Мова Русский Українська

Грунт LECHUZA PON, LECHUZA TERRAPON або інший субстрат?

В цій статті розглянемо грунт лечуза пон і террапон в порівнянні з іншими субстратами.

lechuza Pon
Lechuza Pon

Грунт Lechuza Pon – це мінеральний живильний субстрат, який складається з суміші пемзи, цеоліту, лави і добрив. Така структура дозволяється залишатися стабільною і не мінятися в об'ємі протягом усього часу використання. Добрив в складі субстрату вистачить приблизно на півроку, і після цього потрібно використовувати рідкі добрива. Грунт Lechuza Pon унікальний тим, що надлишки добрив він вбирає в себе і вивільняє їх, коли концентрація зменшиться, таким чином можна не переживати за хімічні опіки коренів. Також грунт лечуза пон перешкоджає розвитку грибків, які здатні пошкодити кореневу систему. Грунт Lechuza забезпечує рослинам оптимальні умови росту коренів (45% води і 55% повітря), та постійний рівень кислотності pH, відповідний більшості рослин. Як бачите, грунт Lechuza об'єднав в собі найнеобхідніші характеристики, це і грунт, і дренаж, і добриво, він підходить практично для всіх рослин, після нього не залишається бруду, а також завдяки своїй вазі, Ваше Lechuza кашпо буде складніше перекинути.

 

Lechuza Terrapon
Lechuza Terrapon

LECHUZA TERRAPON – це субстрат містить велику частину органіки у вигляді високоякісного торф'яного дерну. Цей грунт Лечуза складається з вищезгаданого торфу, пемзи, дробленого керамзиту, мінеральних добрив і невеликого змісту глини. Завдяки суворого дотримання пропорцій усіх компонентів грунт лечуза террапон прекрасно циркулює воду і повітря утримуючи між ними баланс. Всі компоненти підібрані для зростання і розвитку рослин, в тому числі і в період несприятливих умов. У період посухи глина завдяки своїй вологоємності зберігає необхідну воду, в період зайвого перезволоження керамзит вбере непотрібну воду. Лечуза террапон підходить для вирощування всіх рослин, крім тих, що люблять дуже лужний грунт – рододендрони, азалії, вереск, ялівці та ін. Грунт Lechuza Terrapon є прекрасною альтернативою торф'яному субстраті з його недоліками.

В професійному садівництві, кожен вид рослин потребує індивідуального підбору компонентів і пропорцій для створення субстрату. Крім того, що всі вони повинні бути високої якості, є багато тонкощів, складнощів і спірних моментів яким саме він має бути. Щоб позбавиться від цього, використовуйте грунт Lechuza Pon або субстрат для квітів Lechuza Terrapon і Ваші рослини будуть Вам вдячні.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha