Мова Русский Українська

Горщики на балкон

Балконом в квартирах оснащені практично всі сучасні будинки. І цьому є пояснення – адже балкон знаходиться на кордоні будинку і вулиці, і можна вийти з квартири на відкрите повітря, не виходячи з дому. Щоб максимально відчути єднання з природою, господарі облаштовують на балконі квіткові оазиси. Квіти на балконі підіймають настрій, прикрашають існуючий дизайн, дозволяють взяти участь в турботі про природу і звичайно ж виділитись серед інших. Для того, щоб все було по Фен-шую, потрібно посадити підходящі рослини, а також правильно вибрати горщики на балкон.

Які потрібно купити горщики на балкон?

  1. Розміри горщиків.
  2. Розміщення горщиків на балконі.
  3. Матеріали виготовлення горщиків на балкон.
  4. Горщики на балкон з автополивом.

Які купити квіти для горщиків на балкон?

  1. Вибір рослин в залежності від розташування балкона.
  2. Квіти для північного боку балкону.
  3. Квіти для південної сторони балкону.
  4. Квіти для східної і західної сторони балкону.
Кашпо на балкон Lechuza Balconera

Які потрібно купити горщики на балкон?

Перше, на що звертають увагу покупці, це форма, фактура і розмір горщиків на балкон. Подумки ці поєднання накладаються на дизайн і візуалізуються для ухвалення рішення про покупку. І це правильне мислення, адже горщики для балкону повинні доповнювати архітектуру будинку в цілому, і окремої квартири зокрема. Але правильний вибір балконних горщиків повинен також враховувати вимоги рослин, які будуть рости в ньому і матеріал виробу.

Вибір горщиків необмежений через кількість пропозицій, в яких можна підібрати необхідні горщики за розміром, фактурою, формою і ціною. У цій статті ми розберемося, як не помилитися і врахувати всі чинники правильної покупки горщиків на балкон.

Розміри горщиків.

Розміри горщиків для квітів

Вибір розміру горщиків здійснюється виходячи з двох факторів – розміру балкона і виду рослини. Чим більше балкон, тим більші рослини можна на ньому вирощувати. Але у більшості багатоквартирних будинків площа балкона не перевищує 2-4кв.м. Такі розміри дозволяють вирощувати невеликі рослини всередині балкона і зовні. Отже, оптимальний розмір горщиків для висадки рослин безпосередньо на балконі не повинен перевищувати 30-40см в діаметрі. Підвісні кашпо на балкон можуть бути в межах 20-30 см діаметром. А виносні горщики (знаходяться зовні балкона) не перевищують 20 см в глибину і ширину. Довжина виносних горщиків на балкон може бути різною, і як правило, варіюється від 40 до 100см.

Купити або зробити самому горщики для балкона інших розмірів немає великого сенсу. По-перше – для великого горщика потрібно дуже надійне кріплення. По-друге – підходящі для балконних горщиків рослини не потребують більшої площі живлення. І по-третє – величезні горщики виглядають не естетично і небезпечно для людей, що знаходяться внизу.

Розміщення горщиків на балконі.

Є 3 способи розмістити горщики на балконі – всередині, зовні і підвісити. Внутрішні квіткові горщики для балкона нічим не відрізняються від звичайних кімнатних горщиків. По суті це ті ж ємності, які можна перемістити з квартири на балкон.

Розміщення горщиків на балконі

Зовнішні балконні горщики відрізняються від інших видів горщиків – як правило, це продовгувасті контейнери. Для розміщення на балконі знадобляться кріплення. У ролі кріплень можуть виступати кошики, кронштейни або перила.

Для балконних горщиків Лечуза, в нашому інтренет-магазині можна купити кріплення , призначені тільки для цих горщиків. Функціонал кріплення для горщиків Lechuza дозволяє закріпити горщики на перилах, сітках або стінах. А ось балконні горщики Balconia Ovi продаються разом з кріпленнями, але розмістити їх можна тільки на перилах.

Підвісні горщики для квітів на балкон -це ємності зі спеціальними пристосуваннями для підвішування до горизонтальних поверхонь. У ролі кріплень для підвішування виступають ланцюжки, мотузки, троси або пластикові прути з гачком на верхівці, які продаються разом з підвісними горщиками. Для підвішування таких кашпо, в стелі, віконній рамі або іншій поверхні проводять вгвинчування гачка, на якому пізніше буде триматися вся конструкція. Нижче на фото можна побачити кашпо Lechuza Nido, яке призначене для вирощування рослин в підвішеному стані.

Підвісні горщики

Матеріали виготовлення горщиків на балкон.

Основних матеріалів для виготовлення квіткових горщиків на балкон небагато. В основному це дерево, метал і пластик. Решта матеріали не набрали великої популярності зважаючи на істотні недоліки, хоча і у популярних матеріалів їх вистачає.

Дерево – найдавніший матеріал для горщиків. Основним його перевагою можна вважати пластичність. З дерева можна зробити кашпо самої різної форми. Але недолік деревини в її недовговічності. Під впливом сонця, води і морозу балконні горщики швидко приходять в непридатність і знадобиться їх заміна. У сучасних технологіях обробки дерева є способи звести до мінімуму руйнування деревини, але це негативно позначиться на вирощуванні в них рослин.

дерев'яні горщики на балкон

Горщики на балкон з металу. Більш довговічний матеріал для балконних горщиків і не менш пластичний, але набагато витратний в плані втілення ідеї і дорожчий. Для виготовлення кашпо на балкон з металу потрібен індивідуальний фахівець, який зварить ємність за вашим задумом, тому що в промисловості вибір таких кашпо обмежений у виробництві, кульгає якість, і дорого коштує. Для запобігання утворення іржі на поверхні балконних кашпо з металу потрібна спеціальна обробка і подальший догляд.

Металеві горщики на балкон

Пластикові горщики на балкон найпопулярніші серед користувачів. 60% всіх вироблених горщиків для квітів виготовляють із пластику. Цьому матеріалу можна надати будь-яку форму, колір, зробити його стійким до УФ-променів, підвищити його міцність і довговічність. У випадку з пластиковими горщиками їх ціна залежить від якості. Виробники дешевих горщиків на балкон не будуть розповідати про надійність, але їх будуть купувати через низьку ціну. Такі горщики прослужать Вам в кращому випадку один сезон. На етикетках більш якісних кашпо на балкон ви знайдете інформацію про стійкості до ультрафіолету, до падінь і сколів, функціональному різноманітності і т.д.

Навісні пластикові горщики

Горщики на балкон з автополивом.

Окремо потрібно провести огляд горщиків на балкон з автополивом, або як його ще називають – з самополивом. Горщики, що володіють функцією поливу, будуть підтримувати водопостачання рослин більш тривалий термін, ніж звичайні горщики. Як правило, більшість горщиків з автополивом стійкі до впливу сонця і води. Це означає, що горщики залишатимуться як нові досить довго, рослини в них не загиниють від надлишку вологи і будуть радувати всіх спостерігачів.

Пластикові горщики на балкон

Які купити квіти для горщиків на балкон?

Для горщиків на балкон слід купити квіти з невеликою кореневою системою. Це можуть бути як квітучі, так і не квітучі рослини, але вони не повинні бути кімнатними. Розміщуючись на балконі, рослини будуть піддаватися впливу складних для кімнатних рослин умов, як наприклад прямі сонячні промені, тінь або вітер. Якщо у Вас закритий балкон і рослини знаходяться в межах нього, мікроклімат можна регулювати за допомогою кондиціонера. Якщо ж рослини знаходяться на відкритому повітрі - слід притримуватись умов сторони світу, на якій розміщений балкон, при виборі рослин і відповідним чином за ними доглядати

Вибір рослин в залежності від розташування балкона.

Вибір квітів на балкон не менш важливий процес, ніж вибір горщиків. Вся складність полягає в підборі рослин для особливих умов – сторони світу і невеликій площі живлення. Невеликий горщик для балкона виключає вирощування в ньому великих рослин. Доступна площа живлення дозволяє розміщувати в них трав'янисті або низькорослі види рослин з невеликою кореневою системою. Сторона світла на якій знаходиться Ваш балкон, грає дуже важливу роль для підбору видів квітів, яку ми розглянемо нижче.

Квіти для північного боку балкону.

Найбільш підходящі рослини: фуксія, бульбова бегонія, бальзамін, чорнобривці, барвінок, тютюн, олеандр, традесканція, аспідістра, зебрина, циссус, плющ і хвойні.

Особливістю розташування балкона на північній стороні є недостатнє освітлення. На таких балконах потрібно розміщувати виключно тіньолюбиві або тіньовитривалі рослини. Також потрібно пам'ятати, що високі і об'ємні квіти будуть затінювати один одного, тому на північній стороні будуть доречні кучеряві і низькорослі рослини.

Квіти для північного боку

Квіти для північного боку балкону.

Найбільш підходящі рослини: пеларгонія, юка, кактуси, агератум, сальвія, флокс Друммонда, годеція, гвоздика голландська і китайська, агава, лавр, алоє, кобея, пасифлора, іпомея, хміль.

На південній стороні балкону можна вирощувати рослини стійкі до прямих сонячних променів. На південній стороні сонце палюче, агресивне і спекотне. В таких умовах можуть рости рослини, що володіють широким листям і розлогим будовою куща. Крім комфортних умов для їх вирощування Ви зможете створити затінення для найбільш незахищених і ніжних домашніх рослин.

Квіти для південної сторони

Квіти для східної і західної сторони балкону.

Найбільш підходящі рослини: бегонія, маргаритка, календула, пеларгонія, настурція, вербена, майорець, фіалка, лобелія, левиний зів, левкой, драцена, запашний горошок, квасоля багатоквіткова.

Для балконів на східній або західній стороні світла створені практично однакові умови для вирощування квітів. Відмінність в освітленні звичайно ж є і залежить воно від часу доби і інтенсивності. Східна і західна сторона висвітлюється до або після обіду. Але інтенсивність такого освітлення дає можливість вирощувати практично всі рослини, особливо на західній стороні.

Квіти для західного боку

У висновку статті про квіткових горщиках на балкон хочеться підвести підсумок. Найбільш якісними і функціональними на даний момент горщиками є кашпо з автополивом Lechuza. Горщики Лечуза подбають про полив, не дадуть вимокнути корінням під час дощу, не руйнуватися під впливом сонця і не втратять колір навіть під палючим сонцем. Купуйте якісні горщики на балкон і відповідні рослини, і Ваш балкон буде квітучим оазисом при мінімальних турботах про нього.

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha