Мова Русский Українська

Горщики для кімнатних квітів

Вибираючи горщики для кімнатних квітів люди хочуть, щоб квіти виглядали в них привабливо і красиво. Недостатньо купити домашні рослини, потрібно вибрати для них відповідні горщики і в процесі вибору людина прислухається до думки дизайнерів або продавців, які мають досвід в цій справі. Звичайно, вирішальним фактором про покупку горщиків для кімнатних квітів є власна думка, але придивитися і порівняти різні погляди потрібно обов'язково.

горшки для комнатных цветов

Вибір горщиків для рослин

Одним з найбільш важливих критеріїв для вибору горщика є його розмір, тому що від кількості місця в горщиках буде залежати наскільки здоровим буде виглядати в ньому рослину. Другим за важливістю чинником є ​​форма горщиків для домашніх рослин - від форми залежить, наскільки комфортно себе буде почувати в ньому квітка (одним підходять низькі і широкі, іншим класичні форми, третім - вузькі і високі). Також, вибираючи горщики для домашніх рослин потрібно враховувати поєднання їх форми з навколишнім інтер'єром. Третім, і виключно дизайнерським фактором при виборі горщиків є забарвлення і фактура - від них залежить наскільки горщики будуть гармоніювати з інтер'єром кімнати.

Матеріал квіткових горщиків

Кращим матеріалом для квіткових горщиків є глина. Мало хто буде заперечувати цей факт, тому, що глиняні горщики для кімнатних рослин є найвдалішим вибором ще з давніх часів. Глина – природний, екологічно чистий матеріал, не виділяє шкідливих речовин, а горщики з глини досить міцні, масивні, стійкі на поверхні, їм при виготовленні можна надати будь-яку форму, вони пористі і дозволяють повітрю проникати в кореневу систему, що дозволяє краще виглядати рослинам. Але у глиняних горщиків є свої недоліки – вони дуже крихкі і зовнішній вигляд горщиків з глини підійде далеко не кожному інтер'єру. Пористість квіткових горщиків може надавати не тільки позитивний вплив на рослини, але також, при неправильному догляді, бути каналом проникнення грибкових і бактеріальних інфекцій прямо в кореневу систему. Уникнути цього можна вибором перевіреного виробника, який вибирає якісні матеріали для квіткових горщиків, а також помірний полив.

Виды горшков

Бетонні горщики для квітів набагато міцніше глиняних через що їх можна використовувати на вулиці навіть взимку. Це, мабуть, єдиний їх плюс. Фактура і колір бетону робить такі горщики практично непридатними для інтер'єру, але в екстер'єрі вони знаходять своє місце. Рослини в них краще не залишати на зиму, бо земля в горщику повністю замерзне і це може бути наслідком загибелі всієї рослини. Недоліків бетонних і керамічних горщиків позбавлені пластикові горщики для квітів. Своєю широкою популярністю вони досягли завдяки ціні і універсальності. У пластикових горщиків дуже багато форм, розмірів і кольорів, вони міцніші і легше глиняних горщиків, легко миються і без особливих зусиль можна знайти варіант для будь-якого інтер'єру.

Форма горщиків для квітів

Горщики для кімнатних рослин, незалежно від матеріалу, з якого вони зроблені повинні мати правильну форму. Наприклад, правильні горщики для бонсая, бокарнеї або каменеломок матимуть форму плошки (невисокі і широкі). Пальми і драцени краще відчувають себе в високих горщиках. Але найпопулярнішою формою горщиків для квітів є кругла, де ширина і висота горщика приблизно однакова. Навіть на відміну від квадратних горщиків такого ж розміру, з круглих набагато легше виймати кому для пересадки рослини. Крім форми горщика значення має обсяг, адже в маленьких горщиках рослина перестане рости, а в великому буде часто хворіти, мати виснажених вид і може зовсім загинути. При виборі нового горщика для пересадки, ширина нового горщика повинна бути більше на кілька сантиметрів, ніж у старого.

Выбор размера горшков для цветов

Колір горщиків для квітів можна використовувати для їх вдалого розміщення в кімнаті. Наприклад, яскраві жовті, помаранчеві або салатові горщики краще розмістити на підвіконні, що збільшить кількість розсіяного сонячного світла в кімнаті. У світлих кімнатах краще поставити темні горщики, а в темних – світлі. Великі, що самотньо стоять горщики для рослин завжди були в моді, але останнім часом набирає популярності хенд мейд напрямок. Великі любителі рослин воліють розфарбовувати горщики лаками, фарбами, крейдою або прикрашати мішковиною, соломою, бамбуком, тканиною та іншими виробами розкриваючи всю широту дизайнерської фантазії.

Декоративные горшки

 

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ЗНИЗИМО ЦІНУ!
Вишліть нам ссилку на цей товар в іншому магазині та отримайте кращу ціну

captchacaptchacaptchacaptcha