. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для здорового росту і тривалого цвітіння рослин. Завдяки інноваційні..
232.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
2756
Добриво для саду Compo - повільно розчинне добриво для всіх видів садових і хвойних рослин. Добриво містить всі необхідні макро- і мікроелементи для здорового росту насаджень. Характеристики: Вид: мінеральне добриво для саду Тип: гранульоване Країна-виробник: Німеччина Період застосув..
195.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
3573
Добриво універсальне завершальної дії Compo - використовують як комплексне мінеральне добриво для збільшення часу активного цвітіння в осінній і зимовий періоди. Універсальне добриво насичує клітини рослин кальцієм, який зміцнює структуру рослини, і магнієм, який активізує вироблення хлорофілу, який..
188.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
1600
Реноватор для газону Compo є інноваційним і готовим до застосування продуктом. Реноватор складається з суміші високоякісних компонентів: насіння газонних трав, добрив і субстрату. Призначений для простого і безпечного ремонту газону. Завдяки спеціальному субстрату волога затримується у верхньому шар..
490.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
5325
Реноватор для газону Compo 10шт призначений для простого і безпечного точкового ремонту газону. Кожен килимок в упаковці складається з субстрату, добрив (NPK, Ca, Mg) і насіння газонної трави. Насіння газонних трав високої якості, довго зберігає схожість. Субстрат вологозберігаючий і після намочуван..
442.00грн.
Базовано на 0 відгуках.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha