Мова Русский Українська

Вологомір грунту Seramis

198.00грн.

Вологомір грунту Seramis купити

Вологомір грунту Seramis київ

Seramis
Виробник: Seramis
Модель: 730369
Наявність: Предзаказ

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!

Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha

Доставка кашпо по Киеву Доставка по Києву - 40грн (замовлення від 1500грн - безкоштовно)

Доставка Новой Почтой  Доставка по Україні - по тарифам Нової Пошти

Вологомір грунту Seramis (26см) використовують для визначення необхідності в поливі кімнатних рослин. Для всіх, без винятку, рослин дуже важливо підтримувати оптимальний мікроклімат, зокрема, визначення кількості доступної для рослин вологи. Дуже давно, для вимірювання вологості брали пробу грунту, зважували її, нагріванням випарювали вологу і знову зважували грунт. Співвідношенням різниць мас початкового зразка і грунту після випаровування, визначали вологість. Такий метод абсолютно непридатний для сучасних квітникарів, тому що існує спосіб вимірювання кількості води через діелектричну проникність. Тобто в грунт поміщається конденсатор, у якого діелектриком є грунт, і його ємність лінійно залежить від діелектричної проникності діелектрика (грунту). Проникність води сильно відрізняється від основних матеріалів, з яких складається грунт (органіка, неорганіка).

Суть роботи вологоміра Seramis досить проста - у міру висихання грунту (субстрату), індикатор вологості грунту Сераміс змінює свою індикацію, ніж повідомляє про потребу рослин у воді. Для початку роботи потрібно розмістити індикатор поруч з кореневою системою рослини. Якщо індикатор вологості Seramis буде червоного кольору, значить грунт сухий і є гостра необхідність в поливі рослин. Синій (блакитний) колір вологоміра повідомляє про достатню кількість вологи, і що квіти поки у воді не потребують.

Визначити вологість грунту можна візуально, якщо використовувати звичайний грунт або субстрат. Але якщо квіти висаджені в субстрат Seramis, це зробити складно через його особливості. Саме тому для визначення вологості субстрату Сераміс потрібно купити індикатор вологості грунту Seramis, і забезпечити комплексний підхід до якісної догляду за рослинами.

Особливості вологоміра грунту Seramis:

Відображає потребу в поливі рослин
В комплекті 2шт для використання в двох кімнатних рослинах
Проста установка і використання
Немає терміну придатності, можна використовувати необмежену кількість разів

Вологомір грунту Seramis (Сераміс) Київ і вся Україна

Вологомір грунту Seramis (Сераміс) купити Київ, вологомір Сераміс Київ, Seramis купити Харків, Одеса Вологомір для грунту Seramis купити, Дніпро, Умань, Дніпропетровськ, Донецьк Індикатор вологості грунту Seramis, Запоріжжя купити вологомір, Бердичів, Запоріжжя, Львів Seramis, Львів, Бердянськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця Сераміс купити Вологомір субстрату Вінниця, Макіївка, Херсон, Рівне, Чернігів, Полтава Seramis купити, Сераміс Черкаси, Хмельницький, Хотин, Суми, Житомир, Чернівці Вологомір грунту Seramis Чернівці, Горлівка, Рівне, Городок, Кам'янське, Дніпродзержинськ, Кропивницький, Кіровоград, Кіровоград, Івано-Франківськ Seramis Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам'янець-Подільський, Лисичанськ, Бровари прилад для вимірювання вологості грунту, Бровари Сераміс, Олександрія, Красний Луч, Кришталевий, Єнакієве, Стаханов, Кадиївка, Костянтинівка
Купити вологомір грунту Seramis (Сераміс) або дізнатися про наявність можна по телефону: (067) 467-89-12
Відгуки (0)
Відгуки для даного товару відсутні.

Написати відгук

Ваше Ім’я::Переваги:
Недоліки:
Коментар:
Добавить фото
Ссылка на фото:
Код з картинки:

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha