Субстрат Substral Osmocote для пальм і юки 20літрів (#1118101)

Субстрат Substral Osmocote для пальм і юки 20літрів
Наявність: Є в наявності
Доставим максимально швидко
Substral Виробник: Substral
Доставка:
  • Кур'єром по Києву, безкоштовно при замовленні від 1500грн
  • По Україні перевізником Нова Пошта, за діючими тарифами
Оплата:
  • За безготівковим розрахунком
  • На карту банку
  • Готівкою при доставці
  • Післяплата перевізника
195.00грн.

Опис Субстрат Substral Osmocote для пальм і юки 20літрів

Опис

Субстрат — це не що інше, як грунт для рослин. Substral Osmocote для пальм, юки і драцени 20літрів (арт.1118101) — готовий до використання грунт для вирощування зелених пальмовидних рослин. Торфосуміш для юки, пальм і драцен Субстрал Осмокот містить суміш верхового та низинного торфу, керамзит, кремнезем, збагачена початковою дозою швидкорозчинних добрив і повільно розчинним Осмокотом. Всі складові субстрату Substral Osmocote для пальм і юки утворюють пухку повітропроникну структуру, яка забезпечує оптимальний газообмін, правильний водний баланс і стабільний температурний режим в зоні кореневої системи рослин. Варто купити субстрат Substral Osmocote для пальм, юки і драцени 20літрів, і переконатися, що він є одним з кращих в своєму сегменті.

Верховий торф, володіючи пористістю і хорошою повітропроникністю дозволяє створити сприятливі умови для правильного формування кореневища, здорового і інтенсивного росту рослин. Низинний торф містить багато органіки і добре утримує вологу. Якість грунтосуміші залежить від місця де добували торф, тому грунт Substral для пальм є одним з кращих в аматорському садівництві і гідно оцінений квітникарями. Керамзит, в складі субстрату, грає роль дренажу відбираючи у грунту надлишки вологи. Завдяки вологоємності керамзиту вода в субстраті для пальм, юки і драцен буде затримуватися довше, що не дозволить їй швидко пересихати. Кремнезем зміцнює стінки клітин, коріння більш активно поглинають поживні речовини, прискорюючи метаболізм і фотосинтез. Здорові клітини краще переносять несприятливі умови, рослини успішно протистоять комахам, цвілі, грибковим захворюваням і іншим хворобам. Субстрат Substral Osmocote для пальм і юки містить добриво Осмокот пролонгованої дії. Завдяки добривам рослини краще адаптуються після пересадки і забезпечені поживними елементами на початковому етапі.

Застосування

Призначається для вирощування пальм, юки, драцени і зелених декоративних рослин.

Добриво Osmocote легко засвоюється, і до 80% поживних речовин споживається рослинами. Працює 100 днів, завдяки чому рослини удобрюються щодня протягом 3 місяців. Регулярне підживлення пальм, юк і драцен важливо, так як вони забезпечують доступність мікро- і макроелементів, необхідних для правильного росту.

Склад

Кислотність (рН)  5,7 – 6,2
Вологість (%) 60 – 70
Фракція (мм)  0 – 20
Органічні добрива (%)  40
Верховий торф (%) 60
Кількість стартового добрива (%) азот (N) 10; фосфор (P2O5) 52; калій (K2O) 10
Кількість добрива Osmocote (%) азот (N) 15; фосфор (P2O5) 9; калій (K2O) 9
Органіка (%) 80 – 85  

Поради

Після посадки (пересадки) додатково удобрювати не потрібно. Підживлення рослин починайте приблизно через 3 місяці. Як джерело елементів живлення краще купити добрива Substral, які забезпечують здоров'я, життєздатність і тривалу декоративність рослин. За необхідності пересаджують рослини в вазони більшого обсягу. Регулярно рихліть поверхню грунту.

Запобіжні заходи та зберігання

При роботі дотримуйтесь правил особистої гігієни, користуйтеся рукавичками. При попаданні в очі ретельно промийте водою (в разі необхідності зверніться до лікаря). Бережіть від дітей! Зберігайте в сухих приміщеннях, захищаючи від впливу прямих сонячних променів, зволоження, забруднення і механічного пошкодження. Зберігайте при температурі не вище +40 градусів Цельсія. При заморожуванні і розморожуванні торфосуміш зберігає свої властивості. Гарантний термін зберігання від дати виробництва і термін використання субстрату — необмежений.

Характеристики Субстрат Substral Osmocote для пальм і юки 20літрів

Характеристики
Тип: Грунт

Відгуки Субстрат Substral Osmocote для пальм і юки 20літрів

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари