Грунт Lechuza Pon 25 літрів (#19792)

Грунт Lechuza Pon 25 літрів
Наявність: Знятий з виробництва
Товар розпроданий
Lechuza (Лечуза) Виробник: Lechuza (Лечуза)
Доставка:
  • Кур'єром по Києву, безкоштовно при замовленні від 1500грн
  • По Україні перевізником Нова Пошта, за діючими тарифами
Оплата:
  • За безготівковим розрахунком
  • На карту банку
  • Готівкою при доставці
  • Післяплата перевізника
1009.00грн.

Опис Грунт Lechuza Pon 25 літрів

Грунт Lechuza Pon в відрі 25 літрів і його характеристики:

Грунт Lechuza-Pon є ідеальною альтернативою, коли потрібно відмовитися від звичайного грунту в якості рослинного субстрату. Структурно стабільний і неорганічний рослинний грунт LECHUZAPON має оптимальні властивості для рослин. Він не тільки зберігає поживні речовини, які повертаються в рослину при необхідності, він також буферизує значення pH і зберігає до 40-45% води з оптимальним обсягом повітряних пір. Грунт Лечуза Пон 25 літрів можна використовувати протягом декількох років без заміни!

LECHUZA-PON 25 літрів складається з пемзи, цеолітів, лави і поставляється з добривами, які містять в собі NPK (15-9-9+3; 3г/л), і забезпечують вашу рослину достатньою кількістю поживних речовин на термін до 12 місяців. LECHUZA-PON неорганічний і тому майже стерильний.

Грунт LECHUZA PON має властивість поглинати надлишки добрива і повертати їх рослинам, коли це необхідно. Ця властивість LECHUZA PON & запобігає хімічним опікам коренів від високої концентрації добрив. Зверніть увагу: якщо ви вирішили використовувати LECHUZA-PON як посадкового субстрату замість грунту, будь ласка, поливайте субстрат зверху при кожному другому поливі!

Грунт Лечуза Пон 25 літрів складається з високоякісних мінеральних камінчиків, що не містять шкідливих і забруднюючих речовин.

Склад грунту LECHUZA PON 25 літрів:

- цеоліт - підтримує рівень ph в кашпо LECHUZA для нормального розвитку рослин

- очищена пемза, вбирає надлишки води і добрив

- вулканічна порода (джерело заліза для рослин)

- гранули, які повністю покриті добривом німецької якості. Добрива розкладаються без залишку і постачають Вашим рослинам поживні речовини протягом 6-12 місяців.

Використання:

Грунт LECHUZA-PON використовується в комплектах систем автополиву як дренажного шару між резервуаром для накопичення води і шаром землі. Якщо купити грунт Lechuza Pon в відрі 25 літрів, його обсягу вистачить щоб повністю замінити їм грунт.

В разі використання LECHUZA-PON в ролі дренажного шару, - на дно розділяючого днища системи автополиву потрібно додати шар субстрату товщиною 1-2см. Кількості субстрату в кожному наборі системи автополиву вистачає для проведення цієї операції, так що його потрібно просто рівномірно розподілити по днищу.

Якщо ви хочете повністю відмовитися від землі, тоді потрібно земляний ком рослини злегка обтрусити від надлишків грунту. Розмістити рослину в кашпо і повністю заповнити залишок обсягу горщика грунтом LECHUZA-PON. Зверніть увагу: повністю прибирати грунт з кореневої системи і травмувати рослину не потрібно!

В комплекті з відром ви знайдете невеликий совочок, що дозволить пересадити рослину акуратно не забруднивши горщик, себе і простір навколо себе. Грунт LECHUZA PON 25L можна застосовувати для всіх видів рослин - для орхідей, цитрусових і фруктових рослин, овочів, кактусів та інших.

Користь Lechuza Pon для рослин:

Пориста структура складових грунту LECHUZA-PON дозволяє рівномірно накопичувати вологу і поживні речовини, які потім поступово вивільняються для підживлення рослини. Переваги: по-перше, запобігає опікам коренів при підживленні разом з поливом. По-друге, накопичена грунтом LECHUZA-PON волога, віддається рослинам в посушливий період і відтягує незворотні процеси в рослині при засусі. Пористість також робить грунт природним поглиначем відмерлих коренів, що сприяє здоровому росту рослин і оберігає їх від розвитку патогенів.

Різний розмір всіх складових субстата дозволяє створити структуру, яка забезпечує ідеальне для рослин співвідношення повітря (55%) і води (40%). Також в процесі виробництва грунту LECHUZA-PON багаторівневий відсів скорочує до мінімуму дрібні фракції в субстраті. Це попереджає заливання кореневої системи і допомагає довгий час підтримувати капілярний підйом води.

LECHUZA-PON має адаптивну щільність і суцільну проникність. Для великих, крупномірних рослин ця перевага дозволяє надійно підтримувати рослину в кашпо, а для молодих, зелених рослин з невеликими коренями - отримувати достатню кількість води і добрив.

Грунт LECHUZA-PON блокує грибки, які руйнують коріння рослин, таким чином знижуючи вразливість до хвороб.

Характеристики Грунт Lechuza Pon 25 літрів

Характеристики
Тип: Дренаж

Відгуки Грунт Lechuza Pon 25 літрів

Алла

Дуже бажаю купити таке відро лечузи. Чому не завозите? І совочки теж.

Написати відгук

Схожі товари