Мова Русский Українська

Система автополиву Lechuza (Лечуза)

У кожного покупця, який вперше планує купити кашпо з автополивом Lechuza виникають питання, як працює система автополиву Лечуза, з чого вона складається, які її переваги, суть і функції? Відповіді на ці питання ми дамо в цій статті, а також рекомендації по правильному використанню класичних систем автополиву на прикладі кашпо Lechuza.

Система автополиву в кашпо Лечуза представлена в двох варіантах:

 • Стандартні повнофункціональні - знаходиться в коробці всередині горщика.

  Система полива Lechuza

 

 • Ґнотові системи автополиву. У маленьких настільних кашпо вона займає обсяг усього посадкового горщика.

  Система фитильного автополива

Кожна з них повністю виконує свої функції, тобто забезпечує кімнатні рослини вологою. Але гнотова система автополиву здатна повноцінно забезпечити водою тільки квіти в невеликих горщиках, діаметром до 15см. Якщо ж горщик більшого розміру, значить рослині необхідна більша кількість вологи, яку може транспортувати лише стандартна система автополиву Лечуза.

Система автополиву Lechuza включає в себе:

 • Внутрішній посадковий горщик. Саме в нього висаджується рослина і встановлюється система автополиву. Як правило, він чорного кольору і знаходиться всередині основного кашпо. Завдяки йому зручно виймати рослини з основного кашпо і проводити пересадку. А також деякі кашпо взаємозамінні - їх можна вставляти в кашпо інших колекцій. У горщиках Lechuza Classico Color внутрішнього горщика немає, а система автополиву встановлюється безпосередньо в кашпо.

  Внутренний горшок Lechuza

 

 • Індикатор рівня води. Забезпечує повний контроль поливу рослин. Він складається з видимої і внутрішньої частини. Видима частина, після установки, знаходиться над поверхнею кашпо і показує наповненість резервуара з водою, а внутрішня забезпечує його функціональність.

  Индикатор уровня воды

 

 • Шахта для затоки води. Дозволяє зручно заповнювати резервуар з водою і розчиненені в ній рідкі добрива. Являє собою пластикову деталь, що дозволяє відмежувати частину посадкового простору від попадання з нього грунту. Шахта для затоки води призначена для прямого наповнення резервуара з водою, а не через грунт. Шахта для води зверху закривається заглушкою, призначеної для запобігання попадання в неї сторонніх предметів і землі.

  Шахта для залива воды

 

 • Днище. Утворює ємність для води всередині кашпо. Являє собою друге дно, що відділяє частину посадкового місця для створення резервуара з водою. Завдяки дренажного шару в нього не проникають частинки грунту. Днище встановлюється на дно внутрішнього горщика і в нього встановлюється шахта для затоки води. У горщиках з гнотовим системою автополиву, днища не існує - його роль виконує внутрішній посадковий горщик.

  Днище Лечуза

 

 • Дренаж Lechuza-Pon. Забезпечує дозовану подачу води і поживних елементів до коріння. Складається з пемзи, цеоліту, вулканічної лави і азотно-фосфорно-калійних добрив з мікроелементами. Його роль полягає у рівномірній подачі води, підтримання оптимального рівня кислотності і постачання поживних речовин відповідно до потреб рослини. Горщики з гнотовою системою автополиву не потребують у використанні дренажу.

  Лечуза пон

 

 • Гвинт в днищі. Являє собою червоний гвинт на дні внутрішнього посадкового горщика. При використанні кашпо під відкритим небом гвинт потрібно викручувати для стоку дощової води. Коли кашпо Лечуза знаходиться у приміщенні гвинт викручувати не потрібно, або вкрутити його знову, якщо кашпо перенесли з вулиці.

  Винт в днище Лечуза

Переваги вбудованих систем автополиву Lechuza для кімнатних квітів:

 • Забезпечує рівномірне, регулярне і оптимальне постачання рослин водою і добривами
 • Контроль рівня води в резервуарі завдяки індикатору в кашпо
 • Рослини в кашпо Лечуза розвиваються краще і швидше, ніж в звичайних горщиках
 • До 12 тижнів рослина може залишатись без доливання води (все залежить від розмірів кашпо, влагопотребленія і місцезнаходження)
 • Кашпо з системою автоматичного поливу може однаково функціонувати під відкритим небом і в приміщенні

Система автополиву кімнатних рослин Lechuza, що не позбавить вас від усіх проблем з вирощуванням квітів, але дозволить уникнути помилок при догляді за рослинами. Ви зможете контролювати запаси води для поливу, виключити стрес, пов'язаний з посухою або перезволоженням, забезпечите надходження добрив через кореневу систему і будете впевнені в здоровому зростанні ваших квітів.

І на завершення, найцінніша порада як почати користуватися системою автополиву: після висадки рослини в кашпо Lechuza, перший час (близько 12 тижнів) продовжуйте полив, як зазвичай, під корінь. По закінченню цього часу, налийте воду через шахту затоки, і, якщо через 3 дня індикатор рівня води опуститься, значить рослина може забезпечувати себе водою самостійно. В іншому випадку, рослині потрібно трохи більше часу щоб прижитися і досягти вологого прошарку (ослаблені рослини, зі слабкою кореневою системою, орхідеї або рослини з невеликою кореневою).

Система автополива для горшков

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha