Мова Русский Українська

Кашпо з автополивом Лечуза

Кашпо з автополивом Лечуза стануть незамінними горщиками для квітів при озелененні офісів, під час курортного сезону або у Вашому повсякденному житті, коли дбати про рослини просто не вистачає часу. Саме в такі моменти кашпо з автополивом забезпечуватимуть рослини вологою і поживними елементами.

Кашпо Lechuza - горщики для квітів з автополивом, забезпечують ріст рослин без ризику перезволоження.

Горщики Лечуза це поєднання сучасного догляду за рослинами та способу життя. З кожним роком асортимент кашпо і горщиків Лечуза оновлюється і розширюється, надихаючи дизайнерів і флористів. Незалежно від того якій поверхні кашпо Lechuza Ви віддаєте перевагу, наприклад, глянцевіті, матовій або штучному ротангу, в колекції Lechuza знайдеться кашпо на будь-який смак для правильної організації простору і рослин. Кашпо Lechuza на диво практичні - стійкі до сонячних променів, не вигоряють і можуть використовуватися взимку без води.

Горщики Лечуза – незмінно високі вимоги до дизайну, якості та функціональності..

Горщики для квітів з автополивом бувають різних виробників, але далеко не всі вони володіють функціональністю і комплектацією горщиків Lechuza. Найбільш істотна відмінність – горщики Lechuza укомплектовані мінеральним субстратом Lechuza Pon. Кількості Lechuza Pon в комплекті вистачить для дренажу, і він стане буферним шаром, який створить універсальні умови для рослин в кашпо з автополивом.

Lechuza Pon – мінеральний субстрат, що входить в комплект кашпо Lechuza.

З практики, багато рослин гинуть від перезволоження або недоливу. Горщики Lechuza завдяки своїй унікальній системі автополиву вбережуть Ваші рослини від недоливу, надлишкового внесення добрив і перезволоження.

Як посадити в кашпо LECHUZA:

1. Встановлюєте систему автополиву. Для цього в посадковий квітковий горщик потрібно встановити шахту для затоки води, в неї опустити індикатор рівня води і рівномірно розподілити дренаж Lechuza Pon по днищу.

2. Ставите рослину в знімний квітковий горщик на субстрат Lechuza Pon, і якщо до верху горщика Лечуза залишилося більше 3 см, потрібно зробити подушку з грунту щоб підняти рослину, а якщо менше, слід купити горщики Лечуза більшого розміру.

3. Засипте вільне місце звичайним грунтом або Lechuza Pon і поливайте рослини перші 3 місяці як зазвичай, поки коріння рослини досягнуть поверхні дренажу і зможуть отримувати воду через Lechuza Pon. Після закінчення цього терміну можна заливати воду в шахту горщика Lechuza.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha